Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy filmik z gry Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy!

28 postów w tym temacie

Racja, jeśli o singla "jedynki"chodzi to dopiero Hordy mialy na prawde wysoki poziom. A Maska... słyszałem opinie wg których podstawka była lepsza. Zobaczymy jak to bedzie juz pod koniec tygodnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi także... dziś premiera, a tu : zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)... myślałem, że tylko mi nie wysłali ale widzę, ze nie jestem sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, co z pre - orderowcami ? Gra jest już chyba dostępna w sklepach, a my jeszcze nie otrzymaliśmy maili z potwierdzeniem wysyłki. Czy ktoś wie, kiedy gry zostaną do nas wysłane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moreus,joca-m no to witacie w klubie moje zamówienie też nie zostało łaskawie dotąd wysłane....

Inthar mail z potwierdzeniem przyszedł do mnie o 01:11 ,1 Grudnia po tym spodziewałem się że paczke wyślą w poniedziałek i że bedzie najpuźniej na dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to zwykle bywa u zacnych CD-projektowców, odnośnie wysyłek pre-orderowych- wszystko znów nawalone!
Dzisiaj premiera, w sklepach już na pewno gierka jest, a my naiwni zamówiliśmy na gram.pl z myślą że dostaniemy dzień przed albo przynajmniej w dniu premiery nie wychodząc z domu!
Po prostu te całe gram.pl to jedno wielkie gów***o w którym wszyscy się babrzą! Ale do czasu... z taką polityką zwodzenia i wymyślania coraz to nowych powodów przesunięć gier, wysyłek i Bóg wie czego jeszcze, daleko nie zajedziecie. Życzę Wam z całego serca wszelakiej porażki - bo może wtedy się czegoś nauczycie!!!
Klient WASZ pan!!! I lepiej mu nie podpadać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować