Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War - premiera przesunięta

343 postów w tym temacie

Za chwile wszystkie zapasy na sklepie się skończą i nie bedzie na co bonu użyć;/ i nie wydaje mi sie żeby w tym roku jeszcze można było kupić GoW''a lub UT3 na gram;/ wymyślą ze mały nakład jest i wysłali wszystkie do marketów;/ obym sie mylił!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 09:40, Domind napisał:

Za chwile wszystkie zapasy na sklepie się skończą i nie bedzie na co bonu użyć;/ i nie wydaje
mi sie żeby w tym roku jeszcze można było kupić GoW''a lub UT3 na gram;/ wymyślą ze mały nakład
jest i wysłali wszystkie do marketów;/ obym sie mylił!!!

No i obyś się mylił:) Ja już doszedłem do wniosku, że jak znowu przesuną datę z 11.12, to anuluję zamówienie i coś innego sobie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swój Unreal mam już z Ultimy. Mass Effect na X też został cholernie opóźniony w wersji kolekcjonerskiej. Co do GoW to przeszedłem na Xsie ale to taka giera, że i na PC się jej nie oprę. Szkoda, że znowu obsuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 21:32, strajker napisał:

Na stronie EMPiKU pisze, że premiera "Gears of War" w Polsce (data wydania) będzie... 21 grudnia
br.

http://www.empik.com/produkt?productId=prod240030&_name_=Gears_of_War_PC&slotName=RecommendedBook

???

Oby to była pomyłka. W sklepie gram.pl nadal widnieje 11 jako data wysyłania pre-orderów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2007 o 22:30, destro177 napisał:

Oby to była pomyłka. W sklepie gram.pl nadal widnieje 11 jako data wysyłania pre-orderów.


Pomyłka? Hmm....Przy premierze Wiedźmina CDP pokazało jak ważni jesteśmy my i jak się to ma do ich nastawienia do Empik, MM i Saturn. Myślę,że Empik, jako ważny klient, jest o wszystkim informowany szybciej niż my i myślę,że ta informacja jest całkiem wiarygodna.
Jeżeli w poniedziałek na gram.pl oficjalnie potwierdzi tą wiadomość to kolejny raz dowiemy się jakie jest nasze miejsce w hierarchii CDP. Oby to była pomyłka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ała, 21 grudnia? Toż to bez sensu. Znów CDP wpadło w sytuację bez dobrego wyjścia. Jeśli ta data okaże się prawdziwa to sam również anuluję zamówienie - po co czekać do stycznia (bo przed wigilią i tak nie dojdzie) na paczkę? Błe. Ech... święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 16:08, hallas napisał:

Ała, 21 grudnia? Toż to bez sensu. Znów CDP wpadło w sytuację bez dobrego wyjścia. Jeśli ta
data okaże się prawdziwa to sam również anuluję zamówienie - po co czekać do stycznia (bo przed
wigilią i tak nie dojdzie) na paczkę? Błe. Ech... święta.


Moim zdaniem data 21 grudnia też jest bez sensu. Stracą na tym dużo klientów. Ale i tak nadal trzymam sie tego ze premiera bedzie 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 16:22, KamcioBoy napisał:

> Ała, 21 grudnia? Toż to bez sensu. Znów CDP wpadło w sytuację bez dobrego wyjścia. Jeśli
ta
> data okaże się prawdziwa to sam również anuluję zamówienie - po co czekać do stycznia
(bo przed
> wigilią i tak nie dojdzie) na paczkę? Błe. Ech... święta.

Moim zdaniem data 21 grudnia też jest bez sensu. Stracą na tym dużo klientów. Ale i tak nadal
trzymam sie tego ze premiera bedzie 11.


Gdyby miał być ten 11 to by już o tym trąbili na info - narazie jest cisza i mają jakoś do jutra czas by podać kiedy premiera... :/
Jak narazie czekam, bo chciałbym go zamówić, ale pre-order i bon to nie bardzo da radę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam 15.12.2007 a jak nie ta data to 21.12.2007. Jeśli i w tym czasie nie będzie premiery to brawo dla CDP, i nie chodzi mi tu o osobach które chcą z bonu skorzystać ale o klientach, którzy będą szurać do sklepów na marne bo świątecznego prezentu pod choinką nie będzie. Ja i tak biorę w pakiecie z UT 3 wychodzi taniej o 70zł w sam raz na Kane & Lynch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wydawców tej gry - CZY WY SOBIE Z LUDZI J....A ROBICIE ? kiedy w końcu podacie datę wydania gry ?
co z pre-order ? a może zaczniecie oddawać wpłacone pieniądze za grę ? kicha straszna - pierwszy raz się na was zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 10:14, Gacek07 napisał:

Myślę,że Empik, jako ważny klient, jest o wszystkim


Wiesz, jak EMPiK powie "dajcie mi to i to, bo jak nie, to nie włożymy waszego towaru na półki" to nagle nie ma co zrobić z połową nakładu gry, a gram.pl chyba nie może swojemu zarządowi czegoś takiego powiedzieć :) EMPiK informuje na swoich stronach o tym, czego dowiedział się od swojego handlowca, a handlowiec dowiaduje się pewnie od menedżera produktu, a menedżer produktu dowiaduje się od lokalizacji, że z czymś nie zdążyła, albo od produkcji, że czegoś nie wytłoczyli. Z doświadczenia powiem tylko tyle, że gram ma bliżej do lokalizacji niż menedżer gry :) Zauważcie jeszcze i to, że czasem edycje w MM, albo w gram.pl różnią się od innych edycji tych samych gier. I konfekcja jednej edycji może trwać dłużej, niż innej. No i na koniec logistyka. Wysyłka _indywidualnych_ paczek do kilkuset klientów wymaga więcej wysiłków, niż wysłanie kilku palet tych samych gier do 70 empików. To oczywiście nie rozwiązuje waszego problemu, ale tak sobie piszę, żebyście wiedzieli jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle że na stronie EMPiKu nie pisze że ich wersja "GoW''a" w sprzedaży w EMPiKu od 21 grudnia br. tylko pisze, że data wydania "GoW''a" (premiera gry w Polsce) to 21 grudnia br.

Mała acz istotna różnica - czyżby EMPiK wiedział lepiej od "gram.pl"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 11:42, strajker napisał:

Tyle że na stronie EMPiKu nie pisze że ich wersja "GoW''a" w sprzedaży w EMPiKu od 21 grudnia
br. tylko pisze, że data wydania "GoW''a" (premiera gry w Polsce) to 21 grudnia br.

Mała acz istotna różnica - czyżby EMPiK wiedział lepiej od "gram.pl"?


Moja nauczycielka powtarzała zawsze, "kto pisze? Ktoś tam teraz pisze?" Więc, jak zaraz będziesz czytał co jest tu napisane :) to może zrozumiesz ironię, o której pisałem wcześniej - jest tyle ogniw komunikacji, że czasem nawet jeden dział w firmie jest lepiej poinformowany, niż inny. Z ciekawostek: Microsoft poinformował swego czasu o przesunięciu premiery Mass Effect na któryś tam poniedziałek. W sklepie gram.pl można było dostać towar już w piątek. Zdaża się nawet gigantom, widzisz? Nie wiem jak jest w przypadku GoW i EMPiKu, pisałem tylko o mechanizmach działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nawet są mi na rękę obsuwy terminowe - po prostu za dużo mam w tym miesiącu wydatków (niezaplanowanych) m.in. zw. z grami - właściwie irytuje mnie tylko jedno... brak informacji wzgl. wprowadzające w błąd informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować