Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War - premiera przesunięta

343 postów w tym temacie

Ja się rozwodzić już nad tematem nie będę - powiem tylko jedno - ŻENADA. Strasznie mnie to zdenerwowało i zabolało, bo to nie pierwszy obsuw, do tego moja kasa już pracuje, ale nie na moim koncie a działania w tym stylu CD Projektu mają chyba na celu tylko uświadomienie mnie, że jestem skończonym frajerem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie CDP z wydawaniem gier to będziemy zdziwieni jak któraś wyjdzie na czas. Wtedy będą komentarze:
Co? Już wydane? A myślałem, że jeszcze 10 razy premierę przesuną łobuzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech ja wiedziałem że już tak będzie dlatego więc wykorzystałem bon na CoD4.

Nie będę czekał kolejne 5 dni żeby bon wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mie sie wydaj ze cos z tlacznia plyt jest nie tak
bo jak pisza czlowiekowi ze paczka jest juz gotowa i czekaja zeby wszystkim zapakowac ale tlocznia siadal i taka troche dziwnie wyslacz jest paczki do jednej czesci czekajacych a do innych w innym terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 14:52, Sk3poL napisał:

A mi się wydaje że to ściema na zachodzie jest już od miesiąca, ja uważam że to przez bony za EK Wiedźmina bo 90% osób które dostały ten bon chcą właśnie Gears of War


Tez tak sądzę. Inna sprawa, że CDP bardzo pilnuje, żeby Wiedźmin możliwie jak najdłużej nie miał godnej konkurencji na rynku, bo tak:
Heroes 5 Dzikie Hordy - premiera przesunięta
Unreal Tournament 3 - premiera przesunięta
Gears of War - wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...najnowszego systemu zabezpieczeń przed kopiowaniem" - śmieszny i tragiczny news. Śmieszny ponieważ te zabezpieczenia nic nie dadzą,a na piratów nie ma haka, tragiczny ponieważ muszę coś innego zamówić za ten bon 100zł za EK Wiedźmina... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja autentycznie nie wiem, czy wydanie gry w oznaczonym terminie jest tak karkołomne, że musi się nie udać za KAŻDYM razem - wszystkie premiery na które czekałem, wiedźmin EK, UT 3 i Gears of war są przesuwane kilkakrotnie. Ostatecznie się wkurzę i ściągnę grę w dwa dni przez torrenta, mając w duszy wszystkie "zabezpieczenia przed kopiowaniem" - taki bedzie ostateczny skutek polityki CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 14:44, szypek26 napisał:

11.12 to nie data premiery... w ciągu 5 dni podadzą datę premiery :) tak ja to zrozumiałem

Dobrze zrozumiałeś, bo dokładnie tak jest napisane. Ale data 11.12 nie wzięła mi się z kosmosu, tylko ze strony produktu ( http://www.gram.pl/sk1_8AzkHu8_Gears_of_War.html ). Inna sprawa, że sama data IM się jak widać wzięła z kosmosu, bo jednak wcale nie jest to data pewna. Zresztą, czy jakakolwiek podana data jest pewna? Ciągle mamy dowody na to, że niestety nie.
Ja już po tym wszystkim mam na temat CDP swoje zdanie i prędko go nie zmienię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP skutecznie zniechęca do kupowania oryginalnych gier jak widać. Jakoś w innych krajach problemu z wydaniem gry na czas nie ma... Wkurza to ciągłe czekanie, ale poczekam, spokojnie poczekam i mam nadzieję, że otrzymam GoW jeszcze w tym roku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak zwykle legalny użytkownik dostaje w rzyć najbardziej. Jak mnie wkurzają te StarForce''y, seriale, rejestracje i inne SecuRomy. Piraci łamią to "raz, dwa", a ja jako posiadacz legalnej kopii muszę z tym wojować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracując pod presją czasu jest więcej niż prawdopodobne, że płyta z takimi "zabezpieczeniami" będzie... utrapieniem dla właścicieli oryginalnych płyt (piraci już swoje wersje GoWa dawno mają - także w Polsce, cracki też już są na necie) więc nie będę zdziwiony jak tego samego dnia gdy nastąpi premiera GoWa będzie pęczniał na forum „gram.pl” nowy wątek... "GoW nie instaluje się lub wywala do Windy:P

I na kogo mam być zły?

A ja myślałem że coś jeszcze nie wydrukowano lub nastą[pił problem z kubkiem i stąd opóznienie – a Wy wacie problem jak utrudnić mi życie gdy już otrzymał swojego GoWa za prawie 180 PLZ!

Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować