Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziś premiera dodatku Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy!

81 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2007 o 16:53, xbit71 napisał:

Ciekawe, czy będzie jeszcze jeden dodatek - poczekam, aż wyjdą wszystkie razem w Złotej Kolekcji,
wtedy zaoszczędzę kasę. :D

Chyba było mówione , że to jedyny oficjalny dodatek.

moB kupię , jak tylko dostanę kase na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, po 2 miesiącach opóźnienia! Teraz tylko poczekam 2 lata, aż skończą patche wydawać, kolejne 2 lata aż CDP dogoni Atari w patchach i sobie kupię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie... mam nadzieję, że jak jutro CDP wyśle to dostane jeszcze przed weekednem, zważywszy, że dostawa kurierem, nie PP.
Nie mogę się doczekać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawka mnie nie wciągnęła, także na dodatek chrapki nie mam. Może kiedy indziej, może się przekonam do tej gry. Pewnie poświęciłem jej za mało czasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 17:00, tomoliop napisał:

Rzekomo fabuła bliska poziomowi tej z Planescape...

Nierealne, żeby te ich zapewnienia się sprawdziły. Fabuła Tormenta była naprawdę świetna, do tego miała wsparcie tego... "innego"...klimatu Planescape.Uno - w tej formie RPG poznawanie fabuły jest utrudnione (ideał - TPP/izometryczny2D, nacisk na dialogi), bo trzeba koxać bohatera za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie, pięknie, ale może zamiast się chwalić, że udało wam się wydać grę to przyślecie w końcu graczom ich pre-orderowe zamówienia??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 17:33, Baal Namib napisał:

Zazdroszczę tym, co mają NWN2 i ten dodatek... Na prawdę chciałbym coś takiego mieć ! ;-)


Tak, ja też zazdroszczę obcokrajowcom, którzy już dawno temu NwN2 : MoB przeszli i nie pamiętają już, że taka gra istenieje, bo o ile wiem to w Polsce też tego nie ma (w Wałbrzychu nie znalazłem ani sztuki, a wiocha to nie jest...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawka świetna była. Niestety panowie z CDP w kulki z nami lecą. Żeby nie można było pograć w necie na innych serwerach niż polskie to jest szczyt. Szału dostałem gdy się dowiedziałem, że przez te patche nie mogę grać w MP a to był mój priorytet w zakupie NWN2!!!
Kiedy wysyłacie preordery? ;D
Jeśli ktoś widzi ten komentarz z ekipy pracującej nad patchami to niech usłyszy to:
DO ROBOTY PEŁNĄ PARĄ, ALE JUŻ!!!

Przepraszam za moje zachowanie. Trochę mi przygrzało jak ktoś tu wspomniał o patchach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować