gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Spokojnie. Trochę to urozmaicimy i do wyboru będą też inne sposoby okazania czułości np. głaskanie, przytulanie, noszenie na rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 22:35, Treant napisał:

Spokojnie. Trochę to urozmaicimy i do wyboru będą też inne sposoby okazania czułości np. głaskanie,
przytulanie, noszenie na rękach.

Na forum jednak zdecydowana przewaga mężczyzn nad kobietami... Nawet wolę nie wiedzieć co by było, gdyby proporcja ta była odwrotna... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 23:14, Grucha91 napisał:

Na forum jednak zdecydowana przewaga mężczyzn nad kobietami... Nawet wolę nie wiedzieć co by
było, gdyby proporcja ta była odwrotna... ;)


Zamiast Piłki Nożnej, Filozofii, Boga, Typowania meczów, zgadywania kiedy wyjdzie Diablo III mielibyśmy - modę, typowanie jaki dom mody góruje, który facet ładniej na tapecie wyszedł i taaak dalej.
Oczywiście są wyjątkie, czyli forumowiczki, które mimo przewagi siedzą tu i są szanowane - również przeze mnie - 95 %. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że zamiast próśb o zamieszczenie fotki mielibyśmy prośby o zamieszczenie ksera kart kredytowych :D
P.S. Ja tam mogę swoje zdjęcie pokazać, ale pewnie nikt nie jest zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 23:57, Treant napisał:

P.S. Ja tam mogę swoje zdjęcie pokazać, ale pewnie nikt nie jest zainteresowany.


A pokaż - co Ci szkodzi ? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 00:37, Treant napisał:

> A pokaż - co Ci szkodzi ? :]
No dobrze: http://tinyurl.com/qdmx5

Drzewiak? Drzewiec? Czy jak mu tam było....

Ps. Czemu panowie takie złe zdanie o paniach mają? Za te dziwne pomysły o modzie i kartach kredytowych oberwać powinniście. Macie szczęście, że łagodna jestem i do bicia nieskora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 01:24, BaRt3k. napisał:

czemu odrazu złe?czemu tak sadzisz?:)

A nie złe skoro uważają, że panie to tylko moda i karty kredytowe interesują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 00:54, minimysz napisał:

Ps. Czemu panowie takie złe zdanie o paniach mają?


Złe? Hm... Może by o to kobiety spytać ;)

>Za te dziwne pomysły o modzie i kartach

Dnia 22.04.2006 o 00:54, minimysz napisał:

kredytowych oberwać powinniście.


Wcale nie. Znam panienki, którym tylko o to chodzi. Zdanie jest zatem uzasadnione ;)

Macie szczęście, że łagodna jestem i do bicia nieskora.

A cóż Ty tak z szykiem zdania eksperymenta tworzysz? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 00:54, minimysz napisał:

Ps. Czemu panowie takie złe zdanie o paniach mają? Za te dziwne pomysły o modzie i kartach
kredytowych oberwać powinniście.

Nie mów PANOWIE, nie do ogółu, ponieważ ja - ten w 100 % uzasadniony - pomysł wysunąłem. Napisałem również, że nie wszystkie, ale większość. Taka prawda - tematów o modzie byłby pełno i już widzę tą kłutnie z modem - "taki temat już jest". "Nieprawda - nie ma, jest o spódniczach z zeszłego sezonu, ale nie z tego, na dodatek tamte są brzydkie, nie da się ich nosić." JUż bym widział dziesiątki tysięcy tematów o facetach i najróżniejsze dysputy poczynając od tego jakie z nich świnie i jak bardzo was nie rozumieją, kończąc na tym czy przystojnieszy łysy, czy może z drobną grzywką, na żel czy może długie włosy. Taka prawda - jeszcze raz mówię, że nie wszystkie bo akurat o większości kobiet / dziewczyn / dziewczynek z tego forum powiedzieć tego nie można.

Dnia 22.04.2006 o 00:54, minimysz napisał:

Macie szczęście, że łagodna jestem i do bicia nieskora.

No fakt - ogromne to szczęście, wal jak lubisz / chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 11:29, Vaxinar napisał:

> Ps. Czemu panowie takie złe zdanie o paniach mają? Za te dziwne pomysły o modzie i kartach

> kredytowych oberwać powinniście.
Nie mów PANOWIE, nie do ogółu, ponieważ ja - ten w 100 % uzasadniony - pomysł wysunąłem. Napisałem
również, że nie wszystkie, ale większość. Taka prawda - tematów o modzie byłby pełno i już
widzę tą kłutnie z modem - "taki temat już jest". "Nieprawda - nie ma, jest o spódniczach z
zeszłego sezonu, ale nie z tego, na dodatek tamte są brzydkie, nie da się ich nosić." JUż bym
widział dziesiątki tysięcy tematów o facetach i najróżniejsze dysputy poczynając od tego jakie
z nich świnie i jak bardzo was nie rozumieją, kończąc na tym czy przystojnieszy łysy, czy może
z drobną grzywką, na żel czy może długie włosy. Taka prawda - jeszcze raz mówię, że nie wszystkie
bo akurat o większości kobiet / dziewczyn / dziewczynek z tego forum powiedzieć tego nie można.


Faceci po prostu ograniczają się do jasnego określenia "Jaka fajna ...." co mimo że prymitywne wyklucza szerszą dyskusję ( no poza zaprzeczeniem oczywiście ).
Ogólnie rzecz biorąc panie , które wypowiadaja siena tym forum juz przedstawiajacoś sobą i są o krok dalej od zwykłych kobiet ;)

Dnia 22.04.2006 o 11:29, Vaxinar napisał:

> Macie szczęście, że łagodna jestem i do bicia nieskora.
No fakt - ogromne to szczęście, wal jak lubisz / chcesz.


Ja bym uważał , szczerze mówiac gdy raz użyłem takiej kwestii przekonałem się że kobieta nie jest gołosłowna;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 11:34, upiordliwy napisał:

Faceci po prostu ograniczają się do jasnego określenia "Jaka fajna ...." co mimo że prymitywne
wyklucza szerszą dyskusję ( no poza zaprzeczeniem oczywiście ).
Ogólnie rzecz biorąc panie , które wypowiadaja siena tym forum juz przedstawiajacoś sobą i
są o krok dalej od zwykłych kobiet ;)

Powinieneś napisać że niektórzy lub chociaż większość facetów , dlaczego wszyscy tak wszyscy uogólniają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 11:34, upiordliwy napisał:

Ja bym uważał , szczerze mówiac gdy raz użyłem takiej kwestii przekonałem się że kobieta nie
jest gołosłowna;p


No popatrz, jednak ja zdania nie cofam i nie cofnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 11:38, Vaxinar napisał:

> Ja bym uważał , szczerze mówiac gdy raz użyłem takiej kwestii przekonałem się że kobieta
nie
> jest gołosłowna;p

No popatrz, jednak ja zdania nie cofam i nie cofnę.



Hehe "hardcore''owiec" ;p

spider88 - - > Może i tak ale ta liczba facetów tak się właśnie zachowujących jest na tyle duża by stanowiła kontrargument dla zachowań kobiet . I nie bronietutaj wcale płci pięknej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 11:44, Vaxinar napisał:

> Hehe "hardcore''owiec" ;p

Niby czemu ? Straszyć przez neta to każdy potrafi.



Baby nie znasz? Znajdzie CIę , załatwi na dobre a później jeszcze albo zostanie albo każe Ci odwozić siędo domu. Z babą nie ma żartów choć to facet jest niby świnia;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaxinar "panowie" nie było do ogółu płci męskiej, tylko do Ciebie i Treanta. Hmm... Większość kobiet jest taka, powiadasz? To wygląda na to, że mam wielkie szczęście i z tą "większością" prawie się nie stykam.
> No fakt - ogromne to szczęście, wal jak lubisz / chcesz.
Tego nie rozumiem. Napisałam przecież, żem nieskora do bicia. Nie lubię i nie biję z byle powodu. :P

upiordliwy może większość facetów ograniczyłaby się do "jaka fajna", ale nie wszyscy.

I zupełnie Waszych komentarzy nie rozumiem. O jakie straszenie Wam chodzi? Kto kogo straszy czym? Niektórzy panowie uwielbiają chyba komplikować niepotrzebnie sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się