gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2009 o 01:14, KannX napisał:

Jeśli kobieta jest dziwką, histeryzuje lub cały czas działa ci
na nerwy, można ją walnąć. Są kobiety, które podgrzewają atmosferę do czerwoności.

Bullshit. Wedlug filozofii tego starczego głupka każda kobieta zasługuje na porządny wpier*ol, bo wszystkie kobiety prócz naszych matek są dziwkami. Taka prawda, przekonał się o tym każdy albo w końcu przekona, kiedy jego miłość nagle obierze sobie azymut na innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 12:20, Condoman napisał:

Bullshit. Wedlug filozofii tego starczego głupka każda kobieta zasługuje na porządny wpier*ol, bo wszystkie kobiety prócz naszych matek są dziwkami. Taka prawda, przekonał się o tym każdy albo w końcu przekona, kiedy jego miłość nagle obierze sobie azymut na innego.


Okej. Jeśli masz ochotę, dopieprz pierwszej spotkanej dziwce. Ew. może to być trzecia od lewej.
Umowne prawo nie oznacza konieczności. Pominę już Twoje stanowisko zawarte w zdaniu #2, swoją drogą ciekawe. : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2009 o 11:56, Tyler_D napisał:

Do imć HiSina to ci jeszcze daleko ... :-P

HiSin... o tak. Pamiętam jeszcze jak pisał o tym, że fetyszem dla niego jest owłosiona męska klata. Łii... <3 Mnie by nie pokochał :P

Dnia 27.06.2009 o 11:56, Tyler_D napisał:

Każdy kij ma dwa końce, jesteś w tym momencie szybszy i zwinniejszy, możesz zawsze uciec
... poza tym "haczykiem ją". ;-D

Jeżeli już jesteśmy przy kijach to ile końców ma 7,5 kijów? ;) Na szybko zdecydowana większość osób odpowiada źle na to pytanie - nie mam pojęcia czemu :P A jak jesteś anorektykiem i w biegu wypadnie Ci np jakieś żebro? Wtedy nawet dwa końce kija nie pomogą... ;p

Dnia 27.06.2009 o 11:56, Tyler_D napisał:

Była taka stara anegdotka ... co by zrobił facet gdyby po przebudzeniu okazało się, że
jest cycatą blondynką? Zostałby w domu i zabawiałby się piersiami. :-D

Parafrazując tą anegdotę - co zrobiłaby kobieta budząc się z męskim członkiem? Poszukałaby cycatej blondynki ;D

Dnia 27.06.2009 o 11:56, Tyler_D napisał:

O tak, nie ma to jak opieranie się na jakimś rzetelnym źródle jakim z całą pewnością
jest "Fakt" ...

A w czym przeszkadza Ci owe źródło? Dlaczego deprecjonujesz jego wartość? ;) Równie dobrze mógłbyś nie wierzyć w 100 innych plotek o Pameli Anderson, która 20 razy powiększała sobie piersi :)

Dnia 27.06.2009 o 11:56, Tyler_D napisał:

Ojej ... doprawdy straszne to jest i tragiczne ... ;-(((
<cry cry cry>

Nie "emuj" się :PP

Dnia 27.06.2009 o 11:56, Tyler_D napisał:

I can''t dude, I can''t.

I don''t understand you :)

Dnia 27.06.2009 o 11:56, Tyler_D napisał:

Po pierwsze to był żart, po drugie miałeś kiedyś glany? Nosiłeś chociaż chwilę?

Nie, ale mogę iść do sklepu poprosić o glany i przejść się w nich po tekturowym pudełku :) Wtedy będę oświecony - prawda? ;)

>Jeśli nie to nie znasz ich potęgi. ;d Co mają do tego glany? Nie, nie chodzi o to by pocisnąć

Dnia 27.06.2009 o 11:56, Tyler_D napisał:

dziewczynie kopa w zadek [ zakładając że należałoby się jej to ;-P ] tylko hm ... zawsze
mogą się przydać. Tak, wyolbrzymiam, robię sobie jaja i w ogóle ale przy takiej sytuacji
nie sposób tego nie robić.

I tu Cię mam. Ty sobie jaja robisz zamiast bawić się cyckami xd Ale tak generalnie to do śmiechu mi było dopiero po całym tym wydarzeniu. W trakcie jego trwania starałem się być poważny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 14:27, Merovingian napisał:

Okej. Jeśli masz ochotę, dopieprz pierwszej spotkanej dziwce. Ew. może to być trzecia
od lewej.

Głupcze, przecież wyraźnie widać, że nie jestem za biciem kobiet. Słabszych się zostawia w spokoju. No, może poza upośledoznymi.

Dnia 27.06.2009 o 14:27, Merovingian napisał:

Umowne prawo nie oznacza konieczności. Pominę już Twoje stanowisko zawarte w zdaniu #2,
swoją drogą ciekawe. : P

KAŻDY normalny facet to wie, chyba, że jest gejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 16:10, Condoman napisał:

Głupcze, przecież wyraźnie widać, że nie jestem za biciem kobiet.


Głupcze, przecież mniej wyraźnie widać, że nie stwierdziłem tego, a podkreśliłem Twoje pseudofajne farmazony. Ale do takiego poziomu czytania ze zrozumieniem trzeba dojść, cierpliwości.
Eot, nic z tego nie wyjdzie. Albo wyjdzie to, co dwie strony temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 16:16, Merovingian napisał:

Głupcze, przecież mniej wyraźnie widać, że nie stwierdziłem tego, a podkreśliłem Twoje
pseudofajne farmazony. Ale do takiego poziomu czytania ze zrozumieniem trzeba dojść,
cierpliwości.

Pseudofajne? Widać, że nie miałeś za dużo kontaktów z kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 16:44, Condoman napisał:

Pseudofajne? Widać, że nie miałeś za dużo kontaktów z kobietami.


Bardziej podrzuciłbym to pod fakt, z jakimi kobietami nie miałem kontaktów. ; ]
Tak czy inaczej nie ma to wpływu na pseudofajność, wierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 10:19, boduczek napisał:

> Bo kobiety są z reguły drobniejsze/słabsze fizycznie i ładniejsze od facetów.
> I mają cycki.
A mało masz wybryków natury? Weźmy na przykład kobietę, która poświęciła się boksowi
i faceta ważącego ledwo 60 kg w wieku 20 kilku lat... ten sam schemat tylko tym razem
słabszy ma siusiaka :P

Dlatego napisałem Z REGUŁY, od której jest mnóstwo wyjątków

Dnia 27.06.2009 o 10:19, boduczek napisał:

No dobra mają cycki... a co my mamy? Dwa odwłoki kłująco-ssące? Cycki kluczem do
niewinności?

Kluczem raczej do męskiego serca. Bo faceci - przynajmniej ci normalni - mają słabość do cycków :F

Dnia 27.06.2009 o 10:19, boduczek napisał:

> ja tam jednak nie chciałbym być babą :F
Miałbyś cycki... ;p

Akurat bynajmniej nie to jest najgorsze w byciu kobietą :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 16:53, Merovingian napisał:

Bardziej podrzuciłbym to pod fakt, z jakimi kobietami nie miałem kontaktów. ; ]
Tak czy inaczej nie ma to wpływu na pseudofajność, wierz mi.

Ja tylko mówie życiowe prawdy jakie wyniosłem z życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2009 o 17:08, Graszcz napisał:

Dlatego napisałem Z REGUŁY, od której jest mnóstwo wyjątków

Jakieś zaćmienie spadło na ten wyraz i go nie dostrzegłem :)

Dnia 27.06.2009 o 17:08, Graszcz napisał:

Kluczem raczej do męskiego serca. Bo faceci - przynajmniej ci normalni - mają słabość
do cycków :F

Nie żebym nie potrzebował kluczy tego typu, aczkolwiek troszeczkę zboczyliśmy... nie, nie chodzi mi o to, że Ty i ja... a w zasadzie to my... gadamy o cyckach zamiast o relacjach damsko - męskich :P

Dnia 27.06.2009 o 17:08, Graszcz napisał:

Akurat bynajmniej nie to jest najgorsze w byciu kobietą :F

To zechciej powiedzieć co jest najgorsze w byciu kobietą? Mam złe przeczucia, ale chętnie posłucham :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2009 o 18:34, boduczek napisał:

> Kluczem raczej do męskiego serca. Bo faceci - przynajmniej ci normalni - mają słabość

> do cycków :F
Nie żebym nie potrzebował kluczy tego typu, aczkolwiek troszeczkę zboczyliśmy... nie,
nie chodzi mi o to, że Ty i ja... a w zasadzie to my... gadamy o cyckach zamiast o relacjach
damsko - męskich :P


A co? Brzydki temat? q=

Dnia 27.06.2009 o 18:34, boduczek napisał:

> Akurat bynajmniej nie to jest najgorsze w byciu kobietą :F
To zechciej powiedzieć co jest najgorsze w byciu kobietą? Mam złe przeczucia, ale chętnie
posłucham :P



No zgadnij ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 18:34, boduczek napisał:

Nie żebym nie potrzebował kluczy tego typu, aczkolwiek troszeczkę zboczyliśmy... nie,
nie chodzi mi o to, że Ty i ja... a w zasadzie to my... gadamy o cyckach zamiast o relacjach
damsko - męskich :P


Są cycki - jest okejka XD

Dnia 27.06.2009 o 18:34, boduczek napisał:

To zechciej powiedzieć co jest najgorsze w byciu kobietą? Mam złe przeczucia, ale chętnie
posłucham :P


kogo obchodzi życie kobiet? ważne jest, że płeć męska musi znosić różnego rodzaju dziwactwa tej pci gorsiejszej :F

ehhh... całe liceum moja klasa musiała się męczyć z jedną rudą #%@*, ale największego pecha miał koleś, któremu zaczęła wykorzystywać - i to w najgorszy możliwy sposób (czyli finansowo)... trauma do końca życia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 18:46, Dyplomejszon napisał:

Pragnę tylko przypomnieć, iż na początku XX wieku, kobiety nazywano nawet "maszynami
do seksu", "myślącymi wyłącznie o zaspokojeniu swoich potrzeb seksualnych" itd. :)


to to pikuś jest... jakiśtam poeta, czy pisarz powiedział nawet, że "kto by się chciał przytulać do worka wypełnionego smrodem i żółcią" (nie jest to dokładny cytat...) - ja tam wziąłem to serca i absolutnie nie przytulę nigdy żadnego meatbaga :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kasy nie żałuję (no może trochę, bo odkładałem na xbox''a 360 :/), ale myślę, że dobrze zrobiłem przepraszając ją za to co zrobiłem, chociaż tak to się skończyło. To było dawno i xbox'a nadal nie mam. No trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 18:55, orzel286 napisał:

to to pikuś jest... jakiśtam poeta, czy pisarz powiedział nawet, że "kto by się chciał
przytulać do worka wypełnionego smrodem i żółcią" (nie jest to dokładny cytat...) -
ja tam wziąłem to serca i absolutnie nie przytulę nigdy żadnego meatbaga :F


pijemy do tego samego pisarza ^^ tylko nie pamiętam nazwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2009 o 18:37, Calia napisał:

A co? Brzydki temat? q=

Ależ skąd! Piękny jak cycuszki... tfu, powiedziałem coś nie tak? :P

Dnia 27.06.2009 o 18:37, Calia napisał:

No zgadnij ;]

Otwórz mi drzwi do poznania prawdy... :P Wolę się nie domyślać, bo mogłoby się to zakończyć jakimś narodowym kataklizmem... ;-)

orzel286


>Są cycki - jest okejka XD
Ty!? Słyszałem to w jakiejś reklamie :P


>kogo obchodzi życie kobiet? ważne jest, że płeć męska musi znosić różnego rodzaju dziwactwa tej pci >gorsiejszej :F

Mnie! Nie potrafię zrozumieć tych istot! Jakież one są perfidne i niedostępne dla zwykłych otwieraczy do piwa! Cóż trzeba zrobić, aby do nich trafić? Czemu nie potrafią docenić poświęcenia z jakimi pielęgnujemy każdego z jej cycków... fuck! Miało być : poświęcenia jakie wkładamy w każdy dzień Naszej wspólnej egzystencji. I czemu w końcu nie sprzedają poduszek w kształcie... nie... nie dokończę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 27.06.2009 o 19:32, boduczek napisał:

Cóż trzeba zrobić, aby do nich trafić?


Trenować na strzelnicy? I kupić broń. Jakby co to polecam M82 - kaliber pół cala, skuteczny zasięg ~2 km... może się przydać :F

Dnia 27.06.2009 o 19:32, boduczek napisał:

I czemu w końcu nie sprzedają poduszek w kształcie... nie... nie dokończę :P


Poduszek może nie, ale widziałem gdzieś w sieci reklamę "cycuszka do zgniatania" lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...) I czemu w końcu nie sprzedają

Dnia 27.06.2009 o 19:32, boduczek napisał:

gt; poduszek w kształcie... nie... nie dokończę :P



Ponieważ mało kobiet to właściciele firm, które produkują tego typu rzeczy.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się