gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2007 o 17:55, Future_ka napisał:

no dobra jeszcze czasem o niej myśle i zastanawiam się czy to koniec, ale to raczej koniec,
więc wradzam do PieCa xD


PieC...co ja bym bez niego zrobił xD...ale w sprawach związanych z dziewczynami jakoś mi nigdy nie pomagał (ja tam zawsze sobie leżałem przez godzinę i przemyślałem gdy w pewnym momencie sobie myślę "o czym ja myślałem??" i przechodzi xD).

Dnia 11.12.2007 o 17:55, Future_ka napisał:

Ja Ci mogę powiedzieć tyle: BĄDŹ SOBĄ!


Ja ci powiem ,że nie zawsze to działa (w końcu dziewczyna może nie lubić jego stylu bycia ,itp. :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ludzie doradźcie. Gdzie najlepiej zabrać o tej porze roku dziewczynę na pierwsze spotkanie???? Wszystkie pomysły które mam wydają mi się nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 18:22, Nertis napisał:

Ja ci powiem ,że nie zawsze to działa (w końcu dziewczyna może nie lubić jego stylu bycia ,itp.
:P).

Ale lepiej być sobą niż jej kłamać i być spiętym przez to. Dziewczyny to wykryją prędziej czy później :P Więc chyab lepiej nie rryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 19:10, wip_01 napisał:

Ale lepiej być sobą niż jej kłamać i być spiętym przez to. Dziewczyny to wykryją prędziej czy
później :P Więc chyab lepiej nie rryzykować.


Wiem o tym...tylko mówię ,że dziewczyna może być nie dla niego :P.Choć czasami jest tak ,że dziewczyna nie chcę na początku na ciebie patrzeć ,a potem jednak zmienia zdanie...dziewczyna w końcu zmienną jest xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 19:05, BuuBuu napisał:

Dobra, ludzie doradźcie. Gdzie najlepiej zabrać o tej porze roku dziewczynę na pierwsze spotkanie????
Wszystkie pomysły które mam wydają mi się nudne.


Gdzie? A do jakieś kawiarni pogadać, lub kino jakieś nie idzie? ;)

@YonSaime
Na siłę nic nie wskurasz, mozesz tylko pogorszyc sytuację. MOżesz w sumie prbować jakoś to zmienić ale to wiąże się z ryzykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 19:05, BuuBuu napisał:

Dobra, ludzie doradźcie. Gdzie najlepiej zabrać o tej porze roku dziewczynę na pierwsze spotkanie????
Wszystkie pomysły które mam wydają mi się nudne.


Hmm...nie masz zbyt dużego wyboru :).Zostaje ci kawiarnia lub kino...chyba ,że to imprezowa dziewczyna to wtedy możesz jakoś się pofatygować do dyskoteki jakiejś ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 19:14, wip_01 napisał:

> Dobra, ludzie doradźcie. Gdzie najlepiej zabrać o tej porze roku dziewczynę na pierwsze
spotkanie????
> Wszystkie pomysły które mam wydają mi się nudne.

Gdzie? A do jakieś kawiarni pogadać, lub kino jakieś nie idzie? ;)


w sumie to miałem takie same pomysły. :P Kino niestety wyświetla w tym tygodniu tylko jeden film. Jakiś pasjonujący film animowany. Tylko zawsze mam problem, bo jak ja oglądam film to nie rozmawiam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2007 o 19:19, Nertis napisał:

Hmm...nie masz zbyt dużego wyboru :).Zostaje ci kawiarnia lub kino...chyba ,że to imprezowa
dziewczyna to wtedy możesz jakoś się pofatygować do dyskoteki jakiejś ;).


w sumie to nie bardzo mi sie widzi iść na disco za pierwszym razem:P Wybiorę kino albo kawiarnia. Standardowo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 19:21, BuuBuu napisał:

w sumie to nie bardzo mi sie widzi iść na disco za pierwszym razem:P Wybiorę kino albo kawiarnia.
Standardowo. :)


No wiesz...ja dałem coś takiego tylko alternatywnego ;).Jak wasze spotkanie ma nie tylko się opierać na rozmowie to jeśli oboje umiecie jeździć na łyżwach to możecie się jeszcze skierować na lodowisko...ale to też taka alternatywna propozycja xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 19:20, BuuBuu napisał:

w sumie to miałem takie same pomysły. :P Kino niestety wyświetla w tym tygodniu tylko jeden
film. Jakiś pasjonujący film animowany. Tylko zawsze mam problem, bo jak ja oglądam film to
nie rozmawiam. :D


Ale pod słowem kino nie miałem na myśli tylko filmu :D Zawsze po filmie można usiaść i pogadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 19:05, BuuBuu napisał:

Dobra, ludzie doradźcie. Gdzie najlepiej zabrać o tej porze roku dziewczynę na pierwsze spotkanie????
Wszystkie pomysły które mam wydają mi się nudne.


Zależy w jakim wieku :P Ale wydaje mi się, że herbaciarnia byłaby dobrym wyborem :) Spokojne i pełne kultury miejsce, a co najważniejsze (jeżeli masz +18) dziewczyna doceni że nie wykorzystujesz każdej okazji by napić się piwa XD Alternatywą mogłaby być posiadówka w (posprzątanym) pokoju :D przy jakimś dobrym jedzonku ewentualnie świecach :P Najlepiej żebyś sam coś przygotował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest - za przeproszenie i z całym szacunkiem - cyrk na kółkach.
Cóż to znaczy, że odszedł dla innej, ale obiecał, że wróci? "Kochanie, spodobała mi się taka inna, pokocham się z nią i pobędę z miesiąc może dwa i wrócę ok"? "Aaa, nie ma sprawy".
Jeśli szukasz w miarę stałej, normalnej - jak na swój młody wiek - miłości (a wydaje mi się, tak wnioskuję po postach, że tak) - to dziewczyna chyba nie jest dla Ciebie... A nawet napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 17:53, YonSaime napisał:

Kto mi powie jak poderwac dziewczyne???

Hmmm...musisz zaczaic sie gdzieś gdzie ona na 100% będzie szła, wejdź na słup z kijem zakończonym hakiem i czekaj....gdy będzie sobie szła zahacz o jej bluzkę i poderwij z całej siły!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co, na 100% zakochałaby się w nim od pierwszego wejrzenia. ^^
Ale tak na poważnie: Jak myślicie czy ktoś dość stateczny i spokojny ma szansę poderwać jakąś ekhm "krejzolkę"? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 21:24, JayL napisał:

Nie ma co, na 100% zakochałaby się w nim od pierwszego wejrzenia. ^^
Ale tak na poważnie: Jak myślicie czy ktoś dość stateczny i spokojny ma szansę poderwać jakąś
ekhm "krejzolkę"? ^^


no jasne, że możliwe, je to czasem kręci :D szansa jest jakaś, ale sposobu nie znam.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 21:24, JayL napisał:

Nie ma co, na 100% zakochałaby się w nim od pierwszego wejrzenia. ^^
Ale tak na poważnie: Jak myślicie czy ktoś dość stateczny i spokojny ma szansę poderwać jakąś
ekhm "krejzolkę"? ^^


Serio chciałbyś taką krejzolkę wyrwać ? :D

http://pl.youtube.com/watch?v=8hmaR0DDxbk

albo

http://pl.youtube.com/watch?v=fhe00HEIrXg&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no człowieku nie chodziło mi o Mariolkę (?) tylko taką zwykłą, prawdziwą. ^^ Taka co to lubi na dyskoteki chodzić, no rozrywkowa i dość wyluzowana dziewczyna, o. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się