gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2006 o 10:33, Treant napisał:

Może umówiła się tylko po to, żeby trochę lepiej Rolka85 poznać, sprawdzić jakie ma podejście
do różnych spraw. Ale jeśli takim testem miał być jej widok w objęciach innego chłopaka, to
trochę przesadziła. Co innego, gdyby jasno powiedziała w jakim celu chce się spotkać. Szkoda,
że nie mógł jej przetestować w podobny sposób - może wtedy cała sprawa byłaby w miarę jasna.

Dobrze zrozumiałeś tą sprawę. Gratuluję !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Rolku Tego Kwiata to pół Świata :) więc dziś blondynka jutro brunetka :D

a pozatym najgorszą rzecza jaką facet robi to czekać na decyzje kobiety gdy się zastanawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 11:00, Arar napisał:

Dobra. Sorry że wam zaśmiecam głowy problemami nastolatków, niepowinieniem. Vaxinar mi pomóg
z TW (pogadam z nią), poczekam na odp. AP i wszystko jaos sie ułoży.


Gadanie, od tego chyba jest ten wątek, aby się doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to uważam że powinieneś iść na spacer i pomyśleć, czym są Twoje problemy wobec nieskończoności wszechświata ;-)
Nie odbieraj tego, że jestem niemiła, ale mam wrażenie, ze koncentrujecie się głownie na tym, zeby koniecznie z kimś "chodzić" a najlepiej z jak najbardziej "popularną" (to taki amerykanizm) osobą...
Ech! ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twój problem to tylko i wyłącznie AP (i pośrednio X). Powiedz AP, że X jest oblegany przez dziewczyny, a i tak przystawia się do innej. Jak dobrze pójdzie, to A-AP, X-E, no i M oraz M2 muszą jakoś się podzielić TW i K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopak chciał mieć dziewczyne, chciał pomóc kumplom, a teraz to ani kumplom nie pomoże, ani pierwszej miłości nie będzie, na forum go zjechali za to, że chciał dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MOże to jest Jego piewrszy raz... chodzio chodzenie oczywiście , bez skojarzeń :) i cnie wie biedak co zrobić. Ale z biegiem czasu nabierze doświadczenia i będzie wiedział co do czego i z czym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 11:04, TYHE napisał:

Szczerze mówiąc, to uważam że powinieneś iść na spacer i pomyśleć, czym są Twoje problemy
wobec nieskończoności wszechświata ;-)


Miłośc jest częścią wszechświata.

Dnia 13.04.2006 o 11:04, TYHE napisał:

Nie odbieraj tego, że jestem niemiła, ale mam wrażenie, ze koncentrujecie się głownie na tym,
zeby koniecznie z kimś "chodzić" a najlepiej z jak najbardziej "popularną" (to taki amerykanizm)
osobą...


Uuuu. uderzyłaś mnie w słaby punkt. Wyzwanie mnie od czegoś "amerykanizmu" to mnie zawsze pobudza do wyciszenia i refleksji. Czy na siłę chcę z komś chodzic?
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=3100&pid=571

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 11:01, Arar napisał:

Nie wiesz, jestem cały w stokrotkach że jestem gdzieś "na zapasowym", ale co miałem czekac?
Czy wziąc los w swoje ręce?


Cóż, ja jeśli bym się dowiedział że jest taka sytuacja to bym natychmiast zrezygnował z tej panny - to jest wręcz chamstwo z jej strony. Wziąć los w swoje ręce? Znam lepsze powiedzenie - "Tonący brzytwy się chwyta".

Poczekaj, kobiet jest więcej niż mężczyzn w Polsce, znajdziesz lepszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troche mnie nadal nie rozumiesz, moze Cie lub/lubila i nic wiecej, nie miala zamiaru zostawac Twoja dziewczyna (tak chyba najprosciej to ujme). A Ty z kolei juz stwierdziles, ze jej nie lubisz. Czemu nie macie na wzgledu, ze to nie bylo nic takiego a dopuszczacie od razu najgorsza wersje z mozliwych. A odnosze wrazenie po waszych reakcjach, ze gdy rozmawiam z jakkakolwiek dziewczyna 10 minut to juz jest wielkie "ale" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie popadaj w skrajności! Nie można się obwiniać za rzeczy, na które nie ma się wpływu. Nieskończoności wszechświata żaden człowiek nie zmieni, nawet jeśli mu się nie podoba, więc lepiej zabrać się za coś, co daje nieco większe szanse na sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 11:02, cybek21 napisał:

a pozatym najgorszą rzecza jaką facet robi to czekać na decyzje kobiety gdy się zastanawia


A co nalezy zrobić w takim wypadku. I o jakie zastanawianie się chodzi? O dowolne zastanawianie się dziewczyny, czy zastanawianie się w konkretnej sprawie (czy coś z tego będzie czy nie?)
Mamy pomóc w podjęciu decyzji? A może w jakiś sposób zadziałać i skrócić czas oczekiwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu uważam, ze jak panna sama nie wie czego chce i na dodatek obraca sie w jakimś dziwnym układzie, który chyba musiałabym rozrysować żeby zrozumieć, to coś tu jest nie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy byłem młody (ok. 15) też trochę ulegałem takiej presji otoczenia. Ostatecznym dowodem tego była dla mnie odmowna odpowiedź tej dziewczyny, którą przyjąłem bez żadnego żalu, bólu, itp. - ze zwykłym wzruszeniem ramion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jejku piszesz jak kobieta ;) za dużo myślisz
To co nas różni od kobiet to brak myslenia my najpierw strzelamy potem myślimy a jeżeli kobieta się zastanawia np nad związkiem to po prostu idź i szukaj sobie innej dziewczyny nieudaną miłość leczy następna miłość tak jest było i będzie bo niema czegoś takiego jak "prawdziwa bądź ta jedyna miłość" o tym się marzy ale tego nie ma!!
więc się nie zastanawiaj i szukaj sobie inej kobiety

jest takie przysłowie "kochaj się z pięknymi orzeń się z przyjaciółką"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 11:09, Araondoion napisał:

troche mnie nadal nie rozumiesz, moze Cie lub/lubila i nic wiecej, nie miala zamiaru zostawac
Twoja dziewczyna (tak chyba najprosciej to ujme). A Ty z kolei juz stwierdziles, ze jej nie
lubisz. Czemu nie macie na wzgledu, ze to nie bylo nic takiego a dopuszczacie od razu najgorsza
wersje z mozliwych. A odnosze wrazenie po waszych reakcjach, ze gdy rozmawiam z jakkakolwiek
dziewczyna 10 minut to juz jest wielkie "ale" :p

Głównie chodziło mi o to w jaki sposób się zachowała... Bo jej zachowanie było prymitywne, wolał bym żeby mi powiedziała coś wprost, ale z drugiej strony c by mi miała powiedzieć skoro chciałem się z Nią TYLKO spootkać ?? Kto zrozumie kobiety?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 11:22, cybek21 napisał:

jejku piszesz jak kobieta ;) za dużo myślisz


Eeee... to źle? Mam nie mysleć tylko zdać się na żywioł i potem cierpieć bo z mojej winy bo coś się nie uda?

Dnia 13.04.2006 o 11:22, cybek21 napisał:

To co nas różni od kobiet to brak myslenia my najpierw strzelamy potem myślimy


Mów za siebie :p

Dnia 13.04.2006 o 11:22, cybek21 napisał:

a jeżeli kobieta
się zastanawia np nad związkiem


Tego nie wiem :p, narazie wsyzstko jest OK ;)

Dnia 13.04.2006 o 11:22, cybek21 napisał:

jest takie przysłowie "kochaj się z pięknymi orzeń się z przyjaciółką"


To ma sens. Ale błąd naprawdę kole w oczy :)

Pytanie(a) zadałem bo chciałem się dowiedizeć co trzeba robić jak kobieta się zastanawia (i nie koniecznie chodzi tu o zastanawianie się w wiadomej (dla nas) sprawie). Czy mamy być bierni, czy coś robić.
Ty swoją drogą napisałeś że ocekiwanie jest najgorszą rzeczą. Więc, pytam się:

Co mamy robić (my, faceci :P) kiedy dziwczyna mysli nad tym co nam odpowiedizeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 11:33, Latniak napisał:

Co mamy robić (my, faceci :P) kiedy dziwczyna mysli nad tym co nam odpowiedizeć?

Czekać ale jak ona się zastanawia czy iśc z tobą do łózka to Ty jej nie pozwól długo myśleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 11:33, Latniak napisał:

Co mamy robić (my, faceci :P) kiedy dziwczyna mysli nad tym co nam odpowiedizeć?

Powiedzieć jej, żeby zbyt długo nie myślała, bo w końcu zostanie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się