gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Ostatnio byłem na imprezie u kolegi i były na niej dwie moje koleżanki : jedna przyszła chwile po mnie a druga ok.22.
Sprawa wygląda tak : tą co przyszła później pytałem się dawniej czy by nie chciała być moją dziewczyną ,ale przez (chyba ) 3 godz. narąbała się tak że ja nie moge ,zapomniała jak mam na imię itp. za to ta druga była czysta jak łza...I sobie myśle czy by nie zarywać do tej która była spoko czy dać też tej gwieździe bo bardzo niemile mnie zaskoczyła...Nawet kolega (organizator imprezy)powiedział żebym spróbował do tej drugiej(tej trzeźwej) zarywać...co o tym myślicie... :( xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 21:07, Perry_Cox napisał:

Pijane są łatwiejsze, więc wybór jest oczywisty.


Oczywisty jeżeli ktoś chce tylko zaliczyć ;]. Ale związku na całe życie z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>tą co przyszła później pytałem się dawniej czy by nie chciała

Dnia 21.07.2010 o 19:31, AphroditeDnB napisał:

być moją dziewczyną

lol

Co do reszty posta - rób co uważasz, wszystko zależne od tego jakie masz - uwaga, trudne słowo - priorytety. Tylko pamiętaj ... jak nie uważasz co robisz z tą czy ową to potem możesz mieć różne mniej lub bardziej ciekawe konsekwencje. ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale głupie gadanie - tak jakby jedna z tych dziewczyn nigdy już nie wytrzeźwiała ;) przecież zdarza się i wypada zrozumieć, że człowiek może się na imprezie zniszczyć, bo: a)ma ochotę b)zły humor c)rewelacyjny humor - co prawda komplikuje to poderwanie go (choć nie zawsze ;) ) ale jednak każdy ma do tego prawo. Alko jest dla ludzi i od razu wydawanie sądu kto jest lepszy a kto gorszy mija się z celem.


hulaj dusza, piekła nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 21:24, sirufok1987 napisał:

Również radziłbym uderzać do tej trzeźwej;)
Ale pamiętaj, cicha woda brzegi rwie...;>


Podbiłem do drugiej i....."no comment" pls :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 20:06, sirufok1987 napisał:

> Podbiłem do drugiej i....."no comment" pls :(((((

Aż taka "pusta"?...;)



Niewiem z czego tu się śmiać : starzy mnie mocno (łagodnie powiedziawszy) wkurzają i jeszcze to "Sorry,ale nie" od niej...normalnie chce se coś zrobić... :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 20:13, AphroditeDnB napisał:

Niewiem z czego tu się śmiać : starzy mnie mocno (łagodnie powiedziawszy) wkurzają i
jeszcze to "Sorry,ale nie" od niej...normalnie chce se coś zrobić... :((


Spokojnie kolego, tego kwiatu to pół światu, więc jak nie ta to inna. Nie ma co tak od razu rozpaczać, bo to nie ma sensu. Sam byłem tego przykładem, też chodziły mi różne myśli po głowie przez taką jedną panienkę, ale się opamiętałem i od 3 lat jestem ze wspaniałą dziewczyną, której po pół roku chodzenia oświadczyłem się w walentynki:)
Także powiem Ci jedno - nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 20:25, mskarpeta napisał:

Jeśli wyjechałeś z tekstem:"Ej, chcesz ze mną chodzić?", to właśnie tarzam się po podłodze
:D


Właśnie nie ,spytałem się czy mam u niej "nadzieje"..(wiesz o co biega)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 20:31, sirufok1987 napisał:

Spokojnie kolego, tego kwiatu to pół światu, więc jak nie ta to inna. Nie ma co tak od
razu rozpaczać, bo to nie ma sensu. Sam byłem tego przykładem, też chodziły mi różne
myśli po głowie przez taką jedną panienkę,


Troche cię rozumie (xD) ale ja bardziej chodzi mi o to że chce mieć (tak jak ty napisałeś) panienkę (że tak powiem) z powodu sytuacjii w domu ,konkretniej to chciałbym se pogadać itp...nie chodzi tu o wylewanie żalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się