gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2006 o 16:05, Tomi_323 napisał:

U nas gostek w szkole miał kucyka... następnego dnia dostał za to w łeb O.o i to ostro.


Pewnie od Panów w dresach, co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2006 o 17:43, Vaxinar napisał:

Pewnie od Panów w dresach, co ?


No wiesz. Tacy panowie to potrafiliby i za takie coś, kogoś pobic. Eh kiedyś niebyło lepiej. Dzisiaj też pobiją za chodzby inne wierzenia. Tak od 9000 lat.
Ale może z tym "dostaniem" chodziło o coś innego? Pani nakrzyczała albo cuś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 17:43, Vaxinar napisał:

Pewnie od Panów w dresach, co ?


Ja jestem na krótko obcięty, a z dresów to tylko bluza z kapturem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 17:49, myniekka napisał:

Ja jestem na krótko obcięty, a z dresów to tylko bluza z kapturem :)

i to jest niby dres? :p to jest dresik -> http://www.realmadryt.com.pl/pamiatki/dres.jpg ^^

a tak serio to jest troche stereotyp dresiarza :) Bo fakt niektorzy sa walnieci na maxa, ale ja niektorym dalem szanse i okazali sie calkiem normalni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 17:49, myniekka napisał:

Ja jestem na krótko obcięty, a z dresów to tylko bluza z kapturem :)


Dres jest łysy, poza tym nie wiem po co mi to mówisz, skoro zadałem pytanie Tomiemu, a Ty mi mówisz, że nosisz bluze z kapturem.
To mnie właśnie wkurza - ma długie włosy to go pobijmy bo jest "chelrawy". Ale siedzi 3 gości z długimi włosami normalnych i idzie 3 drechów to już nie wyskoczą... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 17:52, Araondoion napisał:

> Ja jestem na krótko obcięty, a z dresów to tylko bluza z kapturem :)
i to jest niby dres? :p to jest dresik -> http://www.realmadryt.com.pl/pamiatki/dres.jpg
^^

a tak serio to jest troche stereotyp dresiarza :) Bo fakt niektorzy sa walnieci na maxa, ale
ja niektorym dalem szanse i okazali sie calkiem normalni ;]


Inny mam, szary :) Wiele ludzi ma mnie za dresa :) Prawda jest nieco inna. Bluze dersową nosze, bo jest wygodna. Dodatkowo dojeżdrzam do szkoly, a o godzinie 6.30 niekiedy jeszcze szroni. Wtedy kaptór idealnie chroni moje wielkie uszy :) A tak jeszcze do dresów. Niektórzy boją się nosić bluzy z kaptyrem (tym bardziej kaptór na głowie). Podobno można tak łatwo zarobić w pysk. Ja jakoś jeszcze nie wyłapałem, a przechadzałem się tak sam w wakacje, wieczorem w Świonujściu (mieszkam 200 km od tego miasta, woięc nikt mnie nie znał). Dodatkowo jeszcze między blokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 17:55, Vaxinar napisał:

To mnie właśnie wkurza - ma długie włosy to go pobijmy bo jest "chelrawy". Ale siedzi 3 gości
z długimi włosami normalnych i idzie 3 drechów to już nie wyskoczą... :/


Byś mnie zobaczył, to byłś padł ze śmiechu. Na mój wzrost 182 maże tylko 60 kg. Według tablic mam 20 kg niedowagi. O mnie można powiedzieć, ze jestem cherlawy. Nie szata zdobi człowieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2006 o 18:00, myniekka napisał:

Byś mnie zobaczył, to byłś padł ze śmiechu. Na mój wzrost 182 maże tylko 60 kg. Według tablic
mam 20 kg niedowagi.


10 kilo niedowagi. 10. Wiem bo ja sam jest na "minimum" przy identycznym wzroście.

Coś dzisiejsze rozmowy w tym temacie są inne. Mniej filozoficzne ;) Coś długi weekend nam nie służy, do Wielce_Mądrych rozmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee... sorka ale Ty uwazasz, ze "bluza z kapturem" jest dresiarska? Tylu z szerokimi spodniami w nich łazi, ja mam tez jedna (najczesciej w niej chodze bo wygodnie), rozpinana i nikt sie do mnie nie doczepil, rzadko mialem jakiekolwiek spiecia a do wielkich nie naleze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 18:04, Araondoion napisał:

eee... sorka ale Ty uwazasz, ze "bluza z kapturem" jest dresiarska?


A nie jest ? Wsadź sobie jeszcze ręcę do kieszeni i bujaj się jak boja w czasie sztormu to już w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 18:06, Vaxinar napisał:

A nie jest ? Wsadź sobie jeszcze ręcę do kieszeni i bujaj się jak boja w czasie sztormu to
już w ogóle.

stereotyp jakis... a do przednich kieszeni rak nie klade bo wtedy sie rozszerzaja i syfnie zaczyna wygladac...
nie nie jest to bluza "dresiarska" jest to bluza "sportowa" i nie kazdy co ja nosi jest dresiarzem...
Wole taka bluze niz jakis tam sweterek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście księcia Karola (tego z anglii) w szkockoiej spudniczce? Ja widziałem. A jest szkotem? Nie. Więc nie każdy nosząć dres jest dresiarzem. Nie podoba mi się to szufladkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 18:06, Vaxinar napisał:

A nie jest ? Wsadź sobie jeszcze ręcę do kieszeni i bujaj się jak boja w czasie sztormu to już w ogóle.


No to tak. Ale to musi być cały rytułał - kaptur na głowie, tak że twarzy nie widać, łapy w kieszeniach, bujanie się. :D Wtedy jest dresiarsko. A jeśli gościu ma do tego jeszcze dresowe spodnie to uuuuu. ;P Mi też zdarza nosić się bluzy z kapturem, ale samego kaptura raczej nie zakładam. Chyba, że pada deszcz. A co spodni to nigdy w życiu nie założyłem jeszcze dresowych (takich 100% poliester, bo bawełna to jak najbardziej :)), a jeśli założę to tylko i wyłącznie do uprawiania jakiegoś sportu - tennis, bieganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 17:43, Vaxinar napisał:

Pewnie od Panów w dresach, co ?


Od panów, którzy uważają, że faceci w długich włosach to pedały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 21:05, Yarr napisał:

Fakty są takie, że większość gejów nosi włosy krótkie ;P Czyli masz odpowiedź ;)

Ciekawe :P A skąd wiesz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 21:07, Araondoion napisał:

> Fakty są takie, że większość gejów nosi włosy krótkie ;P Czyli masz odpowiedź ;)
Ciekawe :P A skąd wiesz? :P


Bo wśród moich długowłosych kolegów nie było żadnego geja. Sądząc po tym co widzę w tv, to jednak geje mają krótkie włosy w większości.
Przy okazji - nie sugeruj pewnych rzeczy w tak mało ambitny sposób. Spytaj wprost, to dostaniesz odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli Cie urazilem, to byl żart i przepraszam. Nie chcialem sugerowac nic. A zreszta, gdyby Cie nie interesowaly dziewczyny to bys tu nie zagladal :)

Wśród moich długo/krotko/średnio/kręcono/prosto ostrzyzonych kolegow tez nie bylo zadnego geja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 21:50, Yarr napisał:

Fakty są takie, że większość gejów nosi włosy krótkie ;P Czyli masz odpowiedź ;)

to tez bylo troche zartobliwie napisane, wiec nie widzialem w swoim poscie nic zdroznego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się