gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2006 o 01:44, minimysz napisał:

Nie cierpię "fikuśnych" fryzur. Może młodszym dziewczynom to odpowiada. Ja najbardziej "pióraczy"
lubię (pod warunkiem, że facet nie zaczął łysieć - wtedy powinien golić glowę raczej, bo inaczej
głupio wygląda).

Zauwazylem wlasnie, ze dziewczynom z "mojego pokolenia" bardziej to odpowiada chyba ;] Mnie w ogole zastanawia jak facet moze miec long hair ;] Ani to praktyczne ani wygodne jak ktos powiedzial :P

PS. myslalem, ze po moich tekstach bedzie widac, ze mam gdzies kolo 20stki :)
PPS. Niektorzy na łyso wygladaja lepiej niz z wlosami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, widziałam jednego takiego pana, szanowany, mądry, sympatyczny - i włosy z jednej strony zapuszczone, po czym na łysinę zaczesane... Po co mu te wygłupy? Lepiej by było gdyby po prostu nosił tę łysinę i się nie przejmował. Żadnej ujmy mu ona nie przynosi. Ma się ochotę potrząsnąc takim "Zostaw te włosy w spokoju" wygląda to żenująco :/

Kobiety sa świadome, że mężczyźni często mają łysinkę, kobiety które na dodatek liznęły genetykę wiedzą, że taka ich cecha i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 01:44, minimysz napisał:

Nie cierpię "fikuśnych" fryzur. Może młodszym dziewczynom to odpowiada. Ja najbardziej "pióraczy"
lubię (pod warunkiem, że facet nie zaczął łysieć - wtedy powinien golić glowę raczej, bo inaczej
głupio wygląda).


Ja Ci powiem, że sam bym włosy zapuszczasz, ale nie robie tego z dwóch powodów:
1. Są za gęstę i by MNIE się nie podobały.
2. Kiedy mi rosną dłuższe zaczynają się kręcić i to by MNIE również się nie podobało.
Kiedy mam krótko ścięte, krótko czyli tak "normalnie" to nie widać, że się kręcą, nawet jak mam dłuższe, ale jakbym miał do ramion np to byłoby widać.
Co do tych fikuśnych fryzur to mi chodziło o coś takiego:
W szczególności to PIERWSZE zdjęcie Reeves''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO na tym 1 wyglada jak z Planety Małp ;] IMO troche za bardzo fikuśne, tam wszystko w gore to tak sie dobrze nie prezentuje (niepotrzebnie po bokach ) ;] A zreszta Reeves ma od tego ludzi by mu wlosy ukladali :P

na drugim IMO lepiej wyglada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 12:46, Araondoion napisał:

IMO na tym 1 wyglada jak z Planety Małp ;] IMO troche za bardzo fikuśne, tam wszystko w gore
to tak sie dobrze nie prezentuje (niepotrzebnie po bokach ) ;] A zreszta Reeves ma od tego
ludzi by mu wlosy ukladali :P


No drugie jest lepsze, ale tylko dlatego, że ten zarost jest do bani i to po bokach niepotrzebne masz rację. Jednak taki fryz dobra rzecz, ale ciekawe na co on to ma ? Żel ? trwała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 12:50, Vaxinar napisał:

No drugie jest lepsze, ale tylko dlatego, że ten zarost jest do bani i to po bokach niepotrzebne
masz rację. Jednak taki fryz dobra rzecz, ale ciekawe na co on to ma ? Żel ? trwała ?

tak jakby nie mial tego zarostu tak perfidnego to byloby lepiej... cholera go wie co mu tam zrobili, jakis lakier albo co ;p tez staram sie miec troche nielad na glowie, bo gdy widac, ze niby w jakis sposob sa wlosy ulozone na konkretna fryzure to jest nieciekawe... po bokach za bardzo ma to zrobione, tylko odrobinke moglby miec ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yarr
> Moje pióra już wypadły [a były ekstra]
Jakaś fotka? ;) A co do tego faceta: na pewno zauważył przy czesaniu, ale może wmawia sobie, że tak bardzo nie widać? Albo nie chce ich ścinać, bo wydaje mu się, że razem z nimi odejdzie jego młodość.

Nulinka
> Znam facetów, którzy łysieją i robią sobie "pożyczki". To jest chyba najgorsze co może być.
A co powiesz o facecie w tupeciku? To chyba jeszcze bardziej żałosne.

HumanGhost
> Choc nie jest powiedziane, że każdy musi łysieć.
Ci, którzy wcześnie zaczęli siwieć, łysi raczej nie będą. W kazdym razie tak z moich obserwacji wynika.

Araondoion
> Mnie w ogole zastanawia jak facet moze miec long hair ;] Ani to praktyczne ani wygodne jak ktos powiedzial
Ale super wygląda i jest seksi. Zrobienie "kucyka" dużo czasu nie zajmuje, a długość można sobie dopasować, żeby w pracy nie przeszkadzała.
Ps. Po tekstach wieku nie widać. Poza tym i tak nie zwracam na to uwagi.

Vaxinar
> Kiedy mam krótko ścięte, krótko czyli tak "normalnie" to nie widać, że się kręcą, nawet jak mam dłuższe, ale
> jakbym miał do ramion np to byłoby widać.
Marudzisz. Facet mojej siostry ma gęste, kręcone, długie włosy i super wygląda (lub wyglądał, bo chyba dostał robotę tam, gdzie chciał, a długich tam mieć nie może - dyskryminacja).
A Reeves na pierwszym zdjęciu wygląda fatalnie: nie dość, że włosy, jakby piorun strzelił w rabarbar, to jeszcze zarost, który zupełnie mu nie pasuje. Na drugim zdjęciu wygląda znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>To jest po prostu - okropne ! Nie mogę tego zrozumieć, co faceci myślą - że nikt nie pozna, że mają łysinę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) zauwazylem ze sobie pojechaliscie po zaroscie :) ale to kazdy jest zly czy brodka/wasy/pekaesy?

tak tylko z ciekawosci, bo moja piekna predzej pozwoli mi obciac glowe niz zgolic brodke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd ja to znam? U mnie jest podobnie tzn. mąż ma mieć "całościowy" zarost (osobnych bródek czy wąsów nie toleruję) długości do 5 mm. Golenie dopuszczalne dopiero, gdy zarost jest dłuższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 14:22, minimysz napisał:

Marudzisz. Facet mojej siostry ma gęste, kręcone, długie włosy i super wygląda (lub wyglądał,
bo chyba dostał robotę tam, gdzie chciał, a długich tam mieć nie może - dyskryminacja).

To niech ma, dla mnie to wygląda fatalnie, jak mieć długie to proste - takie moje zdanie i tak mi się podoba.
Chyba głupio chodzi tak jakbym sobie się nie podobał.

Dnia 03.05.2006 o 14:22, minimysz napisał:

A Reeves na pierwszym zdjęciu wygląda fatalnie: nie dość, że włosy, jakby piorun strzelił w
rabarbar, to jeszcze zarost, który zupełnie mu nie pasuje. Na drugim zdjęciu wygląda znacznie
lepiej.

Wg mnie na obu jest ok, ale na drugim jedynie zarost przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 14:22, minimysz napisał:

Ale super wygląda i jest seksi. Zrobienie "kucyka" dużo czasu nie zajmuje, a długość można
sobie dopasować, żeby w pracy nie przeszkadzała.

Pamietaj, ze to twoja subiektywna opinia, nie sadze by moje rowiesnice az tak bardzo przepadaly za dlugimi wlosami, po drugie gdy chodzi o prace krzywo na to patrza ;p Nie potrzeba czasu? trzeba je najpierw wychodowac... "kucyk", chodzi o "kitke" i te sprawy? Coz szczyt obciachu ;]
A o taka dlugosc Ci chodzi mniej wiecej? -> http://www.vistula.pl/moda/vistula_scroll.html (pamietam, ze Ci sie nie podobalo) ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 15:17, Yarr napisał:

Proszę uprzejmie :)

strasznie sie roznimy stylem, wiec nie skomentuje ;] dla mnie za dlugie :P

PS. zapomnialem dodac, ze mi tez zarost nie specjalnie pasuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas gostek w szkole miał kucyka... następnego dnia dostał za to w łeb O.o i to ostro.

Ja mam tak zwaną burzę włosów (troszkę dłuższe mam) i jest dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótkie włosy to prawdziwa wygoda. Nie trzeba rano demontować artystycznej kompozycji, która powstaje w nocy na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótkie włosy to najlepsze co może być. Długie i łysina odpada. Gdzie w zimie długie włosy schować pod czapke?, a latem podobno początkowo opalona łysina strasznie piecze (nie sprawdzałem). Majac krótkie włosy zapomina isę co to grzebień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 16:19, myniekka napisał:

Krótkie włosy to najlepsze co może być.


Fryzura na łyso a''la hiphop''owcy?

Dnia 03.05.2006 o 16:19, myniekka napisał:

Długie i łysina odpada. Gdzie w zimie długie włosy
schować pod czapke?


Można zrobic sobie "kapelusz" z włosów, a na to założyc czapke :]

Dnia 03.05.2006 o 16:19, myniekka napisał:

Majac krótkie włosy zapomina się co to grzebień.


O to, to. Fajnie jest, gorzej jak cała rodzina każe ci ubrac sie "na galowo" oraz usunac ten nieład.
Właściwie Keanu fajne miał te fryzy, co chcecie? W sumie podobne do mojego fryza (tylko u mnie nie ma tych 5 kg żelu na włosach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o jednym. Tnąc włosy na krótko oszczędza siena fryzjerze (jeżeli ma się maszynke, a ja takową posiadam). Krótko, prosto i szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się