Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wstępniak redakcyjny na bieżący tydzień

17 postów w tym temacie

redakcja gram.pl

Mamy już poniedziałkowe popołudnie, więc najwyższa pora ogłosić, co nasza redakcja przyszykowała na ten tydzień. Jak zwykle będzie się sporo działo, ale tym razem bez wyraźnego tematu wiodącego. Pisząc o grach obecnych na rynku, zaniedbaliśmy nieco zapowiedzi, co zamierzamy w najbliższym czasie nadrobić.

Przeczytaj cały tekst "Wstępniak redakcyjny na bieżący tydzień" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony radzę przyjrzeć się zapowiedzi Far Cry 2. Oglądałem filmiki, i to co potrafi nowy silnik wprost zdumiewa... wiatr rozprzestrzenia ogień podłożony przez nas, jest wegetacja roślin ( na jakimś filmiku pokazano jak wyrastają drzewa, w przyśpieszonym tempie) Ciekawie się zapowiada. No i całkiem niezła inteligencja wrogów.
Chętnie też poczytam co nieco o Jagged Aliance:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie interesuje jak idzie ekipie polonizującej (pewmie tylko napisy i za dużo tego nie ma) BlackSite: Area 51, w Niemczech widziałem, że jest tylko pod tytułem BlackSite, dlaczego polska premiera dopiero w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teksty o Far Cry 2 i NBA to dla mnie lektury obowiązkowe. A z chęcią przeczytam opinię o Hitmanie, bo jestem fanem gry, a chciałbym zobaczyć co wyszło z przeniesienia na ekran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawił mnie Far Cry 2, napewno przeczytam ;) recenzję Hitmana też prze3czytam bo nie wiem czy mam iść na to do kina, wacham się a recka napewno mi pomoże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 21:03, Lucas the Great napisał:

> hitman... chętnie przeczytam
> w polsce już jest?
Tak, wszedł do kin - byliśmy na normalnym seansie, nie prasowym.


dziwne... u mnie w mieście 120k ludu nie ma jeszcze... muszę poczekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To był jeden z ostatnich tak ciekawych tygodni, najciekawsze artykuły to zdecydowanie recka Hitmana, teksty o Masce Zdrajcy oraz oczywiście zapowiedź Far Cry-a 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować