Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Time: Top 10 gier 2007

59 postów w tym temacie

Mass Effect, Halo 3, Bioshock to gry naprawdę dobre... Nie idealne (czy takie istnieją), ale na pewno na wysokim poziomie. Uzasadnienia tylko trochę... mało finezyjne? No poza kamyczkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast "najlepszy action RPG umiejscowiony (...)" interpretować to jako "najlepszy RPG w tym roku, umiejscowiony (...)" ? Ale przecież lepiej się przyczepić, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z Halo 3. Tak, wiem nie grałem, ale poprzednie części były beznadziejne i wiem czego się spodziewać po Halo 3.

Bioshock action RPGiem ?????? O_O To w tej grze była jakaś, jakakolwiek akcja ? Tutaj też się nie zgadzam, ale ilu graczy tyle opinii.

Widzę, że Time''owi spodobała się AC6. To dziwne bo wg graczy to najgorsza część serii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect "nie przejdzie do historii gier jako rewolucja pod względem klimatu I gameplayu"? Bullshit! Właśnie pod tym względem rządzi.
Top 10 trochę dziwi, widać jest, że był robiony pod rynek amerykański. Halo 3 na pierwsze miejsce nie zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 11:19, Thompson napisał:

Mass Effect "nie przejdzie do historii gier jako rewolucja pod względem klimatu I gameplayu"?
Bullshit! Właśnie pod tym względem rządzi.
Top 10 trochę dziwi, widać jest, że był robiony pod rynek amerykański. Halo 3 na pierwsze miejsce
nie zasługuje.


Chyba nie zrozumiales szanownego redaktora Zaitseva. Nikt nie probuje odebrac zalet gierce. Oczywiscie ze ME ma przedni klimat i gameplay ale chodzi o to ze zostanie zapamietany raczej jako winda i "akcja z obcym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 11:21, Falconer napisał:

Hm... A gdzie Wiedźmin? :)


Hehehe. Te wszystkie info o jego powodzeniu na świecie i jego rewelacyjnej sprzedaży to chyba nie do końca były prawdziwe :/ albo co najmniej przesadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cóż trochę w niemoim guście ta lista - brakuje:
- Wiedźmina
- World In Conflict
- Crysis''a
- Gears Of War
chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego na mojej liście pojawiłyby się te gry ??? :p
za to rozumiem pojawienie się gier :
- Halo3
- The Orange Box
- Bioshock
- Call Of Duty 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 11:33, greg_f napisał:

> Hm... A gdzie Wiedźmin? :)

Hehehe. Te wszystkie info o jego powodzeniu na świecie i jego rewelacyjnej sprzedaży to chyba
nie do końca były prawdziwe :/ albo co najmniej przesadzone.


Zgadzam się. Gdyby był faktycznie tak dobry i miał takie powodzenie na świecie, to by z pewnością był w Top 10...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie - halo 3 na pierwszym miejscu, i nie wiedziałem że The Orange Box jest taki dobry. Szczerze brakuje mi tutaj Crysisa, powinien być oczko za Call of Duty 4, sądzę że jest lepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W którym miejscu Halo 3 to symulator czegokolwiek? Chyba, że symulator wpływu rozdmuchanej reklamy na sprzedaż gry ^^ Panowie z Time''a chyba w Operation Flashpoint nie grali - to faktycznie był symulator pola walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i zaczęły sie podsumowania. Z tym mniej więcej można się zgodzić... Chciałoby się, żeby CoD 4 było trochę wyżej, ale nie można mieć wszystkiego... Cieszy dobra pozycja The Orange Box''a xDxDxD

Pozdrawiam...

Czekamy na kolejne rankingi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bezsensem jest robienie top 10/top ileśkolwiek (nazwijmy topX)gier z różnych platform. Jeśli robi się topX gier, powinno się robić TopPC, TopXBox etc. Każda platforma swój własny ranking powinna mieć, bo takie łączenie tylko rozwala rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, Mass Effect zostanie zapamiętany właśnie za klimat i świetny gameplay, za bogaty i rozbudowany świat oraz za sam fakt, że to gra BioWare. Nie za strzelanie do kosmitów i pikantne sceny z ich udziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować