Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin bije wszelkie rekordy sprzedaży!

221 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2007 o 01:11, Lord Joker napisał:

@Lander81

Ad1. Halo to jednak Halo, wiadomo perełka Microsoftu, tytuł do nabijania pieniędzy na zamulonych
rzeszach fanów. Jeszcze brakuje, żeby zaczęli rzucać epizody w stylu HL2. Mimo wszystko jak
na Halo i taką silną kampanię reklamową to 5 milionów nie jest powalającym wynikiem.

Ad2. Okej, może trochę przesadziłem. Chodziło mi o to, że wielu ludzi twierdzy, że Wiedźmin
jest super oh i ah, bez skazy i super produkcja. A prawda jest taka, że jest tam kilka rażących
błędów jak na dzisiejsze standardy. Jakieś 2-3 lata temu to by był super hit i oceny 10/10
i wysławiania pod niebiosy. Jak dla mnie to jest tytuł mało interesujący bo nie wnoszący wiele
nowego - wiem wiem decyzje o dalekosiężnych skutkach ale w mniejszym stopniu już to zaczęto
nam serwować / system walki - widziałem lepsze niż wariacja na temat "point n click n click
n click..." który już mi się znudził po takich grach jak Diablo czy Sacred. Poza tym fanem
twórczości Sapkowskiego nigdy nie byłem i nie będę więc nie miałem żadnych dodatkowych bodźców,
które mogły by mnie napędzać.
Prawda jest taka, że na początku ta gra była mi obojętna. Potem zacząłem się nią interesować
ale im bliżej było do premiery i więcej faktów wychodziło na jaw (wraz z gameplayami) oraz
bardzo męcząca kampania reklamowa CDP mój entuzjazm opadł, a wręcz przerodził się w niechęć
do tego tytułu.
Może to być polskie, ukraińskie, koreańskie.. nie ma znaczenia, tytuł mi po prostu nie przypadł
do gustu i ma wady, o których większość zdaje się zapominać w przypływie ekstazy.



Ad1. 5 mln to bardzo dobry wynik sprzedaży i się tu z tobą zgadzam
Ad2. To jest twoje zdanie i masz do niego jak najbardziej prawo.
Zgoda Wiedzmin ma błędy i nie jest produkcją bez wad (np.ślizganie się nie których postaci jest to na tyle rażący błąd że w takiej produkcji nie powinien mieć miejsca) , co do twórczości Sapkowskiego też nie jestem fanem(nie przeczytałem żadnej z jego książek) ale widząc klimat gry będę musiał nadrobić zaległości.
Chciał bym jednak zaproponować ci żebyś zagrał w Geralda przeszedł prolog i 1 act i wtedy ocenił tę grę. Jeżeli będziesz miał to samo zdanie co teraz to już nic cię do tej produkcji nie nakłoni.
Moja propozycja wynika z tego iż ja też miałem podobne zdanie co do Gothica, a w końcu po dużych namowach
siadłem do tego tytułu i po kilku godz. gry przekonałem się że jest to bardzo dobry produkt i że warto poświęcić nie co dużej czasu tej grze (skończyłem 1 kilak razy tak jak 2 i 3, obecnie jest to mój najlepszy tytuł RPG w jaki grałem). Tak że ciebie namawiam do spróbowania sił w Wiedzminie, a może sie przekonasz co do tego tytułu bo naprawdę warto.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować