Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin bije wszelkie rekordy sprzedaży!

221 postów w tym temacie

Byście zostawili tego Wiedźmina i kurde za Gears of War wzieli i wreszcie wydali ! Bo co z tego że polska gra rządzi skoro dystrybutorzy są do 4 liter ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zarobione pieniądze wydacie na doszlifowanie tego co już jest w miarę dobre ??? Może jakiś patch który wreszcie umożliwi grę na słabszych komputerach ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł zasugerował mi raczej sukces w skali świata. ;-)
A tak przy okazji, czy to nie Wiedźmin miał największą kampanię reklamową z polskich superprodukcji? I czy to się łączy w pewien sposób? No, ale gra na to zasługuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 14:37, Inki napisał:

Byście zostawili tego Wiedźmina i kurde za Gears of War wzieli i wreszcie wydali ! Bo co z
tego że polska gra rządzi skoro dystrybutorzy są do 4 liter ?

zgadzam sie z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i świetnie oby tak dalej cieszy mnie to że Witcher aż tak dobrze przyjął się w kraju , tylko przydało by się jakies info co z Witcherem za granicą czyli jak dobrze sprzedaje się poza granicami naszego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie z pieniędzmi zrobią to samo co corocznie robią z Unii (dopłatami, dotacjami) - nachapią ile się da.
Powinno to pójść na produkcję innych gier albo dla ludzi którzy tworzą patche do Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 14:36, kicek99 napisał:

A jak tam reszta świata?


Amerykanie narzekają na bardzo słabą translacje językowo/kulturowa. Nie da się wiele rzeczy przetłumaczyć. Gra spokojnie mogla by zdobyć 9.5-10.

Wersja USA została BARDZO ocenzurowana (pruderia) tak że Polacy maja najlepsza wersje gry, a ja tylko kombinuje jakby sobie ja sprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować