Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plany studia Rebellion na przyszły rok

17 postów w tym temacie

Grałem kiedyś w tego całego Rogue Troopera. Jak w Gears of War korzysta się z osłon. Amunicję i dodatki do broni kupuje się za Walutę.
Dobry tytuł, tak samo Sniper Elite, wymagający ale cholernie grywalny symulator snajpera.
Shelshock był zapowiadany jako gra szokująca. Była tylko średnią rozwałką z kilkoma ciekawymi pomysłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy Shellshock ma przedstawiać straszliwe realia wojny oraz rzeczy, które ludzie są w stanie wzajemnie sobie robić.

Podkreślony fragment, nie dość, że brzmi dwuznacznie, to nie mówi o co właściwie chodzi :).

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 20:18, Dincooo napisał:

Podkreślony fragment, nie dość, że brzmi dwuznacznie, to nie mówi o co właściwie chodzi :).


A co Ci brzmi tu dwuznacznie? No bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sniper Elite całkiem dobra gra jak na rok 2005, chyba nawet gra roku w GB ( w Polsce nie którym się źle kojarzy bo tanio wydało CI a nie słusznie)
Rogue Trooper dobra gra

ale ShellShock: Nam ''67 (mocno średnia) zrobiła Guerilla Games (na PC, XBX i PS2), czyżby Rebellion ich przejął (nic na ich stronie nie ma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 20:25, Emillo2 napisał:

ale ShellShock: Nam ''67 (mocno średnia) zrobiła Guerilla Games (na PC, XBX i PS2), czyżby
Rebellion ich przejął (nic na ich stronie nie ma)

A wiesz kto robi Killzone2 :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podobała mi się pierwsza część , nie ma dobrej gry z akcją w Wietnamie . Mam nadzieję że ta będzie jak CoD jedynka wśród drugo wojennych FPS-ów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 22:20, Inki napisał:

Nie podobała mi się pierwsza część , nie ma dobrej gry z akcją w Wietnamie . Mam nadzieję że
ta będzie jak CoD jedynka wśród drugo wojennych FPS-ów .


No pierwsza część była średnia ale muzę miała fajną. Z tym że nie ma dobrej gry z akcją w Wietnamie sie nie zgodze bo jest świetny Man of Valor. Może programiści sie postarają i ShellShock II go przebije. Poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jeszcze jak ShellShock: Nam ''67 był w Click! , myśle że dwójka długo będzie się trzymała na rynku bo gra było bardzo niedoceniona,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 20:56, nievil napisał:

> ale ShellShock: Nam ''67 (mocno średnia) zrobiła Guerilla Games (na PC, XBX i PS2), czyżby

> Rebellion ich przejął (nic na ich stronie nie ma)
A wiesz kto robi Killzone2 :P ?


też Guerilla Games

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ShellShock: Nam ''67 byo grą całkiem niezła pomimo słabiutkiej grafiki, druga część chyba już nie odniesie takiego sukcesu, Rogue Trooper oraz Sniper Elite w sumie też nie były złe a ich kontynłacje pewnie przyciągną fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem shellshock to dosyc dobra strzelanka przeszedlem cala gre i jestem z niej zadowolony.Jest dosyc spory arsenal broni grafika niezbyt ale ujdzie w tloku napewno sa lepsze strzelanki ale ta polecam wszystkim!!
PS Moim zdaniem tagra jest napewno lepsza od vietconga i men valora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować