Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DS - czy kogoś jeszcze dziwi mega sprzedaż?

23 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2007 o 10:56, Bratek196 napisał:

I czym się ci Amerykanie się podniecają.


A gdzie tu amerykanie się podniecają?

remolinek69 ---> ja np. wole kupować różnych firm ale dobre wyroby niż wszystko jednej nawet jak by było badziewne. Czyli idąc twoim rozumowaniem do niczego nie masz zaufanie tylko do SONY bo tylko sony miałeś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi :P
Przed kupnem handhelda gralem troche na DSie i od razu sie nie polublismy. Nie wiem czemu, po prostu mialem niezbyt pozytywne odczucia a gry wydawaly mi sie jakies takie zbyt proste, zbyt dziecinne, malo wciagajce, nie majace tego czegos. PSP kupowalem w zasadzie w ciemno, nie majac go wczesniej w reku i reakcja od razu byla zupelnie przeciwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co dziwić świetnej sprzedaży.

Dobre, oryginalne gry = większy popyt. NDSL jest ponadto prześliczny i laski nań lecą (z moich badań wynika, że laski wolą Kirbyego, lub Peach od Loko Roko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde a ja nie mam ani DS''a ani PSP... na razie nie mam też kasy na kupno:) Ale mam nadzieję sobie kiedyś zafundować taką zabawkę(chociaż te tytuły gier brzmią tak bardziej dla dzieci:P :) A co do wyników sprzedaży to naprawdę niezły wynik:) Ciekawe ile kopii DS''a sprzedali w ciągu roku na całym świecie??:) Ale życzę dalszych sukcesów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to dlatego że najlepsze konsole takie jak PS2 czy PS3 lub XBOX nie schodzą tak mocno bo ich sprzedawcy dają wygórowane ceny na gry i same konsole, a wystarczyłoby taniej i ciekawe czy wybraliby amerykanie nintendo czy PS2 za 50 $$$$ ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 11:58, Paweł Age napisał:

wystarczyłoby taniej i ciekawe
czy wybraliby amerykanie nintendo czy PS2 za 50 $$$$ ;]


Tia, zapominasz tylko o tym, że Nintendo to się opłaca, a Sny nie koniecznie :) Zresztą, nie chcę mi się z tobą dyskutować, bo twój komentarz:

Dnia 12.12.2007 o 11:58, Paweł Age napisał:

Debilne :D


Mówi sam za siebie o tym, jak poważnym dyskutantem byś był :)

@ Do newsa:

Ja się nie dziwię, sam mam 2 NDS Lite i jeszcze ani razu tego wyboru nie pożałowałem - przeciwnie, na obozie kumple co mieli PSP to NDS się zachwycali i ciągle wyrywali sobie je z rąk , bo każdy chciał jak najdłużej pograć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"każuale" - ludzie prosze was, takie kalecznie jezyka polskiego (albo obcego, zalezy jak na to popatrzymy) jest okropne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwnym nie jest, bo NDS to po prostu fajna konsola z fajnymi, mocno nietypowymi grami, a nie kolejnymi nudnymi portami z "dorosłych" konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, mnie osobiście to bardzo dziwi.

OK, fajna konsolka i w ogóle, ale czemu jej sprzedaje się tak wiele? Ja osobiście bym jej nie kupił, wolałbym zamiast DSa kupić sobie Playstation 2 - moim zdaniem na PS2 są lepsze produkcje, a większości nie stanowią jakieś pokemony i gry do nich podobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 10:57, remolinek69 napisał:

Wole PSP. Jakoś do NINTENDO nie mam przekonania :) Może dlatego że od początku miałem zawsze
maszynki sony

Tez lubie PSP ale DS i SP to dwie konsole do innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle że PS2 i NDS wspólne mają tylko jedno - obydwie są konsolami.
Ale tylko jedna z nich jest przenośna. Zupełnie inny target, więc i porównanie lekko nie na miejscu.

A, i gratuluję znajomości bazy tytułów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja do DS-a nie miałem przekonania, dopóki brat go nie dostał na Mikołaja :P Konsola świetna, aczkolwiek droga... :/ Wersja Lite w MM- 599,- Jeszcze 50 zł dopłacić i ma się PSP. :) A co do gier, to znalazłem raz Mario Kart w autobusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować