Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polskie demo Wiedźmina już wkrótce w Internecie!

43 postów w tym temacie

Mnie tam bardziej ciekawi kiedy CDP wyda wreszcie patcha 1.2 do Wiedźmina, skoro demo działa częściowo na tym patchu to mam nadzieję że premiera owego patcha będzie już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem mi sie pomylało i myślałem że demko wiedzmina w wyborczej bedzie dzisiaj,a było wczoraj :/ Ale na allegro już można demo kupić hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wiedźmin jest bijącą wszelkie rekordy popularności grą RPG inspirowaną twórczością znakomitego polskiego pisarza, Andrzeja Sapkowskiego."

A ja znalazłem informację że skoki narciarskie sprzedały się w większej ilości niż wiedźmin do tej pory :)
Więc jakie to rekordy sprzedaży bije wiedzmin? Bo raczej rekordy CDP a nie polski. Oczywiście nie wiem na ile taka informacja jest prawdziwa
Oczywiście skoki to nie RPG :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj wieczorem Gazetę Wyborczą, no i trafiłem płytkę z Wiedźminem.

Polecam w 100 %, nawet na najmniejszych ustawieniach graficznych gra wygląda fantastycznie.
Demko trochę krótkie, ale to w końcu demo. Naprawdę, tak jak gra sie zapowiadała, taka jest w rzeczywistości.

Polecam.

PS. Rozmiar po zainstalowaniu 4, 23 BG ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne mi demo 5GB :D Było w jakiejś gazecie demo Wiedźmina więc teraz to już każdy może mieć. Ciekawe tylko ile będzie się ściągać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O bardzo fajnie, mam nadzieję że demo dobrze zostało stworzone, najlepiej by było jak by sie urwało w jakimś strasznie ciekawym momencie. Ale co ja wam tu będę doradzał, mam nadzieję że wszystko będzie fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja, gazeta wyborcza wyprzedziła wszystkich ^^ Tak czy inaczej cieszę się że miałem okazję spróbować tego specjału. Nie jest to co prawda dla mnie pozycja z serii "must have", ale trzeba przyznać, że wyszedł kawał solidnego crpg''a. Masa nietypowych rozwiązań, interesujący, a przede wszystkim nam bliski klimat. Całkiem dobra produkcja, może kiedyś kupię, bo póki co, to masakrycznie długo, wgrywają sie poszczególne sekcje, więc chyba czas na modernizację. Ogólnie, nie żałuję czasu spędzonego nad tym demkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 20:30, 143872 napisał:

Fajne mi demo 5GB :D Było w jakiejś gazecie demo Wiedźmina więc teraz to już każdy może mieć.
Ciekawe tylko ile będzie się ściągać :D


Na dysku faktycznie zajmuje prawie 5 GB, natomiast sam instalator waży ok. 3 GB (niemniej jednak jest to dosyć sporo, większego dema chyba jeszcze świat nie widział :)). A co do samego dema - nie wiem w którym momencie się kończy, ale zaczyna się chyba od początku opowieści (Geral cierpi na jakąś amnezję, no i mamy tutorial) :) Odnośnie samej gry to jakoś nie mogę się przemóc żeby dłużej w nie zagrać - nie dość, że na moim sprzęcie przycina, to jeszcze ma jakiś dziwny system walki i bardzo ciemną grafikę (albo "mhroczną" jak kto woli, to już kwestia gustu, bo grafika zła nie jest), chociaż może to dlatego, że zbyt dużo czasu poświęcam 3 innym grom (CS:S, WoW, GW).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znakomicie wreszcie ktoś pomyślał o wydaniu Dema:) chociaż ci niewierni co nie zagrali :P będą mogli teraz se porypać :D a Demo podobno miało też pojawić się w Gazecie wyborczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 08:03, razor192 napisał:

znakomicie wreszcie ktoś pomyślał o wydaniu Dema:) chociaż ci niewierni co nie zagrali :P będą
mogli teraz se porypać :D a Demo podobno miało też pojawić się w Gazecie wyborczej :)

tak, pojawiło się demo w srodę (w Gazecie). Kupiłem, ale mi nie chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam z Gazety Wyborczej. I nie zamierzam odpalić, bo mam pełną wersję. Nawet gdybym chciał zresztą - popsuty napęd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 17:04, whitedragon11 napisał:

To kiedy będzie to demo w Internecie?


Juz dawno jest. Wystarczy zajrzec na www.fileplanet.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować