Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Może usuną najgłupszego achievementa w historii

56 postów w tym temacie

Usmialem sie z tego newsa jak nigdy. :D Achievment bardzo fajny.Chyba sobie kupie turoka akurat mialem sobie kupic nowa gre na x360 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że to naprawdę świetny pomysł, nareszcie cos nowego, "strzeż się kumpla swego" :P
A to, że niektórzy nie potrafia mysle logicznie i od razu popadają w histerię, no cóż, to świadczy o tzw. głupocie. Nie ma obowiązku zdobycia tegoz achivementu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z Call of Duty 4? Nie wiem jak wygląda to na Xboxa, ale na komputerze dla przykładu trzeba zabić gościa strzelając w C4, który ma w ręku. Albo strzelając przez ścianę trafić w C4 i zapić gościa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 08:20, Half-Devil napisał:

A co z Call of Duty 4? Nie wiem jak wygląda to na Xboxa, ale na komputerze dla przykładu trzeba
zabić gościa strzelając w C4, który ma w ręku. Albo strzelając przez ścianę trafić w C4 i zapić
gościa...


Tja, achievment "Jak, do...?" (przypuszczam że org to "How the?") balansuje na granicy żałoby. Ciekawe jaka jest szansa że go zrobisz np. grając 500 dób (24h) w CoD :P

Druga rzecz to to że jak dotąd widziałem może 2 gostków używających C4... Więc nawet bez tej ściany jest to trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupi? Faaaaajny, w tym szaleństwie tkwi metoda :D Psychodeliczne, że hej. Bym ja jeszcze wiedział, co to te achievementy są... Osiągnięcia, coś w tym stylu (a''la kamienie milowe z NFS:MW?).
Jeszcze jedno. Co to są "acziki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie - taki achievement to spoko sprawa. :P Ja nie ganiam za wszystkimi achievami na moim X''ie, więc nie piszcie, że "wszyscy będą frendli fajerować", bo większość odpuści (tak jak ja bym zrobił) te 10 punktów i po prostu będzie się dobrze bawić. Ale trzeba przyznać, że twórcy gry mają dość specyficzne poczucie humoru. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 12:45, przemas15 napisał:

To może być śmieszne hi


Z przykrością zauważam, że ogromna większość Twoich postów to nic nie wnoszące jednozdaniowe wypowiedzi. Pisz mniej, ale niech każda wypowiedź wnosi coś nowego do dyskusji (i składa się z kilku zdań), a nie jest jedynie równoważnikiem zdania.
-1 do statusu za spam. Jeśli nie zmienisz swojego postępowania, licz się z banem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować