Zaloguj się, aby obserwować  
Jimmi

Gdzie i jak spędzicie sylwestra?

468 postów w tym temacie

Ja sylwester spędzę z wami drodzy forumowicze:) Znaczy się w domu, oczekiwanie przed kompem, na forum, po 12 jakiś szampan, petardy, potem jeszcze trochę na forum i do łóżka. W ogóle to nie lubię tego całego sylwestra, o wiele bardziej wolę Wigilijne spotkania z rodzinką.Przynajmniej jest atmoswera świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku na Sylwestra jadę do jednego z większych miast na południu Polski, zamierzam spędzić go z towarzystwie bardzo miłej osoby, którą bardzo cenię. Myślałem, że to mi się nie uda, ale jakiś mam fart, że tę noc mam wolną od swoich problemów, więc myślę, że zapomnę o nich, choć na chwilkę ;) Nie zamierzam spożywać alkoholu gdyż mi zbytnio nie wolno no chyba, że zostanę poproszony o okolicznościową lampkę to wtedy się napiję ;)
Ale zabawa bez alkoholu również może być ciekawa a na pewno taka będzie gdyż spędzę go z kimś bardzo ważnym ;)

Wam Drodzy Forumowicze życzę Szampańskiej zabawy, Szczęśliwego Nowego 2008 Roku oby ten nowy rok przyniósł spełnienie waszych najskrytszych marzeń oraz żeby był lepszy, od 2007, który się właśnie kończy ;)

Szczęśliwego Nowego Roku
wdowiakm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku pięknie stroję z bratem pokój i oglądamy telewizję o 24 : 00 wychodzimy na dwór oglądać fajerwerki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja spędzam sylwestra w domu. :) Jak co roku. Niczego nienawidzę bardziej, niż głośnych imprez, tak więc jeśli mam wybierać to zdecydowanie wolę posiedzieć w domu i w coś pograć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W domu, z gramowiczami oraz kuzynem, który przyjedzie. Między innymi będziemy bawić się demkiem Wiedźmina, o ile się ściągnie. ^ ^ A tak poza tym to jakieś zajęcie się wymyśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 18:43, wdowiakm napisał:


Farta tylko pozazdrościć, ja też miałem spędzić ten czas z osobą, którą cenię i jest mi bliską, wszystko układało się dobrze, ale jednak nie miałem tego farta i niestety pozostane w Sylwestra w domu przed kompem:]

Szczęśliwego Nowego...Roku, oczywiście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sylwestra spędzę w domu , bo nie mam gdzie się podziać do 24.00 .
Więc innymi słowy będę siedział na kompie , oglądał telewizje i coś jeszcze ...
A o zaplanowanej godzinie wyjdę se na dwór i wystrzelę wszystkie rakiety które trzymam w pokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 20:28, Chlorofil napisał:

Pogram w GW i spędzę sylwestra z rodzicami.

Będziesz z rodzicami grał w GW?Mama monkiem ty assasem a tata warriorem?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 20:28, Chlorofil napisał:

Pogram w GW i spędzę sylwestra z rodzicami.

U znajomego na domówce. jutro cały dzień przygotowań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 20:29, Bingolo napisał:

> Pogram w GW i spędzę sylwestra z rodzicami.
Będziesz z rodzicami grał w GW?Mama monkiem ty assasem a tata warriorem?:P


Nie lol weź się zastanów !!?? POGRAM W GUILD WARS A POTEM POSIEDZĘ Z RODZICAMI PRZY UROCZYTEJ KOLACJI I NAPOJACH ALKOHOLOWYCH....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku spędzę sylwestra "na chama" czyli przed kompem mając wszystkich głęboko w de! Jak co roku... Podobnie jak Kuky, niczego nienawidzę bardziej niż głośnych imprez sylwestrowych! Jestem typem samotnika imprezowego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja pewnie będę melanżował, gdzie, to jeszcze nie wiem :P Ale najprawdopodobniej, schleje sie z ziomkami, a potem wyruszamy w miasto ^^

Chlorofil >
Jezu... Bingolo sobie zażartował, a Ty na niego sie drzesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować