Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wybory samochodówki roku z motogames.gram.pl!

55 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2007 o 20:48, tomas92 napisał:

EDIT: Chciałem się jeszcze zapytać, czy pomysły laureatów konkursu zostaną udostępnione? ;)


Jeszcze zobaczymy, ale być może podamy najciekawsze z pomysłów jakie się pojawiły w newsie podsumowującym. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w wszystkich kategoriach oprócz gry na konsole zagłosowałem na TDU. Świetnie się w to gra i fabuła też jest znakomita. Nowy NFS moim zdaniem jest beznadziejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zagłosowałem na NFS i na Forza. Nie wiem dlaczego tak jedziecie NFS, dla mnie to wspaniałe gry, bardzo klimatyczne. Dużo napisaliście w okienku. Ja trochę się wypisałem i chciałbym zostać doceniony :P hehe fajnie by było dostać nagrodę z pro steeta, unikalny gadżet którego nigdzie indziej nie dostane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem:
PC - Need for Speed: Pro Street (TDU mnie nie poruszyło)
Konsole - Forza

A w okienku nic nie wpisałem, bo nie siedzę często na tej stronie o grach samochodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skokro eh może się zapytam
wiecie może czy jak się przejdzie nfs:ps to można robić sobie samemu wyścigi?
tak jak np.w dircie? chyba wiecie o co mi chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 02:49, Agntx napisał:

Ja nie wiem, o co chodzi ;) Wiem tylko, że wyścigi można sobie robić od razu, bez przechodzenia
całości.

chodzi mi o coś takiego
że nie musisz przechodzić gry
tylko po prostu włączasz gre
wybierasz trasę
samochód jedziesz
jest coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście, że można. Dlaczego nie pobawisz się opcjami? A, pewnie masz pirata >:D He he. Ach, pamiętam te czasy, gdy człowiek dostawał grę i leciał cały czas enter enter enter przez wszystkie menusy, żeby pograć. A teraz delektuję się każdą opcją, każdym zakamarkiem gry. Ale w końcu za coś płacę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 02:57, Agntx napisał:

No oczywiście, że można. Dlaczego nie pobawisz się opcjami? A, pewnie masz pirata >:D He
he. Ach, pamiętam te czasy, gdy człowiek dostawał grę i leciał cały czas enter enter enter
przez wszystkie menusy, żeby pograć. A teraz delektuję się każdą opcją, każdym zakamarkiem
gry. Ale w końcu za coś płacę.

nie mam wogule tej gry grałem tylko w demko ;/
zdenerwowałeś mnie :/
jade na zakupy w czwartek
mam zamiar kupić
właśnie nfs:ps
wowa, coś do ps2, itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ spokojnie, to był tylko kiepski żart, nie ma co się denerwować. Po prostu od razu przypomnieli mi się moi kumple, wielcy "fani" serii Need for Speed, którzy tylko jak najszybciej chcieli grać, w ogóle nie ruszając ustawień graficznych ani innych rzeczy. Ale to są właśnie traumatyczne przeżycia z przeszłości i się nimi nie przejmuj :D Chwała Ci za to, że kupisz sobie oryginałka. Ja w swoim kręgu znajomych nie mam ani jednego posiadacza oryginalnej kopii tej gry. A tych osób jest osiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, mi się to bardzo podoba, nawet można wygrać bardzo fajne nagrody, ale mam problemik z tym ostatnim uzasadnieniem, według mnie wszystko macie dobrze, będę musiał jeszcze nad tym troszkę pomyśleć, ale jak na razie to mam czas do 23 grudnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem, że w tym roku mieliśmy istny zasyp gier. W tym też gier wyścigowych, a więc wybór najlepszej będzie dość trudny. Sam osobiście nie grałem w żadną z wymienionych gier oprócz MotorStorma, no ale to też tylko kilkanaście minut w Empiku... będę miał kłopoty z wyborem tej najlepszej, bo w końcu jak wybrać najlepszą grę, w którą nawet się nie zagrało? Zdam się na opinie prasy i mediów i moje upodobania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować