Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W więzieniu za gadanie głupot podczas gry

122 postów w tym temacie

No to się chłopak wkopał ... Ja też gadam głupoty, jak czasami gram np. w WoW''a ale nie takie rzeczy =P Zresztą głośno ostanio było o takich incydentach to nie dziwie się, że ktoś to zgłosił, nawet jeśli był to żart. I dobrze, że to był tylko żart, oraz dobrze, że znalazła się chociaż jedna osoba, która się tym zainteresowała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja go w pełni rozumiem. Sam często się wkurzam jak mnie non stop zabijają (dzieje się to rzadko) :D Ale niestety w niektórych sprawach trzeba myśleć, a on nie pomyślał i to był jego błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 19:36, Namaru napisał:

Jakby O. dyrektor zaczął wydawać owym "moherom" plecaczki z ładunkami wybuchowymi to by dopiero
była fala terroru w Polsce (pewnie siedziby TVNu i GW szybko by z powierzchni ziemi zniknęły).

Yhm, redakcja Urbana poszłaby z dymem^^
Dobra reakcja klienta, szkoda tylko że płacić ma oskarżony. Owszem, grzywna się należy, ale raz, że za wysoka, dwa, że fałszywy donos też jest chyba karany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezła akcja,amerykanie są przewrażliwieni jeśli chodzi o terroryzm i masowe morderstwa ztad taka reakcja.Jak dla mnie to głupi żart jakich u nas w kraju pełno a za kture nikt u nas nie idzie siedzieć.Ale to nieważne ważne jest że ten koleś na zdjęciu za chiny nie ma 19lat,tego co sie zamotał z fotką powinni wsadzić bo wkopał jakieś dziecko w sprawe o niedoszłe masowe mordersta hahahaahahahaah.Amerykanie są zryci i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 01:07, scarface9mm napisał:

Niezła akcja,amerykanie są przewrażliwieni jeśli chodzi o terroryzm i masowe morderstwa


Sądzisz, że powtarzające się ze szwajcarską precyzją strzelaniny w szkołach/centrach handlowych są dziełem przypadku i nie należy się tym przejmować? To poważny problem, z którym Ameryka nie może sobie dać rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wielkie halo o nic. Prawdziwym problemem amerykanów jest swobodny dostęp do broni.
A propos: wielu osobom nie przeszkadza taka interwencja policji w USA. Myślę że gdyby to stało się u nas zaraz poszła by fala co to CBA wyprawia :). Ciekawe czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 02:44, arcybiszop napisał:

Jak dla mnie to wielkie halo o nic. Prawdziwym problemem amerykanów jest swobodny dostęp do
broni.
A propos: wielu osobom nie przeszkadza taka interwencja policji w USA. Myślę że gdyby to stało
się u nas zaraz poszła by fala co to CBA wyprawia :). Ciekawe czemu?


Choćby dlatego, że tam właśnie jest rozpowszechniona broń, a poza tym możesz zadźgać włamywacza w swoim domu bez ryzyka, że pójdziesz siedzieć - twój dom, twoją twierdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale kable grają na tym serverze :p A tak serio, to w sumie dobrze, że w takim wypadku ktoś poinformował policję - koledzy na serwerze przecież nie wiedzieli, czy on coś naprawde planuje, czy tylko sobie jAja robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się właśnie zastanawiałem, czytając tego newsa, ilu tutejszych pomyśli, że tekst ilustruje faktyczne zdjęcie chłopaka, o którym mowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sczerze!?...Gdyby ktoś w internecie powiedziałby, że ma zamiar urządzić strzelaninę to nie uwierzyłbym...Jednak, moim zdaniem dobrze, iż policja została powiadomiona o tym, gdyż jakby okazało się to prawdą to ciekaw jestem jaką minę mieliby po dostaniu gazety ludzie, którzy gadali z nim wtedy, podczas gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biedne dziecko! Jak można być takim DEBILEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zabiję dzisiaj moich kolegów bo mam takie widzi mi się!!!!
Boe jakież to szczęście, że w Polsce nie mamy takich wybryków natury!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gucixo1 nie tylko ty. ja też wparuję z c4, ak-47, bombą nuklearną, Pepeszem(czy jakoś tak) i wszystkich w szkole rozwale na malutenie kawałeczki. Rozpyle trucizne w wentylacji i kurde nie wiem kupie benzyne na stacji jom(szkołę) podaple.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować