Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W więzieniu za gadanie głupot podczas gry

122 postów w tym temacie

Hm, coś dużo ostatnio tych zwierzeń przez Xbox Live. Był przecież taki jeden, co opowiadał, że też rozwali szkołę - ba, nawet miał giwerę w pokoju. Ach ci amerykanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 11:33, KrzysztofMarek napisał:

Na dziewiętnastolatka to on nie wygląda. Już raczej na dwunastolatka, sądząc z załączonego
zdjęcia. Chyba, że zdjęcie dołaczono dla lepszego efektu...


Oj czepiasz się :P
Zdjęcia/rysunki w newsach gram.pl są zwykle luźno związane z treścią i to właśnie dodaje uroku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego musiał grać w Call of Duty 4? Eh... aż żal mnie ściska, bo dzieciaki w tej grze (cała seria jest bardzo popularna w kręgach 12 -15 lat, albo głupich "pełnoletnich" dzieciakach) to jedyne co mnie odrzuca. Zabijesz kogoś z snajpy z drugoego końca mapy i już jesteś camperem, lamą i wogóle... do tego dochodzą jakieś żalenia się graczy. Co to? Przyjaciół nie mają i szukają ich w sieci? Chcą się odstresować? To po prostu żałosne.

Chyba to zdjęcie nie przedstawia tego kolesia? No bo ten chłoptaś wygląda na 12 maksymalnie 15 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z dzieciakami rożnie bywa, ale na szczęście są ludzie którzy udaremniają takie groźby jeszcze zanim zostaną spełnione.. brawa dla chłopaka który zawiadomił o tym wszystkim kogo trzeba, bo dość już mam dowiadywania sie z TV o kolejnych dramatycznych wydarzeniach w szkołach w USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... głupich nie sieją, sami się rodzą.

Ale ocena arta w dół za kolejny "wojewódzki" komentarz Zaitseva. Niektóre newsy bronią się same, głupie komentarze są im zbędne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę to dziwne, że zgarnęła go policja. W końcu jak sam wspomniał to były tylko żarty... hmm, no to jak ktoś przeklina na chatach w grach to też dostanie mandat? Za niekulturalne słownictwo....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak możne być takim idiotą ale jak widać możne ci amerykanie wszystko w sieci xbox live gadają bo ja usłyszałem od jakiegoś typa z ameryki że chce zrobić zamach ale im odbija i grałem w tedy w Halo3 na xbox360 na usłudze Live

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 11:43, master matrox napisał:

Trochę to dziwne, że zgarnęła go policja. W końcu jak sam wspomniał to były tylko żarty...
hmm, no to jak ktoś przeklina na chatach w grach to też dostanie mandat? Za niekulturalne słownictwo....?

Owszem, ale dopiero po zamknięciu w areszcie. Jak dla mnie reakcja policji jak najbardziej prawidłowa, lepiej zgarnąć i wypuścić (i kazać mu zapłacić koszta akcji żeby na przyszły raz się nauczył nie wszczynać fałszywych alarmów) niż czekać aż ktoś kto nie żartował zrobi to o czym gadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 11:38, PAPISHON napisał:

Dlaczego musiał grać w Call of Duty 4? Eh... aż żal mnie ściska, bo dzieciaki w tej grze (cała
seria jest bardzo popularna w kręgach 12 -15 lat, albo głupich "pełnoletnich" dzieciakach)
to jedyne co mnie odrzuca. Zabijesz kogoś z snajpy z drugoego końca mapy i już jesteś camperem,
lamą i wogóle... do tego dochodzą jakieś żalenia się graczy. Co to? Przyjaciół nie mają i szukają
ich w sieci? Chcą się odstresować? To po prostu żałosne.


Takich i im podobnych znajdziesz w każdej grze - nieważne, czy jest to CoD4, Red Orchestra lub inne; ot stały i nieodłączny element sieciówek wszelakich. Trzeba się do nich po prostu przyzwyczaić i ignorować. ;-)

@ master matrox

Żarty? A szkolna strzelanina w Tuusula? A masakra w kampusie uniwersytetu Virginia?

Tego typu groźby muszą być traktowane poważnie, ponieważ każde zaniedbanie może grozić katastrofą. Niech dzieciarnia się nauczy, że z tego "żartów" robić nie wolno. A teraz chłopak ma nauczkę - najpierw trzeba było pomyśleć o konsekwencjach, zanim coś się palnie. Nigdy na odwrót.

EDIT: Literówka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trafiony, zatopiony :) Swoją drogą, w sieci nie raz i nie dwa słyszę " Zabiję Cię ! ". Raz nawet, jak w GW grałem, jedna osoba na wieść, że nie pożyczę mu pieniędzy na tickety, powiedziała, że wyśsie mi mózg, jak tylko z domu wyjdę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra reakcja drugiego gracza i szybka akcja policji (u nas by się użerali z dostawcą internetu o dane). A on powinien jednak pójść za kratki na 1,5 roku od razu by się nauczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować