Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W więzieniu za gadanie głupot podczas gry

122 postów w tym temacie

No to chłopaczek sobie wpadł, to według mnie jest istna głupota, gościu nie wie co mówi, myślę że nawet dobrze się nad tym zastanowił i wystrzelił swoją beznadziejną myśl, a ja nie radzę grać w takie gry osobą które jeszcze nie dorośli do tego, no i mamy przykład...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci amerykanie to powariowali chyba :P, robic sobie takie głupie żarty. Tymbardziej że tam po tych strzelaninach w szkolach to teraz wszystkie służby sa wyczulone na takie sygnały. Głupota ludzka nie zna granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amerykańskie władze są na prawdę durne. Winny zamieszania ponad to jest nie głupio żartujący dzieciak, tylko donosiciel niepewnych informacji, który naraził władze na wydatki więc to jego powinno się zaaresztować, nie niewinnego matoła.
Ja na miejscu oskarżonego zaskarżyłbym teraz władze stanowe za naruszenie godności osobistej oraz ograniczenie wolności oraz swobody słowa, Microsoft za udostępnianie danych osobowych i szpiegowanie, a donosiciela o nękanie. Wszystkie te pozwy byłyby bardzo łatwe do wygrania.
Dla porównania, w Polsce jak zadzwoni ktoś z fałszywą informacją, że w szkole lub gdziekolwiek jest bomba i zostanie namierzony przez odpowiednie służby, płaci karę zamienną z aresztem, czyli płaci donosiciel. W innych krajach jest podobnie, widocznie ameryka wyłamuje się i wierzy każdemu donosicielowi. Czysta paranoja, ja przykładowo wysłałbym im fikcyjną informację, jakoby Bill Gates planuje wysadzić Pentagon, według ich dotychczasowych działań i powyższej historii z młodym gniewnym, powinni zaaresztować Billa Gatesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie głupi żart. Szczyt moich dokonań w tej dziedzinie to puszczanie głośnego metalu, ale tylko po tym jak moja postać już zginęła i słyszeli to tylko ci, którzy nie muszą się skupiać na rozgrywce (spectatorzy). A w CoD4 na PC mało który serwer ma funkcję głosową.

I zgadzam się z tym, że to nie on był winny a ten, kto na niego doniósł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to za głupotę trzeba płacić ale bez przesady, pożartować sobie nie można. Policja miała prawo wszcząć dochodzenie ale gdy wszystko się wyjaśniło powinni zostawić chłopaka w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam zawsze jak gram przez neta to robię sobie z ludzi jaja. Ostatnio host był dumny z siebie, że odkrył że jestem z Polski, to ja się upierałem że jestem z pochodzenia egipskim Żydem który mieszka w Chinach. Dziwne, nie uwierzył. Ale może już przestanę , bo usłyszę syreny pod oknem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za co aż tyle kasy? Powinni to wszystko wyjaśnić jeśli nie miał żadnej broni powinni go tylko odesłać do psychologa na jakiś kurs czy coś i jeśli psycholog by potwierdził (nie znam się na tym) że to było tylko jakieś nagłe odbicie głupoty to by go puscili wolno. Należała mu się jakaś kara ale nie taka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, głupi żart ale żeby za coś takiego karać. Powinni go wysłać na przymusowe badania psychiatryczne a nie dawać kary pieniężne lub co gorsz pozbawia go wolności. Żenada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to sądzę że raczej ci którzy zawiadomili o "napadzie" powinni pokutować...kurde ja też teraz napiszę:
W szkole wybije całą klasę a do tego wychowawce!(ale nie zawiadamiajcie CIA albo policji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować