Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozważania GSC odnośnie gry MMO

17 postów w tym temacie

Mi to obojętne, na MMO nie mam czasu. Powinni się jednak przedtem nauczyć jak skończyć jedną grę, a potem brać się za następne. Ich wsparcie dla Stalkera (kolejne patche) jest gorzej niż kiepskie. Jeśli tak mają zamiar traktować w przyszłości swoje MMO to wróżę rychłą śmierć tytułowi zaraz po narodzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż okazuje się że seria Cossaks sprzedawała się bardzo dobrze (Choć mnie to także zaskoczyło). Wystarczy spojrzeć na stronę w Wikipedii, dział PC: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_best-selling_video_games#_note-57.
Choć informacje tam są na pewno niepełne to przynajmniej poparte konkertnymi referncjami, i wychodzi że obie częsci Koazków to akurat prawdziwe best-sellery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm gdzies czytalem conieco o Heroes of Annihilated Empires ze ma byc trylogia (sam ukonczylem 1, i zakonczyla sie tak ze na 99% bedzie druga czesc), druga czesc bedzie wlasnie bezposrednia kontynuacja jako rownierz polaczenie rts i rpg a skolei o 3 czesci pisali ze beda chceli zrobic z niej MMO, wiec moze o tej grze mmo mowil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł świetny, niektórzy (np. ja) chcieliby pograć w jakiegoś dobrego MMO ale nie cieszy ich myśl o grach typu Orks vs. Elves.
Ale firma musi jeszcze spełnić dwa warunki - wspierać swój produkt (dodatki i patche, ze STALKER - em jest u nich kiepsko) oraz nauczyć się wydawać gry (ponownie STALKER się kłania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne MMO prawie oficjalnie. Nie mówię, że to źle, ale w najbliższym czasie pół roku po premierze gry czekać będzie już na nas jej wersja "dla mas" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... Żeby to MMO im się udało, musieliby znacząco powiększyć strefę, aby to wszystko upchać, bo na serio nie wyobrażam sobie MMO z tak "małym" światem, żeby to jeszcze hit. ;P
Reszta elementów może zostać, szukanie artefaktów, wyładowania na AFK''erów (xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

STALKER to jeden z lepszych fpp jakie gralem. I imo ma najlepszy silnik do fpp. Co prawda grafika juz najlepsza napewno nie jest, ale samo strzelenia z broni w stalkerze jest genialne :) czuc ze strzelamy. Jak by powstal MMO w czarnobylu.. hmm ciekawie :) podzielne na frakcje itd ciagla walka. Jestem 100% za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tylko jedno krótkie zdanie które może oznaczać wiele ale może oznaczać i nic, GSC nie potwierdza, nie obiecuje,nie podaje żadnych szczegółów, lepiej zbyt wiele nie oczekiwać od nic nie mówiącego zdania bo można się niepotrzebnie rozczarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować