Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najlepszy sprzęt roku 2007 zdaniem bit-tech

27 postów w tym temacie

Tylko ciekawe ile potrwa zanim taki sprzęt poanieje do możliwych cen, bo narazie nie wiele osób może sobie na to pozwolic:/ Mam nadzieje że szybki rozwój spowoduje szybki spadek cen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorza

Jeden z najbardziej popularnych internetowych magazynów traktujących o sprzęcie komputerowym rozdał dziś nagrody za najlepsze produkty 2007 roku. Wśród nagrodzonych znalazła się karta graficzna GeForce 8800 GT oraz czterordzeniowy procesor Intel Core 2 Quad Q6600.

Przeczytaj cały tekst "Najlepszy sprzęt roku 2007 zdaniem bit-tech" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...na polską kieszeń to taki komputer sklecić co mówią to jest naprawdę czynem godnym pozazdroszczenia (można powiedzieć mision impasible xD).Za rok ceny spadną gdzieś o około 50 % ,ale za to wejdą dwa razy mocniejsze sprzęty...to chyba nigdy nie będzie miało końca :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te sprzęty. Były nie mal pewny że znajdą się na pierwszej 3, ponieważ nic lepszego według mnie nie wyszło, ciekawe co będzie w 2008 roku najlepsze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a lepszą kartą od GT jest ten nowy gts 512MB, swoją drogą reklama na stronie głównej już zablokowana i mam nadzieję, że takich rzeczy nie będzie dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak miło popatrzeć na wyróżniony sprzęt, który znajduje sie w moim komputerku ;D Polecam jest naprawde zajebi*** .... super ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować