GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2012 o 11:51, Arande napisał:

Tak wyglądam aktualnie (chyba się nie zmieniłam zbytnio). ;p

Arande


dobra dupa, dam jej 4/5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 20:43, CiRi0 napisał:

dobra dupa, dam jej 4/5.


Chyba dziewczyna co? ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kurde, przecież to jest temat ze zdjęciami, a więc chodzi tutaj wyłącznie o powierzchowność, o pokazanie swojej twarzy czy całego siebie, przedstawienie nie swojego intelektu, jak to się robi we wszystkich innych wątkach, ale wyglądu zewnętrznego.

Ci wieczni malkontenci potępiają to, że zostaje tu rzucony komplement ładnej dziewczynie. No do licha, wszystkie zdjęcia są tu komentowane; a jeśli jest to na dodatek zdjęcie dziewczyny, a niewiele dziewczyn się tu ujawnia (i pewnie ich nie przybędzie, skoro narażają się tym nie tylko na miłe słowa, ale też pośrednie aluzje, że są nieładne albo nic specjalnego), i ta dziewczyna się komuś podoba, to i dlaczego nie napisać jej jakiegoś komplementu? To jest naturalne, zawsze się tak robi, zwłaszcza u płci przeciwnej. Co jest w tym złego i jakie to ma znaczenie, jaką formę ten komplement przybiera (zwłaszcza że nie było tu nigdy niczego skrajnie niesmacznego, bo i to godzi pewnie w regulamin)?
Serio, nie ogarniam, zwłaszcza że przychodzi to ze strony mężczyzn. Na ogół to zawistne dziewczęta wyżywają się na bogu ducha winnych facetach, którzy wyrażają swój zachwyt urodą kobiet, których zdjęcia wędrują po sieci (nie mówię o sobie, tylko o tych naprawdę ślicznych, seksownych babeczkach).

O wiele więcej sensu by miało, gdybyście mi wprost pisali, że jestem brzydka, niż wyrażali pogardę dla tych, którzy uważają inaczej. Idźcie może jeszcze na facebooka czy fotkę i tam też krytykujcie mężczyzn, bo oni komplementują dziewczyny wrzucające swoje zdjęcia w miejscu do tego przeznaczonym. Skandal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo się spinasz.
Zawsze się znajda malkontenci którzy zaczną uprawiać szyderę na zachowanie neandertalczyków śliniących się do fotek ładnych [tu rzecz względna, aczkolwiek powiedzmy stereotypowo "ładnych" dziewczyn] dziewczyn. Tak jest, było i będzie [zawsze znajda się jakieś przygłupy piszące "ekstra dupa/pokaż cyce/ru***ł bym" itp itd, nic na to nie poradzisz. Znajda się tez normalni co napiszą zwyczajną opinie/komplement o danej fotce jak również pojawią się zaraz ci którzy zaczną zrzędzić]
Ja tam osobiście mam wywalone na to jaki czasami cyrk się tu wyprawia, polecam to samo nastawienie.

Co jak co ale jesteś tu chyba dosyć długo, to powinnaś już "wzrokowo" poznawać po nickach tych normalnych i tych "skrzywionych przez los" xD
Zwyczajnie ignoruj tych drugich, oszczędzisz sobie spinania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 20:45, Isildur napisał:

> dobra dupa, dam jej 4/5.

Chyba dziewczyna co? ....


Spokojnie, to tylko żarty... Nie chciałem nikogo urazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że czas na lekkie sprostowanie/uświadomienie jak "zwał tak zwał"

Dnia 05.05.2012 o 16:08, Grinczar napisał:

Wczorajsza matura co nieco mnie nauczyła o Wikipedii, zatem skorzystam z jej zalet.

Czyżbyś się dowiedział, że to jednak nie jest wiarygodne źródło informacji i nie zawsze warto się nań powoływać ?. Czy po prostu lubisz sarkazmem od czasu do czasu walnąć

Dnia 05.05.2012 o 16:08, Grinczar napisał:

Dowcip, żart, kawał – krótka forma humorystyczna, służąca rozśmieszeniu słuchacza.

Boże widzisz i nie grzmisz!. Właśnie... słuchacza a nie słuchaczy i nie zawsze wszystko potrafi rozśmieszyć. Po drugie tamto nie było kierowane do ciebie tylko bezpośrednio do Arande. I było że się tak wyrażę "kontynuacją" tego co ktoś wspomniał, że woli jak wypina tyłeczek. Jedni może tym screenem załapali bluesa inni nie i się najzwyczajniej w świecie spięli w sobie wyskakując tu z tekstami: "przekracza granicę smaku" i udając wielce poważnych i nie wiadomo kogo. Jeszcze inna grupa pewnie przeszła obojętnie obok tego robiąc na to przysłowiowy "zlew" . Od samej Arande nie dostałem jeszcze odpowiedzi więc może sama przeszła obok tego obojętnie .. Nie wiem. Aczkolwiek zażenowania/urażenia mi nie zarzuciła [jak na razie] więc chyba nie jest tak źle. ;-)

Dnia 05.05.2012 o 16:08, Grinczar napisał:

Twój "żart"

Dobrze, że użyłeś " "

Dnia 05.05.2012 o 16:08, Grinczar napisał:

nie rozśmiesza

Nie musi. Na siłę nie mam nikogo zamiaru uszczęśliwiać. :) Jakby się uparł to ten topic przypomina jeden wielki żart. czy tak nie jest ?

Dnia 05.05.2012 o 16:08, Grinczar napisał:

jest pusty (śmieszy tylko ciebie)

skąd wiesz, że tylko dla mnie to śmieszy... A może ma nie śmieszyć ? takiego gramowicza Oriona chociażby rozśmieszył

Dnia 05.05.2012 o 16:08, Grinczar napisał:

i głupi. Żałosny. Dowcipy można też spotkać na wielu stronach internetowych. Nie potwierdzasz tej
reguły.

A Ty do jakiej grupy się zaliczasz, rasistów ?
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=315&pid=16484
Wpadł jak przysłowiowy Filip z Konopi a sam swoich trupów w szafie nie potrafi dopilnować. Trafiła kosa na kamień...

Dnia 05.05.2012 o 16:08, Grinczar napisał:

Odpowiedziałeś, ale nie zrozumiałeś.

A może K***a to ty nie pojmujesz o co chodzi w tekście: Diabeł zna się na żartach
Przecież maturę ponoć pisałeś tak... powinieneś mieć wciąż "świeży umysł".. Yeaaah Right. =.= Widzę, że zasada "ZZZZ" wciąż aktualna.

Dnia 05.05.2012 o 16:08, Grinczar napisał:

Przeczytaj jeszcze raz i przeproś. Przeproś za brak zrozumienia, za brak taktu, za przekroczenie granicy
dobrego smaku.

http://www.youtube.com/watch?v=pdMfqiRugxQ#t=0m47s [jedna z reakcji jak przeczytałem to zdanie]
Żeby nie było, że jestem aż taki pr0stak skoro zapodaję tu śmiechem najbardziej rozpoznawalnym w tym kraju. Może tak bardziej parszywie ? diabolicznie? złowieszczo?. Zdecydowanie będzie pasować to
łap: http://www.youtube.com/watch?v=MFEjcvIRMDo#t=1m24s [druga z reakcji]
Ok pośmialiśmy się [ja chociażby] a teraz bardziej do rzeczy.
Nikt nie będzie mi mówił co mam robić a w szczególności taka nic nie znacząca dla mnie persona jak ty. Mało tego, w dodatku przez internet i to na jakimś forum pff. Mniemanie o sobie to masz tu ci muszę przyznać. Za nic tu nie będę przepraszał bo na ten moment nie ma za co i raczej nie będzie. Jak już pisałem wcześniej tamten post był do Arande nie do ciebie. Odeń samej odpowiedzi nie otrzymałem. Jakby wszyscy pilnowali swoich trupów w szafie było by elegancko.
Widać, że przy każdej sposobności to łatwo jest komuś wytknąć zadrę w oku jednak własnych belek się nie dostrzega. Zarzucasz mi brak smaku i taktu a sam potrafisz zapodać tekstem cytat : "Pieprzony czarnuch"
to naprawdę iście dojrzałe i taktowne podejście =.=. Tylko proszę cię nie wyskakuj mi tu znów z tekstami typu "Gdybyś miał w sobie trochę krzty pokory/zrozumienia/człowieczeństwa [wstaw adekwatny wyraz "ładewa"] to byś sam przeprosił bla bla bla bla. Tego typu zagrywki i scenariusze są mi znane i sam podobną zastosowałeś

Dnia 05.05.2012 o 16:08, Grinczar napisał:

Arande, jesteś temu współwinna. Przeproś lub odpowiedz na pytania:

Po pierwsze tnij cytaty. Taka mała uwaga na przyszłość
Po drugie znów kogoś o coś obwiniasz, mało tego znów coś komuś wmawiasz by to zrobił. Czego ona jest winna.? Że jest atrakcyjną dziewczyną.. to już nie może się pokazać ?. Ma iść złożyć reklamację rodzicom..?
Może najlepiej jej zabierz aparat nałóż pas cnoty a klucz połknij. Przecież ty wiesz lepiej co jest dla nas najodpowiedniejsze.

Na koniec tej dziwnej sytuacji która tu powstała znalazłem chyba IMO najodpowiedniejszą odpowiedź, którą kieruję przede wszystkim do Ciebie jak i do innych dziwnie spiętych ludzi ^^. Co nie zmienia faktu, że nie polecam tego każdej osobie. Poświęcić te 30 sekund jednak dla tego chyba warto

http://www.youtube.com/watch?v=DzGZWjbrlB4&feature=related
23 sekunda chyba jasno wyjaśnia kilka spraw. No ale jak już takie rzeczy nie przemawiają to nie mam pytań

@Abi_Dalzim

Dnia 05.05.2012 o 16:08, Grinczar napisał:

Teraz to już modlę się o jak najszybsze nadejście dnia 15-go maja, abyś sobie mógł w spokoju "nołlajfić" przy > Diablo 3.

Nie musisz się o to modlić. Co ma być to będzie a 15ty jest dniem nieuniknionym tak jak nieuniknione jest dla każdej osoby pukanie do drzwi Śmierci.
Co do statusu "No-Life" jaki się odbędzie przy D3. Tak nie ukrywam tego będę nołlifeić. [Pewnie nie ja jeden]
Czekałem na tą grę baaaardzo długo i jestem jej wygłodniały [Pewnie nie ja jeden ;-)] a na Nolife mogę sobie zwyczajnie w świecie pozwolić więc nie widzę ku temu problemów.

@Heimdallr

Dnia 05.05.2012 o 16:08, Grinczar napisał:

Ciekawe też ile osób poprze apel Bravehearta :)

Nikt nie musi popierać, gdyż to nie był żaden apel :)

Z mojej strony EOT

....... Nadchodzi burza...... Nie powiem nic więcej.

PS: Nie wiem co chciałeś tym postem udowodnić i co mi zarzucić ale zostało z niego tyle co tu
http://www.youtube.com/watch?v=MFEjcvIRMDo#t=0m01s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poluzuj gumę w majtkach :)

Wszyscy sobie powinniście imho dać na wstrzymanie.
Ten temat jest jaki jest, praktycznie tak jak "Nocne Marki", spinaczy/chamów/oszołomstwo/zrzędy/trolli/malkontentów w takich tematach najlepiej ignorować.
Co jak co większość osób nie jest tu od wczoraj, chyba się każdy poniekąd trochę zna i wie co nieco o sobie i swoich poglądach - nie pasuje ci ktoś, ignoruj.

Ja tez spiąłem się kiedyś straszliwie z Kerkasem i to tak w stylu "na noże" aczkolwiek w jednej konkretnej kwestii i nie zmieniło to faktu, że tam gdzie się z nim zgadzam i tam gdzie z nim nie raz o czymś gadałem - to gadam dalej :) [vide temat kina czy polityki].
Moim zdaniem posprzeczać na poziomie też trzeba się umieć, nie róbcie tutaj kolego chlewu niskich lotów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 22:36, Pietro87 napisał:

Moim zdaniem posprzeczać na poziomie też trzeba się umieć, nie róbcie tutaj kolego chlewu
niskich lotów :)


Niskich lotów? Doh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 22:36, Pietro87 napisał:

Poluzuj gumę w majtkach :)

Chillout to jedno z wielu imion. Więcej w tej kwestii jaka została poruszona się wypowiadać nie mam bo nie mam zamiaru robić Off topa a tego ten temat nie służy. Ale lekko mnie rozbawiło to przepraszanie i spinka :) za link do screena z kapitanem FlapJackiem i jego ładnie proszącą minką.

Dnia 05.05.2012 o 22:36, Pietro87 napisał:

Wszyscy sobie powinniście imho dać na wstrzymanie.

Ja od początku jestem na luzie ale kilka zdań napisać musiałem.

Dnia 05.05.2012 o 22:36, Pietro87 napisał:

Ten temat jest jaki jest, praktycznie tak jak "Nocne Marki", spinaczy/chamów/oszołomstwo/zrzędy/trolli/malkontentów.

Wypraszam sobie w NM jest całkiem przyzwoicie. Ja pilnuje tam porządku "nocnego" Trolling i inne chamstwo nie zostało tam od baaaardzo dawna odnotowane. Mało tam tych trolii i zrzęd - uwierz a na każdy temat idzie tam porozmawiać. W czasach jego godzin otwarcia trolle i inne złe potwory grzecznie śpią w jaskiniach więc może to i lepiej

Dnia 05.05.2012 o 22:36, Pietro87 napisał:

w takich tematach najlepiej ignorować.

Racja

Dnia 05.05.2012 o 22:36, Pietro87 napisał:

Co jak co większość osób nie jest tu od wczoraj, chyba się każdy poniekąd trochę zna
i wie co nieco o sobie i swoich poglądach - nie pasuje ci ktoś, ignoruj.

Również racja.

Dnia 05.05.2012 o 22:36, Pietro87 napisał:

Ja tez spiąłem się kiedyś straszliwie z Kerkasem i to tak w stylu "na noże" aczkolwiek
w jednej konkretnej kwestii i nie zmieniło to faktu, że tam gdzie się z nim zgadzam i
tam gdzie z nim nie raz o czymś gadałem - to gadam dalej :) [vide temat kina czy polityki].
Moim zdaniem posprzeczać na poziomie też trzeba się umieć, nie róbcie tutaj kolego chlewu
niskich lotów :)

Kino bym jeszcze zrozumiał, sam jestem kinoman ale że dałeś się wciągnąć w "flame" o polityce? XD. Kto jak, kto ale Ty ? :> To temat niczym czarna dziura i jestem pełen podziwu chociażby Olamagato, za to, ze On tam takie ściany postów buduje. Absolutny rekordzista
By nie robić offa to jeszcze machnę ze dwa zdania na temat tej Twojej fotki.
Długo coś tą brodę golił co ? ;-) od ostatniego zdjęcia trochę minęło.
Ale widzę linię trzymasz ;-) Coś chyba ze światłem poszło nie tak bo facjata lekko rozmyta a koszula jak i całe tło wyraźnie ostre.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2012 o 22:54, Braveheart napisał:

Kino bym jeszcze zrozumiał, sam jestem kinoman ale że dałeś się wciągnąć w "flame" o
polityce? XD. Kto jak, kto ale Ty ? :> To temat niczym czarna dziura i jestem pełen
podziwu chociażby Olamagato, za to, ze On tam takie ściany postów buduje. Absolutny
rekordzista



A ja się udzielałem swego czasu w temacie o polityce dosyć twardo, ale ostatnio spasowałem bo i chwilowo tematyka się wyczerpała i czasu brak na pisanie czegokolwiek konstruktywnego xD

Dnia 05.05.2012 o 22:54, Braveheart napisał:

By nie robić offa to jeszcze machnę ze dwa zdania na temat tej Twojej fotki.
Długo coś tą brodę golił co ? ;-) od ostatniego zdjęcia trochę minęło.
Ale widzę linię trzymasz ;-) Coś chyba ze światłem poszło nie tak bo facjata lekko rozmyta
a koszula jak i całe tło wyraźnie ostre.


Zgoliłem bo w robocie klimatyzacja padła [jak co roku, żyć nie umierać], na hali mamy 43 stopnie [w momencie kiedy na dworze jest te 28-30] w najgorsze upały [bogu dzięki ochłodzenie idzie] w biurze średnio 30, pot mi po pysku leciał to zgoliłem xD
A zdjęcie robione z łapanki, w dupnym świetle i chyba jeśli dobrze pamiętam z fleszem dlatego tak wyszło jak wyszło. Jak pisałem, ja swoich zdjęć mam jak na lekarstwo, to wrzuciłem dla rozładowania napięcia i zmniejszenia natężenia OT :)


@Arande

Oj tam, oj tam...
Powie jedno z drugim dwa słowa za dużo i będzie statusy odrabiać [mi się już zdarzyło bodajże trzy razy nie dac sobie na wstrzymanie i pociągnąć "flejm" i wyszło jak wyszło], lepiej niektórych ignorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać rację Arande, jeśli chodzi o Twoje ego. W tej kwestii przebiłeś chyba nawet mnie, a uwierz - to całkiem spore osiągnięcie ;)
Nie wiem tylko, czy powinieneś być z niego dumny, ale to raczej zależy już od Twojej interpretacji, czyż nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może Koledzy przestaną się tak spinać (Panie Grinczar, pana też ten post dotyczy)? Bo to już zaczyna się robić irytujące, czy jeśli skomplementuje wygląd jakiejś dziewczyny na zdjęciu to coś się stanie? Nie, jej będzie miło, jeśli komuś to nie pasuje trudno, ale proszę nie róbcie z tego problemów, tego typu problemów, bo nikt nikomu nic złego nie robi. Uszanujcie swoje własne i cudze zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2012 o 00:12, Perry_Cox napisał:

Widzę, że ludzie się zmieniają, ale problem pozostaje ten sam.


Nie, właśnie w tym jest problem - większość osób się nie zmienia :)
Przez to w tym wątku cały czas jest taka sama zabawa: dziewczyna wrzuca zdjęcie, ktoś ją skomplementuje, a ktoś inny z tego powodu zacznie się oburzać - czy to z zazdrości, czy z jakichś innych, równie mało szlachetnych pobudek.
Po prostu sporo osób tutaj ma najwidoczniej problemy z własną samooceną, ale tego w żaden sposób chyba nie da się zmienić; wystarczy ignorować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój post był prowokacją. Pytania były tak prowokacyjne i uszczypliwe, że spodziewałem się nie odpowiedzi, a obrażonej Arande, która mi trochę nawrzuca lub co nieco mnie opisze. W końcu humor jej dopisywał, a lubię sprowadzać ludzi na ziemię (gdy o to tak prosto). To był pierwszy pomysł.
Drugą możliwość małej prowokacji i wywołania ostrej reakcji dostrzegłem w postach Bravehearta, który ma kompleks na punkcie bycia "luzakiem" (jakby to dokładnie określić? Pewnie on sam ma cały słownik odpowiednich synonimów) i choć często używa słowa "chillout", to sam nie potrafi przejść obojętnie obok krytyki, która go dotyczy. Ba, nawet się rozpisuje, że rozdzielczości nie starcza - kto to czyta?

W realnym świecie ludzie reagują na żywo, to dopiero zabawne. Przez Internet mniej, ale również dziękuję za małą zabawę. Wywołać reakcję jednym, lekkim postem uderzającym w sedno.

Powinienem dostać -1. Dostanę. Warto było. Moje wybujałe ego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 00:32, Grinczar napisał:

Powinienem dostać -1. Dostanę. Warto było. Moje wybujałe ego :)


Aż mi ciebie szkoda w tym momencie :) To musi być smutne, prowadzić życie, w którym największą rozrywką jest coś tak śmiesznego i żałosnego. Jeśli to jest Twój sposób na bycie, to cóż - musisz mieć strasznie samotne i puste życie.
No, ale w końcu Ty jesteś zapewne mistrzem psychologii i manipulacji, a my Twoimi marionetkami. Keep it going, my master, just keep it going :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 00:32, Grinczar napisał:

Powinienem dostać -1. Dostanę. Warto było. Moje wybujałe ego :)


Nie dostaniesz -1. Za dużo już na koncie było -1. Teraz będzie troszeczkę więcej niż -1. A dokładnie rzecz ujmując - BAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Zawsze lubię, kiedy temat ze zdjęciami myli się komuś z konkursem na największego buca i żenującego ćwola. W sumie ważne, żeby się coś działo. Tu się czasami dzieje i dlatego lubię ten temat. Gdybym był laską, regularnie wrzucałbym foty z prowokująco zaakcentowanymi cycuchami. Idealny sposób na przekonanie się o cudzym poziomie.

Myślę nawet, że mógłbym pisać scenariusze pod kolejne takie akcje. Obsada jest względnie stała i można ją stosować w różnych konfiguracjach:

+ foteczkowa lasencja
+ komplemenciarz-standardowy (#1,#2,#3...)
+ komplemenciarz-awangardowy
+ komplemenciarz-flirtujący
+ komplemenciarz-żenujący
+ komplemenciarz-wtórny
+ komplemenciarz-nudny
+ hejter-standardowy
+ hejter-awangardowy
+ hejter-gardzący
+ hejter-żenujący
+ hejter-wtórny
+ hejter-nudny
+ postronny-pojednawca
+ postronny-śmieszek
+ postronny-filozof
+ postronny-troll
+ postronny-luzak
+ moderator-łagodny
+ moderator-ostry
+ moralny wywyższacz

20120506100916

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtarzasz się z tym scenariuszem i obrazkiem, dokładnie taka sama sytuacja była pół roku temu, z tą samą użytkowniczką zresztą. Niektóre rzeczy się nie zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się