GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2012 o 11:27, Graszcz napisał:

Ile ty masz lat? 14?
Chyba ci się pomyliły portale, twój kwejk w tamtą stronę ---->


Zwłaszcza, że ona raczej nie wyraziła zgody na przerabianie jej fotek i upublicznianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 11:38, CiRi0 napisał:

Zwłaszcza, że ona raczej nie wyraziła zgody na przerabianie jej fotek i upublicznianie.


First time here, in Internet? ;D

20120506114241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 10:10, Validus napisał:

/.../


Jest jeszcze skryba. Ot, z reguły to taki ktoś, kto uważa, że stoi ponad tym i wszystko to go nie dotyczy, a mimo to znajduje jakoś czas i siły na tworzenie przezabawnych podsumowań, pokazujących jego mądrość.

Nie wiem czemu, ale najwidoczniej zapomniałeś go wymienić w swoim spisie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 11:38, CiRi0 napisał:

Zwłaszcza, że ona raczej nie wyraziła zgody na przerabianie jej fotek i upublicznianie.


Nie musiała. Z Validusem łączy mnie pewna zażyłość i on wie, na co może sobie pozwolić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 11:43, HumanGhost napisał:

> Zwłaszcza, że ona raczej nie wyraziła zgody na przerabianie jej fotek i upublicznianie.


First time here, in Internet? ;D


ty dziaduchu stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 11:26, CiRi0 napisał:

No to się k^%#$a nie unoś!
ty dziaduchu stary - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=315&pid=17123 [M]

A Tobie dam ostrzeżenie za spam, bo widzę że nie masz nic do powiedzenia a się wypowiadasz i jeśli jeszcze raz kogoś obrazisz dam Degrada z bonusem... Proszę wszystkich o troszkę więcej luzu, nie wiem po co się tak spinacie... Zazdrościcie, ze komuś się koleżanka podoba czy to zwykła zawiść?
Jeśli koleżance nie przeszkadzają komplementy to proszę uszanujcie to, bo robicie problem z niczego i sami widzicie do czego to prowadzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 11:27, Graszcz napisał:

Ile ty masz lat? 14?
Chyba ci się pomyliły portale, twój kwejk w tamtą stronę ---->


Względnie blisko, ale pudło.
Kwejk to trochę za wysokie progi dla mnie, tato :(

Chociaż, patrząc po tej wypowiedzi, tu również poziom chyba zbyt wymagający.

+++

@ Mohair:

Dnia 06.05.2012 o 11:27, Graszcz napisał:

Jest jeszcze skryba. Ot, z reguły to taki ktoś, kto uważa, że stoi ponad tym i wszystko to go nie dotyczy, a mimo to znajduje jakoś czas i siły na tworzenie przezabawnych podsumowań, pokazujących jego mądrość.
Nie wiem czemu, ale najwidoczniej zapomniałeś go wymienić w swoim spisie ;)


Nope. Mieści się gdzieś tak w okolicach postronnego-śmieszka ~ postronnego-trolla.

+++

@ Daelor:

20120506130559

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja też taki wiek przechodziłem że się było romantykiem potępiało wszelkie formy cielesności i takie tam.
Uznawało jakieś wyższe cele ale prawda jest taka że to o czym piszesz nikomu nie szkodzi ani nikogo nie rani, a jak znam życie tobie sprawia przyjemność:P Po prostu nie reaguj:P

2 stereotyp wśród ludu Bożego że jak ktoś sadzi komplementa to już fap fapuje i takie tam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od tego, że to nie moje mieszkanie [tzn to konkretne zdjęcie nie było robione u mnie, tylko na parapetówce u znajomych], to fakt faktem u mnie centralne tez biegnie tak bezczelnie na dwie rurki i też w przedpokoju xP
Widać seryjne budownictwo poPRLowskie =P

P.S.
A w sumie mam zdjęcie które robiłem w domu w przedpokoju, ot tak samo jak w ryj strzelił, tez dwie rurki od centralnego, widać myśl architektoniczna tamtych czasów była dosyć oklepana =P

20120506194351

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dawno nie wstawiałem swojej mordy, więc poszukałem czegoś ciekawego w obrazach i proszę: Tak wyglądałem na przedstawieniu z okazji 3 maja pod ratuszem. Włosy na bok, frak od nauczyciela i oto ja: Pan młody z "Wesela" Wyspiańskiego :))

20120506200011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 20:32, Isildur napisał:

Jesteś podobny do mojego kolegi z klasy tylko on był troszkę niższy :D


To widzę, że po świecie chodzą moje klony bo już nie pierwszy raz słyszę, że jestem do kogoś podobny ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe ciągle nie mogę się przyzwyczaić do Twojego wizerunku. Wydawałeś mi się ''trochę'' inny :) Taki bardziej chłodny w relacjach z innymi inteligent w okularach :) A tu bardziej wyglądasz na takiego ''kobieciarza'' :)

Mam nadzieję, że nie obraziłem, ale naprawdę sprawiasz takie wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Na pierwszy rzut oka wyglądasz jak Włoch albo inny nerwowy człowiek. Na drugi rzut już Polak, co wychodzi na to samo, bo to też nerwowy człowiek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się