GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Szczerze mówiąc to ja jednak wolę wyjść dobrze, jakbym miał wyjść kiepsko wolałbym wogle tego zdjęcia nie miec :) Ty wolisz byc na zdjęciu nawet wylądaja kiepsko, a ja chce być lecz wyglądać dobrze, a jeśli miało by być źle to lepiej sie pod obiektyw nie pchać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2007 o 15:28, Markus89 napisał:

Heh.
Budo właśnie pokazałeś, że modek to też człowiek i są "specjalne" okazje aby być miłym nawet
wobec niekoniecznie odpowiedniego postępowania forumowiczów (chodzi o odkopywanie starych postów)


Jedna sprawa- nikt nikogo nie zabije za odkopanie starych postów w zywym temacie i z chęcią ich rzeczowego skomentowania (xD)- gorzej jakby temat był trupem, ale tu nie widze nic naprzeciw, tym bardziej że posty nie są jakieś super archiwalne ;]

Dnia 31.01.2007 o 15:28, Markus89 napisał:

spider-lady ---> może zechcesz wrzucić nową fotkę tak aby nie trzeba było odkopywać starych
postów? :D


Jestem za ;]
Inaczej będziemy odkopywać na każdej stronie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siepu, się nie wkurzysz? :P Patrzcie, jak siepu fajnie na studniówce się bawił! BTW czy my przypadkiem nie mamy wspólnego zdjęcia zrobionego na 100dniówce?

siepu

20070131182423

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 21:15, deih napisał:

A tam na pierwszym zdięciu jaką ksiażkę czytasz/przeglądasz ? Domyślam się , że coś z uniwersum
Warhammera 40 000 ;).


to akurat były "mikrohistorie" na egzamin z antropologii historycznej ];->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 22:49, Budo napisał:

/.../

Hehe, kotleciarz, stare zdjęcia odkopujesz. No ale warto, warto oba :P


tych jeszcze tu nie było ];->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 18:24, lurynowicz napisał:

siepu, się nie wkurzysz? :P Patrzcie, jak siepu fajnie na studniówce się bawił! BTW czy my
przypadkiem nie mamy wspólnego zdjęcia zrobionego na 100dniówce?


Mamy pewnie, czego bardzo żałuję. Jak zresztą każdego zrobionego mi zdjęcia, czego to wyżej jest najlepszym przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Histeryzujesz. Mogę z czystym sumieniem (i jako heteroseksualista - zaznaczam, żeby nie było;)), że wyszedłeś na tej fotce co najmniej korzystnie. Elegancja, wdzięk, i ten swoisty świr, którego nie widać na zdjęciu (bo aparat nie był niestety rentgenowski;)). Jeśli kiedykolwiek znajdziesz nasze wspólne zdjęcie ze studniówki - wrzuć proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 20:59, lurynowicz napisał:

Histeryzujesz. Mogę z czystym sumieniem (i jako heteroseksualista - zaznaczam, żeby nie było;)),
że wyszedłeś na tej fotce co najmniej korzystnie. Elegancja, wdzięk, i ten swoisty świr, którego
nie widać na zdjęciu (bo aparat nie był niestety rentgenowski;)). Jeśli kiedykolwiek znajdziesz
nasze wspólne zdjęcie ze studniówki - wrzuć proszę.


Widzisz, tu nie chodzi nawet o mnie, bo mi to raczej obojętne jest. Ale mina mojej partnerki niestety mówi wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam taką propozycję aby umieszczać swoje zdjęcia na gramsajtach bowiem linki do nich są przy każdym poście i będzie sobie można szybko i sprawnie zobaczyć z kim się właśnie rozmawia, co wy na to ?

p.s. ja w końcu zrobię kiedyś swojego gramsajta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musiałoby być na gramsajtach specjalnie wydzielone do tego miejsce, bo nie każdy w każdym blogowym wpisie umieszcza swoje zdjęcia. No chyba, że zdjęcie jest wkomponowane na stałe w budowę gramsajta (jak u mnie ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 13:03, YOUlia napisał:

A oto i moje aktualne zdjęcie :)


:) Rzeczywiście, jest pewna różnica, na tym zdjęciu wyglądasz na troszkę więcej lat niż na tym pierwszym, ale i tak wyglądasz młodo :) co jest przecież zaletą, bo lepiej wyglądać młodo niż staro, nie? ;)

@ Abi Twoja fotka na gramsajcie jest zdecydowanie pozytywnie zakręcona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 13:41, Bartuc napisał:

:) Rzeczywiście, jest pewna różnica, na tym zdjęciu wyglądasz na troszkę więcej lat niż na
tym pierwszym, ale i tak wyglądasz młodo :) co jest przecież zaletą, bo lepiej wyglądać młodo
niż staro, nie? ;)


W sumie...to masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 21:22, siepu napisał:

Widzisz, tu nie chodzi nawet o mnie, bo mi to raczej obojętne jest. Ale mina mojej partnerki
niestety mówi wszystko.

Nie stanąłeś na wysokości zadania?! Następnym razem nie bawimy się razem, bo cierpią na tym twoje partnerki. :P Ja sam zresztą dałem trochę ciała, ale cóż, trudno. Nauczyłem się na błędach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 13:41, Bartuc napisał:

@ Abi Twoja fotka na gramsajcie jest zdecydowanie pozytywnie zakręcona :D

Dawałem ją nawet w tym temacie chyba :)
Zresztą nie pamiętam, bo dużo tego było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 13:41, Bartuc napisał:

> A oto i moje aktualne zdjęcie :)

:) Rzeczywiście, jest pewna różnica, na tym zdjęciu wyglądasz na troszkę więcej lat niż na
tym pierwszym, ale i tak wyglądasz młodo :) co jest przecież zaletą, bo lepiej wyglądać młodo
niż staro, nie? ;)


Można powiedzieć, że bardzo młodo (jak dziecko) :D Na oko 12-13 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bitelz90[m]!!!

A kij, ja też dam swoją fotkę ... Popatrzcie sobie, tylko się nie wystraszcie ... Heh :P
Takie troche ciemne żebyście się nie bali spać, ale wtedy przynajmniej nocne marki by się bardziej zaludniły =P

20070201224519

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 22:46, bitelz90 napisał:

A kij, ja też dam swoją fotkę ... Popatrzcie sobie, tylko się nie wystraszcie ... Heh :P


aarrgghh! <panika!panika!> ;)

nie wiem czemu - ale w bardzo podobny sposób sobie Ciebie wyobrażałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2007 o 23:01, Budo napisał:

Przypięty post...


Budo, nie sądzisz, że trzeba by zrobić coś z tym słynnym Przypiętym Postem? przecież on jest tak ''zawykrzyknikowany'' i wyczerniony, że.. nikt nie zwraca na niego uwagi. po prostu traktuje się go jak element krajobrazu - i w ogóle nie czyta. może dodanie tam zdjęcia jakiejś ładnej modelki zwiększyłoby mu oglądalność i poczytność?

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się