GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Jak mi qmpela prześle zdjecia z ostatniej wycieczki to obowiązkowo kilka dodam ;) Oczywiście te na których "drużyna" jakoś się jeszcze trzyma... te cenzuralne ;/ Tymczasem kolejne zdjątko, tym razem klasowych czaderek - nierozłączny team nieco nierozgarniętych, acz inteligentnych (hehe) koleżanek:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 21:40, Lumbago napisał:

Czemu one trzymają się za pomarańczki :P

Hmm... bo zdjęcie miało być abstrakcyjne ? Nie było grejfrutów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cinus`

Pare moich zdjęć:
1) ja (ten z chipsami) i mój kumpel, standardowy posiłek podczas przerwy między lekcjami
2) przygotowania do PO
3) nudziłem sie na wykładzie...
4) ja i piórnik koleżanki, zawsze się z kumplami znęcaliśmy nad tą zebrą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 21:55, cinus` napisał:

4) ja i piórnik koleżanki, zawsze się z kumplami znęcaliśmy nad tą zebrą :)

Nie męcz zwierzaka. ;) Chyba mocno nudziłeś się na tym wykładzie, taka zatroskana minka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 00:11, skyler napisał:

> hehe dawno nie było tu moich zdjęć, to może coś z uczelni? Laborki z biochemii :)
Nawet sympatyczne masz koleżanki :) Ale w ych fartuszkach to jakby z izolatki was wypuścili
;)


No coś ty.. Jak dla mnie wyglądają bardziej jak króliki doświadczalne;) Zresztą nie wiadomo jak TERAZ wygląda nasz (zmutowany?:)) Budo po labolatorium:) hyhy:) Zmutował do nałogowego Forumowicza:) Na tym fartuszku brakuje tylko plakietki "obiekt doswiadczalny" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 21:27, lurynowicz napisał:

buras --> uśmiechnij się! Coś taki smutny?

Moze lepiej nie ... uciekna wszyscy z tematu i co bedzie ... nie za milo wygladam normalnie, ale jak sie usmiechne, to nie wiem czemu, ludzie na druga strone chodnika przechodza ... chyba to swiadczy negatywnie o mojej usmiechnietej fizlonomii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 01:37, buras napisał:

chyba to swiadczy negatywnie o mojej usmiechnietej fizlonomii :)


To może czas zacząć myć zęby, albo chociaż gumę do żucia co jakiś czas przegryźć? ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 00:04, Budo napisał:

hehe dawno nie było tu moich zdjęć, to może coś z uczelni? Laborki z biochemii :)


Widzę, że przeprowadzacie lewatywy na masową skalę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 07:44, HumanGhost napisał:

To może czas zacząć myć zęby, albo chociaż gumę do żucia co jakiś czas przegryźć? ;-D


buras

heh ... czego to ja nie probowalem ... mycie dwoma szczoteczkami na raz, polykanie pasty do zebow, notoryczne i maniakalne zucie gumy. Mietowej, mentholowej, pomaranczowej, kaczora donalda, gumy arabskiej, kauczuku z debicy. Osobno i na raz, przed wyjsciem na miasto, podczas wyjscie, po wyjsciu. I co ? I nic...
Ludzie robili tylko wiekszy niz zwykle wytrzeszcz oczu i dalej przechodzili na druga strone ...
Przez to trauma wywolana tymi zdarzeniami byla tak silna iz przeszlem na mroczna strone. Teraz wychodze wieczorem, lub ide tylko zacienionymi chodnikami :D
Na dowod iz tak nie zawsze bylo i bylem kiedys mlody, piekny i chetnie fotografowany, a laski tlumami przechodzily na moja strone chodnika, zamieszczam moja fotografie z dawnych lat.
BTW, zrobiona w Wildze Areoklubu Czestochowskiego w Rudnikach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 00:04, Budo napisał:

hehe dawno nie było tu moich zdjęć, to może coś z uczelni? Laborki z biochemii :)


Twoja pani/pan profesor jest na tym forum ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 14:01, Yamamoto napisał:

Twoja pani/pan profesor jest na tym forum ;-)


Weź, bo Budo zaraz zawału dostanie. ;-) hehehe
Skad takie info? Chyba, że żartujesz. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się