GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2010 o 21:01, Baluk25 napisał:

Nie lubię gór.
Nie lubię chodzenia po nich, a tym bardziej wspinaczki.
Ale przez czwarte zdjęcie polubiłem. ;)


Jaka tam wspinaczka, takie tam spacerki całodniowe :) raczej bez większego wysiłku. Tym bardziej jak się ma balast w postaci np. dziewczyny :D Ja natomiast nie trawię wylegiwania się na plaży prąciem skierowanym do góry lub do dołu :D Góry polecam i jak najbardziej zachęcam :) nasze polskie Tatry są idealnym miejscem do spędzania wakacyjnego czasu (i nie tylko). Jeżeli ktoś nie miał większej styczności z dłuższymi górskimi wędrówkami, to po części rozumiem niechęć do takowych wypraw. Jednakże daje sobie rękę uciąć, iż jak tylko człowiek się zmobilizuje i zaliczy tygodniowy, intensywny wypad w góry, to będzie już chciał praktykować takie wypady częściej. Naprawdę kupa satysfakcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wspinaczką chodziło o taką po pionowej ścianie, na jaką zmuszony zawsze jestem patrzeć gdy jesteśmy w górach, bo ojciec takie coś praktykuje ; p.

A co do leżenia na plaży, to tfu, kto normalny leży na plaży? Się albo siedzi w wodzie, albo pływa, albo w ogóle się nie idzie nad wodę ; D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grzech

Kilka fotek z Coke Live Music Festival

1. Muzeum Lotnictwa, Kraków; od lewej: Hugh Grant aka Michał, Ja, Marta i Martin ze sztandarem Obrońców Krzyża
2. Kraków, Rynek, 7.30 rano po imprezie :) Od lewej: Patrick, Martusia :*, Ja ;]

PS. proszę się nie naśmiewać, bo na pierwszym zdjęciu jestem troszkę wstawiony, a na drugim już na kacu ;]

20100827140915

20100827141008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie Baluka. Oglądając takie krajobrazy aż chce się iść w góry ;) Człowiek nie ogarnie ile piękna niesie ten świat.

I w najbliższym wolnym czasie pójdę na taką wycieczkę. Ale jest kilka warunków: muszę być sam, nie mieć presji czasowej, nie może być upału.

I idzie się przed siebie z uśmiechem na ustach, puszczając w empetrójce klimatyczne utwory z gier RPG, lub po prostu słuchając przyrody. Czasem przysiąść na kamieniu i popatrzeć w dal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 22:34, Ancient_Lord napisał:

/ciach/


Tak więc nie pozostaje mi nic innego jak życzyć udanego wypadu i wymarzonej pogody :)
Jakby ktoś był zainteresowany to odsyłam do paru moich zdjęć z tegorocznego pobytu na górskich szlakach:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=458&pid=7385
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=458&pid=7386
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=458&pid=7387
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=458&pid=7388

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wrzucę nawet na forum kilka zdjęć, ale to wątpliwe, gdyż wyznaję zasadę, że piękne chwile są jednorazowa - gdy się je uwiecznia tracą swój czar.

Dogadam się tylko z rodzicami i pozostanie mi łapać busa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, to Wy Panowie gór jeszcze nie widzieliście... ^^


ArkStorm --->

Zdjęcie z psiakiem z drugiego zestawu...no, high five po prostu. Nie wiem czy zrobione przypadkiem, czy wprawioną ręką, ale kompozycyjnie majstersztyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2010 o 03:10, Dexter_McAaron napisał:

ArkStorm --->

Zdjęcie z psiakiem z drugiego zestawu...no, high five po prostu. Nie wiem czy zrobione
przypadkiem, czy wprawioną ręką, ale kompozycyjnie majstersztyk.


Prawdę mówiąc to w planach miałem chęć uwiecznić owce z pasterzem, spędziłem w tamtym miejscu chyba z 20 min. Jednakże po pewnym czasie zrezygnowałem, gdyż pies okazał się chyba najbardziej fotogeniczny :D W miarę poprawną budowę kadru mam już chyba poniekąd we krwi, tak więc staram się by każda klatka była dobrze skomponowana, a nie była tylko przypadkowym pstrykiem. Cieszę się, że zdjęcie przypadło Ci do gustu. Swoją drogą piękna psina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 20:51, Orion napisał:

Niektórzy myślą, że zrobią głupią mine i jest to godne wstawienia na forum.

No a nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 21:18, Rodzyn napisał:

> Niektórzy myślą, że zrobią głupią mine i jest to godne wstawienia na forum.
No a nie?


Heh, no właśnie nie. Ale to czyjaś sprawa jeśli chce się pokazać od gorszej strony. Bo to nie jest dobre poczucie humoru. Najlepsze zdjęcia według mnie to takie, które przedstawiają Ciebie, gdzie ładnie wyszedłeś bądź coś ciekawego typu: ładne tło albo jesteś z dziewczyną, z siostrą, grasz lub robisz jeszcze inną czynność. A z pewnością nie jest fajne robienie z siebie idioty na cały kraj, uwierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 22:55, Kirabaxior napisał:

Daleko troszkę Krzyża szukacie :D


Znajomi byli z Wawy :) Chcieli przyciągnąć i zainteresować masę ludzi. Tak też się stało. Nawet nie wiesz ile osób chciało z nami zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 09:59, Grzech napisał:

Znajomi byli z Wawy :) Chcieli przyciągnąć i zainteresować masę ludzi. Tak też się stało.
Nawet nie wiesz ile osób chciało z nami zdjęcie :)

Kawałek historii złapią, robiąc zdjęcie z krzyżowcami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 21:36, Smileyer napisał:

Przyszedł czas (chociaż wcale go wiele nie ma) aby zaprezentować się z nieco innej strony.
Vinyl Boy ;)

Smileyer


Ty to Ty ? :P Ja Cie znam hehe :P Ale sesja a ta na avku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się