GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2010 o 22:44, Lexus2010 napisał:

Hahaha. :D Nienaśmiewaj się z kolegi;> Nie przypuszczałem, że chłopacy potrafią sobie
robić sesje. xD :D


Heh. to nie była amatorska sesja typu słiit. Tylko prawdziwa z fotografami. Siostra mnie wkręciła, bo sama pozuje do zdjęć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem dlaczegóż urządzacie sobie podśmiechujki z owych zdjęć. Dobre, ładne fotki którym nic nie brakuje. To jakiś problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 00:04, Perry_Cox napisał:


Pod względem technicznym zdjęcia są naprawdę niezłe, ale po prostu nie widzi mi się styl
kolesia.


Twoje zdanie ;p

YoungCezar - yyy... w jaki sposób? Raczej się nie rozebrałem <lol2>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Technicznie jak już wspomniało parę osób - jest okej ale primo - za dużo żelu na łepetynie a secundo ... coś mi się wydaje że faceci robiący sobie sesje zdjęciowe to nie jest coś ... hm ... typowego że tak delikatnie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 11:06, Tyler_D napisał:

Technicznie jak już wspomniało parę osób - jest okej ale primo - za dużo żelu na łepetynie
a secundo ... coś mi się wydaje że faceci robiący sobie sesje zdjęciowe to nie jest coś
... hm ... typowego że tak delikatnie powiem.


Primo, że to są same męskie pozy, secundo nie jestem przecież modelem, a fajnie mięc profesjonalne fotki nieprawdaż? Boże, ile kontrowersji wzbudzają zwykłe zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>a fajnie mięc

Dnia 24.08.2010 o 11:10, Orion napisał:

profesjonalne fotki nieprawdaż?

Może, mnie to jakoś nie podnieca ani nie kręci no ale są różne ... gusta. No albo jestem za mało krejzi tudzież jazzy albo kaczi.
>Boże, ile kontrowersji wzbudzają zwykłe zdjęcia.
Wrzucając je tutaj musisz się liczyć z różnymi reakcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ale mnie też to nie kręci, bo w życiu nie chciałbym być modelem. To nie jest męski zawód. Ale ktoś mi proponuje sesje, będą dobre zdjęcia na, których prawdopodobnie dobrze wyjdę. Nie brać takiej okazji? Założe się, że każdy by się z Was zgodził, tylko teraz tak mówicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się