GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2010 o 23:35, Tyler_D napisał:

Chyba mocno zapuściłeś hery od ostatniej fotki jaką pamiętam, poza wtedy chyba jeszcze
byłeś bez okularów.


Zapuściłem i to dość, ale dla moich włosów i tak się zbliża "dzień sądu" czyli wizyta u fryzjera. Co do okularów- wcześniej nosiłem, ale poprzednie oprawki były brzydkie więc nie lubiłem się w nich pokazywać. Aktualne oprawki są w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2010 o 23:59, Perry_Cox napisał:

Szalony naukowiec stajl? ;)


Nie naukowiec, tylko uczeń informatyka po pierwszym roku ;). Żartuję, zawsze mam taki nastrój- uśmiechnięty od ucha do ucha, ludzie mnie czasami biorą za dziwaka, ale ja leję na to co mówią, jestem sobą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>>>>>......


Przypominasz mi jednego z głównych bohaterów filmu/bajki dla nastolatków którą kiedyś puszczali na Fox Kids a mianowicie Eerie Indiana. Sam kształt twarzy i budowa ciała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2010 o 12:20, Citkowsky napisał:

Przypominasz mi jednego z głównych bohaterów filmu/bajki dla nastolatków którą kiedyś
puszczali na Fox Kids a mianowicie Eerie Indiana. Sam kształt twarzy i budowa ciała;)



Jakieś dokładniejsze porównanie? Bo ja jakoś nie widzę podobieństwa.

Grinczar

Ja nie robię sobie operacji plastycznych. Czemu się boisz patrzeć na włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 12:44, Damianuss1 napisał:

> Bracio
Mi przypominasz trochę taką młodszą wersję niejakiego Del''a z gry-online :D.


Ano, tylko gdybym miał podobne oprawki do niego- młodsza wersja Del''a jak znalazł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 22:59, Orion napisał:

> Hahaha. :D Nienaśmiewaj się z kolegi;> Nie przypuszczałem, że chłopacy potrafią
sobie
> robić sesje. xD :D

Heh. to nie była amatorska sesja typu słiit. Tylko prawdziwa z fotografami. Siostra mnie
wkręciła, bo sama pozuje do zdjęć ;)


Chodzi o fotografów hobbystów / amatorów ? :) Być może jestem już ślepy ze starości, ale mam wrażenie iż GO jest na włosach, a nie na oczach (przynajmniej na zdjęciu 1 i 2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 20:31, Arkads napisał:

Można wiedzieć gdzie byłeś? Bo po ostatnim zdjęciu mam wielką ochotę się tam wybrać :d


Polskie Tatry oczywiście :) Wszystkie zdjęcia (oprócz 3 - widok na Świnicę) są z Czerwonych Wierchów - moje najzajebistrze pasmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 20:44, Arkads napisał:

Super widoki - dzięki, znam cel swoich następnych wakacji :)


To być może się spotkamy :) ja nałogowo jeżdżę tam co rok :) Zakopane to moja druga mała ojczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No oni zajmują się tym głównie dla przyjemności, więc raczej bardziej amatorzy niż profesjonaliści. Ale nie mnie to oceniać, bo się nie znam. Tylko pozowałem :)

PS: Ciekawe fotki :) Niektórzy myślą, że zrobią głupią mine i jest to godne wstawienia na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się