GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2010 o 09:00, HiroshiTakubo napisał:

Tak wyglądają posiadówy wieczorno-nocne w Chinach. Ja za padem, niestety jako zwolennik
FIFY poległem w tym meczu.

Czy w oddali widać Heinekena może? :D
Tak swoją drogą - fajnie, żeś tam poleciał - bo grunt to się nie nudzić w życiu, c''nie? :D
Ja niedługo będę Hamburgerykaninem.
Wreszcie bez kombinowania będzie można obejrzeć WWE w TV, ewentualnie przejść się na mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2010 o 20:15, T-Tronix napisał:

Czas troche odświeżyć się na forum ;d
To ot ja ;)
Powiedzmy że w pracy.


Djka? Czekam w takim razie na prezentację jakiś beatów w dziale hip-hopowym. No chyba, że rozkręcasz tym imprezy disco-polo ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie małe sprostowanie - DJ`ka zajmuje się tylko graniem ;] a producenci tworzą beaty/piosenki. Wprawdzie jestem początkującym i mam już parę piosenek na końcie, ale muszę Cię zasmucić - nie zajmuje się tworzeniem (mimo że dość często słucham tych gatunków) beatów hip-hopowych/raperskich (narazie), głównie lekko wiksiarskie (znaczy electro-house niekomercyjny) oraz ambitniejsze jak fidget, czy trance ;)

Perry_Cox
Nie wiem czy aby odpowiedna forma poszukiwań, ale tak też można bo się zdarzają fajne wyjątki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2010 o 14:45, T-Tronix napisał:

Perry_Cox Nie wiem czy aby odpowiedna forma poszukiwań, ale tak też można bo się
zdarzają fajne wyjątki ;)


On głupoty gada. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tobie? Srsly, zawsze znajdzie się jakiś mądrala, który ZAWSZE musi to napisać gdy pojawi się zdjęcie jakiejś dziewoi. A jak dziewucha ładna, to dlaczego jej tego nie napisać? Niech się cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2010 o 17:13, Jaki_Gahn napisał:

I tak to właśnie jest, jak kobieta pojawi się wśród zgrai napalonych graczy :D Współczuć.
Pytanie tylko komu? :D


Ja się zgadzam z Twoją wypowiedzią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszny jesteś. Nie dostrzegasz różnicy pomiędzy skomentowaniem czyjegoś zdjęcia w pozytywny sposób (co sam uczyniłem) a ubóstwiania jej? Bo tak to wygląda. Rozumiem, na żarty, ale bez przesady, widzę, że tak jest zawsze gdy jakakolwiek dziewczyna zapoda tu swoje zdjęcie. Litości, to świadczy najprawdopodobniej o braku kobiety w rzeczywistości. Internetowi podrywacze, bueheh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A gdzie ty widzisz ubóstwianie jej? Równie dobrze można tak określić i twój komentarz. Fakt, zawsze znajdzie się dwóch lub trzech amantów, ale bez przesady, aby za każdym razem pojawiało się przy tym tyle samo gości krytykujących całą resztę. Nie byłeś sam z tego typu tekstem, po prostu akurat trafiłem na twój post i akurat na niego odpisałem. Gdybym wcześniej zareagował, to by ktoś inny oberwał. Nie płacz, to nie osobistego.

I żeby nie było: Arande=> Przypominasz mi trochę moją byłą nauczycielkę od angola ze szkoły średniej. A to jest naprawdę bardzo duży komplement. Jednak muszę podkreślić, że nie ubóstwiam Cię. Nie chcę karmić kolejnych kurczaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2010 o 16:36, kuba9876543210 napisał:

> A czy Arande nie oświadczał się przypadkiem KannX już XD ?

Chyba na odwrot. ;]


No z tego co wiem to ze strony KannX''a wypłynął ten rymowany poemat ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze strony KannXa owszem wypłynął - był pisany z nudów i w formie żartu. Dlatego niech wszyscy amanci się nim nie przejmują i uderzają do koleżanki ile im się podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, tekstami "nie płacz, to NIC osobistego" nie sprawisz, że uznam słuszność tego co mówisz. Oberwał? Oberwać to możecie co najwyżej Wy, bo to co robicie jest co najmniej żałosne. Można komuś skomentować zdjęcie, ale rozprawianie się nad pięknem, jakieś uganianie się za Arande sprawia, że wyglądacie jak stado małp. I nie tylko w moich oczach, tyle, że ja akurat mam ogromną chęć komuś dopiec. Ale proszę, podyskutujmy dalej, tzn. ośmieszaj się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się