• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Gears of War - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Gears of War, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Gears of War.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu.
Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Gears of War - Wersja PC” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26379

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie Pomocy Technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=1255 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania sprzętowe gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=1255&p=2075
Jeżeli konfiguracja komputera nie spełnia minimalnych wymagań niestety nie ma szans by gra się uruchomiła czy działała prawidłowo.

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

W przypadku problemów związanych z zamówieniami oraz dostawą zamówionych rzeczy w sklepie gram.pl proszę kontaktować się z obsługą sklepu poprzez formularz kontaktowy: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4 lub telefonicznie (022) 519-69-68

Więcej informacji na temat sklepu znajdziecie na stronie http://www.gram.pl/sklep_pomoc.asp


Pozdrawiamy
Zespół Pomocy Technicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

972 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 10.01.2008 o 10:23, Akashi napisał:

Ten komunikat jest standardowym komunikatem Windowsa w momencie kiedy zamyka aplikacje z jakiś
powodów, komunikat może odnosić się do wszystkiego od sterowników karty graficznej, przez antywirus
skoczywszy na uszkodzeniach jądra systemu (kernel32.dll - czyli uszkodzony Windows lub ostro
zmodyfikowany)

Dlatego w takich przypadkach należy się z nami kontaktować poprzez formularz zgłoszeniowy oraz
załączać DXDIAG wraz ze zrzutem ekranu z komunikatem (musisz kliknąć na szczegóły tam będzie
informacje co spowodowało zamknięcie gry)


Pozdrawiam

Witam,
ja również mam problem z wargame-w4live.exe. gra zaczyna startować i po napisach początkowych wywala mnie do windowsa. co to jest DXDIAG i jak zrobić zrzut ekranu z komunikatem, bo chciałbym wysłać to przez formularz zgłoszeniowy? ściągnąłem update do live, mam najnowsze sterowniki i uaktualniony windows vista i nadal nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hmmm to chyba nie chodzi o stworzenia konta LIVE! Poprostu gdy chce zmienic grafe (video setting),bo nie chce grac w rozdzielczosci 800:600 zmieniam ja na 1280;1024 nacisam guziczek BACK i niechce wyjsc!!!!! musze zrobic reseta albo ctrl+alt-del:( mam ta gre juz od 5dni i nie moge sobie zagrac:( Co sie dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam,
przeszukałem temat ale nie znalazlem takiego błędu. A mianowicie przy każdym uruchomieniu gry wyskakuje komunikat "cannot locate the cd-rom..." restartowałem komputer, aktualizowałem stery grafiki i procka ale nic nie pomaga. Odpalałem z płyty i startup-a, bez skutecznie. Może ktoś zaradzi,
z gory dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam
Widzę że należę do dużego grona , które ma problem z wargame-w4live .exe.Po poradach Panów z pomocy technicznej z CD projektu nic nie uległo zmianie.Grę kupiłem na gwiazdkę i pomimo zastosowań wszystkich wskazówek Panów z pomocy problem pozostał do tej pory.Grę próbowałem uruchomić na na 2 innych komputerach -bez efektu.Proszę o pomoc i może o jakieś informacje na temat prac nad rozwiązaniem tego problemu. Może jakiś patch, jeśli tak, to kiedy?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ludzie pomóżcie.Zamówiłem se GoW ale mam jedno pytanie czy da sie grać na SINGLU bez problemów?CZy wasze problemy dotyczyły tylko multiplayera? z góry dzieki za odp.

P.S a jeśli tak to co musze zrobic po instalacji aby zapisywac gre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Bez problemu możesz grać w snigla. Tak masz racje z multi był problem, ale to tylko kwestia zrobienia konta live na inny kraj niż Polska. Poprostu zakładasz konto lokalne (komputerowe) bez podłączenia do internetu. Gra chyba zapisuje się w moich dokumentach, ale nie jestem pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.01.2008 o 15:52, Szkarłatny Wilk napisał:

Bez problemu możesz grać w snigla. Tak masz racje z multi był problem, ale to tylko kwestia
zrobienia konta live na inny kraj niż Polska. Poprostu zakładasz konto lokalne (komputerowe)
bez podłączenia do internetu. Gra chyba zapisuje się w moich dokumentach, ale nie jestem pewny.


Z tego co pamiętam do gry z Windows Live zapisują swoje dane w folederze:

vista: \użytkownicy\(twoja nazwa)\App Data\Local

xp: \document and settings\(twoja nazwa)\Dane aplikacji\local

Te foldery są ukryte więc wcześniej trzeba włączyć pokazywanie ukrytych folderów i plików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

hehe zrobilem to:) trzeba bylo podmienic ustawienia Config:) tzn zmienilem grafe!! ale nadal nie umiem stworzyc swojego profilu w grze i chyba nie bede mial save:(hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Siema. Mój problem wygląda tak: próbuję założyć konto w usłudze games for windows live po to aby móc grać w sieci. gdy jednak wyskakuje mi strona pojawia się na niej następujący komunikat: "Usługa LIVE jest niedostępna
Usługa LIVE jest w twoim regionie niedostępna. Prosimy zajrzeć na tę witrynę później celem uzyskania informacji o grach Games for Windows – LIVE
." Jak mogę rozwiązać ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Podobno trzeba wpisać podczas rejestracji swój kraj inny niż Polska - niektórym pomaga. Tak słyszałem - sam nie gram w multi, bo za słabe łącze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.01.2008 o 18:52, Blazej M napisał:

Siema. Mój problem wygląda tak: próbuję założyć konto w usłudze games for windows live po
to aby móc grać w sieci. gdy jednak wyskakuje mi strona pojawia się na niej następujący komunikat:
"Usługa LIVE jest niedostępna
Usługa LIVE jest w twoim regionie niedostępna. Prosimy zajrzeć na tę witrynę później celem
uzyskania informacji o grach Games for Windows – LIVE
." Jak mogę rozwiązać ten problem?


panie kolego temat rejestracji Live jest chyba poruszany od pierwszej strony tego tematu... proponuję odwiedzić wcześniejsze posty a na pewno znajdziesz rozwiązanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam od wczoraj GoW i dziś chciałem zagrać online, stworzyłem konto xbox live i windows live ale logowanie się w grze wymaga chyba wyższego poziomu inteligencji niż mój... może mi ktoś pomóc?? mój gamer tag to Ch0mPL

PS: na [WOD] ten cały Live na PC??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Primo - Regulamin wyraźnie określa jakich słów nie należy używać na forum - ostrzeżenie

Secundo - jeśli stworzyłeś konto na xbox live to w menu głównym wejdź w Przewodnik i wybierz opcję Dołącz do usługi live... Wcześniej jednak dobrze jest ściągnąć upgrade do LIVE - najlepiej ze strony games for windows...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

nie zrozumiałeś mojego problemu, jeśli dam "dołącz do usługi LIVE" to będę tworzył nowe konto a ja już je mam. Po prostu chce się zalogować na już istniejące konto ale zawsze mi pisze że mam zły identyfikator LIVE (gamer tag: Ch0mPL, e-mail: chomiczek000@gmail.com jak więc będzie wyglądał mój identyfikator??).

a co do ostrzeżenia to przepraszam ale mnie poniosło (wiem że powinienem się opanować)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.01.2008 o 10:40, player000 napisał:

nie zrozumiałeś mojego problemu, jeśli dam "dołącz do usługi LIVE" to będę tworzył nowe konto a ja już je mam. Po prostu chce się zalogować na już istniejące konto ale zawsze mi pisze że mam zły identyfikator LIVE (gamer tag: Ch0mPL, e-mail: chomiczek000@gmail.com jak więc będzie wyglądał mój identyfikator??).


Twój identyfikator to e-mail, czyli w twoim przypadku chomiczek000@gmail.com... Ja postępowałem dokładnie w opisany sposób (podany wcześniej przez któregoś z gramowiczów) i dołączenie poszło jak z płatka...

Przeprosiny przyjęte, żeby mi to było ostatni raz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

CZeśc mam proźbe czy mógłby ktos mi powiedźieć co mam robic aby savować w grze??sry ze nie czytam postów wcześniejsych ale nie wiem co mam robic dokładnie
z góry thx za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wtam. Gdy włączam grę, migają mi cały czas przyciski ( np. akceptuj, wstecz ) i nie zawsze reagują na myszkę np. gdy zmienię sterowanie. ale to nic, gdy zaczynam grę, postać zaczyna kręcić się w kółko i nie da się nic zrobić :/ proszę o pomoc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

na 90% masz podłączony jakiś kontroler, wiem bo sam miałem kierownice podłączoną i jak kampanie włączyłem to mi się kamera sama obracała ,pomogło dopiero odłączenie kiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Mój problem w sumie dotyczy chyba gier, które obsługują system Games for Windows Live czy coś podobnego. Zauważyłem to właśnie w Gears of War, ale też w kane & lynch - w grach, które same (nie wiem nawet, skąd) zdobywają moje dane do logowania (ksywa, ustawienia).
Otóż gdy uruchomię którąś z tych gier, pochodzi ona maksymalnie minutę czasu, i to nie zależy od niczego: czy leci tylko filmik, czy już gram - po prostu brutalnie i w ciągu sekundy wywala mnie do Windowsa.
Sterowniki do wszystkich urządzeń są w jak najbardziej aktualnych wersjach. Dziwi mnie tylko to, że kupiłem sobie te gry i nie mogę w nie zacząć grać! Pomijam problemy z save''ami na drugim kompie, ale to jest po prostu nie do zniesienia. Miał ktoś podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować