• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Gears of War - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Gears of War, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Gears of War.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu.
Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Gears of War - Wersja PC” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26379

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie Pomocy Technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=1255 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania sprzętowe gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=1255&p=2075
Jeżeli konfiguracja komputera nie spełnia minimalnych wymagań niestety nie ma szans by gra się uruchomiła czy działała prawidłowo.

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

W przypadku problemów związanych z zamówieniami oraz dostawą zamówionych rzeczy w sklepie gram.pl proszę kontaktować się z obsługą sklepu poprzez formularz kontaktowy: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4 lub telefonicznie (022) 519-69-68

Więcej informacji na temat sklepu znajdziecie na stronie http://www.gram.pl/sklep_pomoc.asp


Pozdrawiamy
Zespół Pomocy Technicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

972 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Nie chcę wyjśc na głupka jagby co. CZy ta gra poszła by na moim kompie? Mam procka athlona 2 Ghz pamiec ram 1GB i karte graficzną Radeon 9200 Extreme Edition 256MB Ram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.01.2008 o 19:53, kabak5 napisał:

Nie chcę wyjśc na głupka jagby co. CZy ta gra poszła by na moim kompie? Mam procka athlona
2 Ghz pamiec ram 1GB i karte graficzną Radeon 9200 Extreme Edition 256MB Ram.

Na radeonie 9200 nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.01.2008 o 20:20, Warrior Within napisał:

> Nie chcę wyjśc na głupka jagby co. CZy ta gra poszła by na moim kompie? Mam procka athlona

> 2 Ghz pamiec ram 1GB i karte graficzną Radeon 9200 Extreme Edition 256MB Ram.
Na radeonie 9200 nie ma szans.

a własnie mam zamiar kupic dobrą karte graficzną i jaką radzisz żeby gears of war chodził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.01.2008 o 20:23, kabak5 napisał:

a własnie mam zamiar kupic dobrą karte graficzną i jaką radzisz żeby gears of war chodził?

Jak najlepszą ;p. A teraz serio, pewnie masz wejście pod AGP więc polecam GF''y z serii 7600 i 7800(stoją średnio do 400 zł). A jeśli wejście PCI to GF''y 8800.(ja mam 7600 i na średnich działa płynnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.01.2008 o 21:02, Warrior Within napisał:

> a własnie mam zamiar kupic dobrą karte graficzną i jaką radzisz żeby gears of war chodził?

Jak najlepszą ;p. A teraz serio, pewnie masz wejście pod AGP więc polecam GF''y z serii 7600
i 7800(stoją średnio do 400 zł). A jeśli wejście PCI to GF''y 8800.(ja mam 7600 i na średnich
działa płynnie)


tyle ze ten procek bedzie waskim gardlem dla tego GF''a 8800, wiec juz lepiej niech wezmie GF''a 7900, albo radka x1950Pro, dzieki czemu moge grac na wysokich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

nawet jak zmienisz kartę graficzną to procek może lekko kuleć... debrze że jest AMD ale mimo wszystko do tej klasy sprzętu proponuję max X1950pro i dokupić 1GB ramu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam spory problem. W gearsie nie moge skrencać na prawo i lewo(!) czyli np. gdy prubuje celowac to moge tylko w góre i w dół i tak samo gdy chodze. Ludzie tak sie grac nie da... Reinstalowałem pare razy i to samo. Myszka działa poprawnie, a gdy od logi pozyczyłem pada to postac działa normalnie... Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ciekawą sytuacje mam bo : wchodze na gearsa i patrze że brak zapisu / punktu kontrolne czy cos tam a to konto to jest na online też i mam pytanie czy wy tez tak mieliscie i jesli tak czy ktos wie jak to rozwiazać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Gra pod systemem Windows Vista 64 bit nie chodzi w ogóle - tak po 10 sekundach baraszkowania po menu ojawia soe komunikat o zatrzymaniu i papa. koniec grania...

4 GB RAM, karta 7900 GS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanie czy ktoś wie jak można kupić opcję gold LIVE i ile koztuje abonament i na jaki okres? Bede wdzięczny , pytam tak z ciekawości o może w przszlosci zamowilbym ale zalezy ile kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam problem z uruchomieniem i graniem. Gra owszem sie uruchomi ale potrafi nawet juz w menu opcji nagle wywalic do Windowsa. generalnie nie dalem rady dojsc dalej niz moment wyjscia z wiezienia bo caly czas pulpit.
Wymagania spelniam mam Win XP z SP2i wszystkimi aktualizacjami. Nie wiem moze nowe stery nvidii sa jakies poryte bo na nich np. nie mozna ustawic krecenia karty bo win sie w ogole nie odpala. Ma ktos cos podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.01.2008 o 18:31, Tieru napisał:

Ciekawą sytuacje mam bo : wchodze na gearsa i patrze że brak zapisu / punktu kontrolne czy
cos tam a to konto to jest na online też i mam pytanie czy wy tez tak mieliscie i jesli tak
czy ktos wie jak to rozwiazać?



Witam serdecznie. Konto mam zarejestrowane w Livie i lokalnie a zapisy w grze usunęło mi już dwukrotnie. Nie jesteś więc sam. Z tego co rozmawiałem z kolegami, wielu ma podobną sytuację. Odechciało mi się więc przechodzenia Gears of War 3 raz od nowa.
Korzystając z okazji chciał bym wyrazić swoje oburzenie reakcją CDP, a raczej jej brakiem na problemy występujące w Gears of War. Ta gra w takim stanie nie powinna trafić do sprzedaży. Panowie powinni się wstydzić że w temacie pomocy technicznej nie ma żadnej pomocy z ich strony a gracze zostali pozostawieni samym sobie. Nie pierwszy to raz i jak widzę nie ostatni bowiem pieniądz stał się ważniejszy od reputacji tak kiedyś szanowanego CDP. Mam wręcz wrażenie że od jakiegoś czasu zaczęły pracować tam całkiem inne osoby, które postawiły na pieniądz a nie na reputacje firmy, która w oczach wielu graczy spada na samo dno. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, mam problem, nie mogę zarejestrować się w "Live", bo wyświetla komunikat: Usługa LIVE jest w twoim regionie niedostępna. Prosimy zajrzeć na tę witrynę później celem uzyskania informacji o grach Games for Windows – LIVE. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Z tego co się orientuję, to producentem i wydawcą gry w Polsce jest Microsoft, a CDP to tylko dystrybutor.
To chyba M$ powinien wziąć sprawy w swoje ręce i wypuścić wreszcie poprawki i odpalić długo oczekiwanego LIVE''a - jeżeli masz 360kę to chyba wiesz o czym mówię.

W zasadzie to nawet nie bardzo rozumiem dlaczego pomocą techniczną gry zajmuje się tylko CD Projekt, skoro firma jest tylko dystrybutprem gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dziś kupiłem gre. NIE MAM ŻADNYCH PROBLEMÓW Z GRĄ. Odpaliłem multiplayer za pierwszym razem ! bez żadnych problemów gram spokojnie na serwerach i na singlu - zapisuje stan gry idealnie.
Coś źle robicie rejestrując się mówiono że musicie sie zarejestrować na UK. Jak macie nadal problemy wbijać na mój GS tam skopiowałem Instrukcje i trochę ją przerobiłem, ja tak to zrobiłem rejestrując się i jakoś problemów zero. A gra jest świetna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zrób nowe konto ale na Irlandię wtedy wszystko powinno działać.

Robiłem na Polskę i nie chciało, więc zrób tak jak ci mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować