Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Gramsajtowe bannery - wymiana, pomoc, opinie...

488 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2007 o 15:46, choper napisał:

Czy był by ktoś w stanie zrobić mi z tego banner? Odstęp 2 sekundy, był bym bardzo wdzięczny
:)


Proszę bardzo. Jest też u mnie na gramsajcie. Liczę na wymianę :P

20071224155309

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 15:53, YahooPL napisał:

> Czy był by ktoś w stanie zrobić mi z tego banner? Odstęp 2 sekundy, był bym bardzo wdzięczny

> :)

Proszę bardzo. Jest też u mnie na gramsajcie. Liczę na wymianę :P

Bardzo dziękuję i z chęcią się wymienię :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 20:09, Adam k. napisał:

W jaki spodob dodac bannera?


Wybierasz sobie nowy wpis, albo lepiej zakładasz sobie osobne okienko do bannerów tak jak u mnie na GSie. Kiedy już masz takie okienko robisz edytuj. Pojawia Ci się coś takiego jakbyś dodawał wpis. Wybierasz ikonkę obrazka i wybierasz z dysku animację. Później klikasz na obrazek, który załadowałeś na serwer. W oknie wpisu zaznaczasz go jednym kliknięciem. Pojawi Ci się opcja (niebieska pętelka) tam dodajesz linka gdzie ma odsyłac banner i gotowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 13:56, mikus97 napisał:

mam pilne pytanie,jak zrobic zeby obrazek na tle strony przebijal lekko przez strone a nie
chowal sie za nią?


To zależy, jakiego programu graficznego używasz. Osobiście użyłem Gimpa, dosyć prosto zrobić w nim niezłą animację. Ogółem mówiąc, spróbuj odszukać suwak Krycie lub jego odpowiednik - najważniejsze, żeby dotyczył tej warstwy, która ma być troszkę przezroczysta ("na górze").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony że mój pomysł z umieszczaniem "reklamek" na swoje GSy wypalił. Bardzo chętnie się wymienię, pisać na gg lub gdzie indziej :-P. Dołączam swój banner.

20071227020125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 10:48, Kruk. napisał:

Moje może nie jest najpiękniejsze, ale zawsze coś ;D


Fajny. Mogę liczyć na wymianę ??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja umieszczam swojego bannera. Postanowiłem jednak, że będę przyjmował propozycje wymiany jedynie od znajomych oraz pod warunkiem, że reklama będzie miała wymiary 300x100, aby nie narobić niepotrzebnego bałaganu ;)

20071227114353

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 13:15, cedricek napisał:

Czy ktoś ( z racji tego, że ja nie za bardzo orientuję się w sprawach graficznych) mógłby zrobić
mi banner z tych oto obrazków?

Gotowe,
ale moim zdaniem trochę brzydko to wygląda - z tego względu, że obrazki które dałeś są nieco źle zrobione (napisy).

20071227134224

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2007 o 13:42, balduran2 napisał:

Gotowe,
ale moim zdaniem trochę brzydko to wygląda - z tego względu, że obrazki które dałeś są nieco
źle zrobione (napisy).


Hmmm...Myślisz? No cóż.... Spróbuję wykombinować co innego. Przede wszystkim chyba postaram się o jakieś stałe tło :)
A co złego z napisami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować