Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Gramsajtowe bannery - wymiana, pomoc, opinie...

488 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2007 o 00:51, ostry3000 napisał:

> Hmmm... na pierwszym niech będzie gdzieś z boku nie zakrywający obrazu adres gs, a na
następnej
> już w odstępie 2 sek. ,, Wszystko po trochu z dużą dawką humoru ,,

Może się spodoba, a jak nie to rano się tu lepsi spece pojawią :p

Dziękuję, doceniam Twoją pracę. Ale jeszcze jutro zobaczymy co spece pokażą :) Mimo wszystko dzięki za chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 00:32, choper napisał:

/.../

O, widzę, że kolega ostry3000 mnie ubiegł... Ale mam usprawiedliwienie - to mój pierwszy własnoręcznie zrobiony banner :) Mam nadzieję, że sie podoba. Skróciłem adres Twojego GSa do samego nicka, bo tak jest przejrzyściej, a poza tym po umieszczeniu bannera wystarczy w niego kliknąć więc tekstu może nawet wcale nie być.

BTW ostry, dlaczego nazwałeś banner chopera "ass"? Oo

20071231011042

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm..chciałbym ponowić pytanie : Czy ktoś może mi powiedzieć, w jaki sposób można w Photoshopie CS2 tworzyć płynne przejścia między klatkami animacji (napisy) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, ja mam takie pytanie, przecież zrobienie takiego napisu + optymalizacja i zwiększenie ms to mniej więcej 1-2 minuty dla początkującego, co jest w tym takiego trudnego że inni (czyli najwięcej to tu widzę Szlafroka i Igora) muszą to za was robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Niektóych ludzi nie stać na programy za półtora tysiąca złotych i nie wiedzą nawet od czego zacząć, jak sie nazywają dane programy. Poza tym forum jest po to żeby ludziom pomagać w takich sprawach. Musisz tez wiedzieć, że niektórzy nie mieli nigdy do czynienia z programami graficznymi innymi niż "Paint"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

ja zamieściłem, ale ten pierwszy bo dużo lepszy i ładniej sie prezentuje :P

Cesarro------> Ja mam najgorszy banner ze wszystkich i jakoś nie miałem do tej pory problemów z jego udostepnianiem. Jak chcesz to my możemy sie wymienić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 11:32, YahooPL napisał:

/.../

ja zamieściłem, ale ten pierwszy bo dużo lepszy i ładniej sie prezentuje :P


Dzięki, ale tutaj chodzi o pomoc dla Julki, nie dla mnie ;) Jeśli nie stworzy to problemu, lepiej byłoby gdybyś umieścił ten drugi banner z linkiem do http://ja.gram.pl/Julia%20Jakubiak .

Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 11:13, YahooPL napisał:

Niektóych ludzi nie stać na programy za półtora tysiąca złotych i nie wiedzą nawet od czego
zacząć, jak sie nazywają dane programy. Poza tym forum jest po to żeby ludziom pomagać w takich
sprawach. Musisz tez wiedzieć, że niektórzy nie mieli nigdy do czynienia z programami graficznymi
innymi niż "Paint"...


Ja mam program za paredziesiąt złotych - opłata za połączenie z internetem. ;-) Przecież nie jest problemem ściągnąć jakiegoś Gimpa (tak nawiasem mówiąc - polecam), który może na początku wydaje się skomplikowany, ale po ''obcykaniu'' - bajka. Poza tym, istnieje naprawdę świetna stronka poświęcona właśnie Gimpowi ( http://www.gimpuj.info/), więc jeśli ktoś ma odrobinę chęci i troszkę czasu, poczyta i zrobi WŁASNY banner.
Ale fakt - forum jest po to, aby pomagać, ale dlaczego pomocą nie może być nakierowanie na odpowiednią ścieżkę? ;-) Przecież w bannerach najfajniejsze jest właśnie ich tworzenie... Naprawdę, kto nie próbował, zachęcam do zrobienia tego! ;-)

Dnia 31.12.2007 o 11:13, YahooPL napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez GungravePL

Dnia 31.12.2007 o 11:13, YahooPL napisał:

Hmm..chciałbym ponowić pytanie : Czy ktoś może mi powiedzieć, w jaki sposób można w Photoshopie
CS2 tworzyć płynne przejścia między klatkami animacji (napisy) ?


Wiesz... nie pracowałem na PS, ale Twoje pytanie jest też troszkę nieprecyzyjne. Płynne przejścia, czyli jakiś efekt pomiędzy dwiema klatkami (trzeba pamiętać, że KAŻDY efekt to dodatkowe klatki animacji)?

Mam jeszcze małą sugestię dla kolegi Ostrego. Troszkę lepiej dobieraj czcionkę, jej kolory i położenie, a Twoje prace będą znacznie lepsze. ;-)
BTW, Choper - skoro zmieniasz banner, mam rozumieć, że i ja mam zmienić Twój obecny na moim gramsajcie na nowy?

EDIT: Heh, mówiłem o stronce, a adresu nie podałem. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 11:13, YahooPL napisał:

Niektóych ludzi nie stać na programy za półtora tysiąca złotych i nie wiedzą nawet od czego
zacząć, jak sie nazywają dane programy. Poza tym forum jest po to żeby ludziom pomagać w takich
sprawach. Musisz tez wiedzieć, że niektórzy nie mieli nigdy do czynienia z programami graficznymi
innymi niż "Paint"...


GIMP 2, w pełni darmowy program,
gimpuj.info - ja też byłem ciemny, ale dzięki tutorialom na tej stronie (ok. 100) wszystko jest jasne jak... no po prostu jest eXtra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 13:20, Jaki Ganh1 napisał:

GIMP 2, w pełni darmowy program,
gimpuj.info - ja też byłem ciemny, ale dzięki tutorialom na tej stronie (ok. 100) wszystko
jest jasne jak... no po prostu jest eXtra :)


Trzeba jednak przyznać, że nie wszystkie tutki trzymają wysoki poziom i że większość z nich jest przeznaczona do konkretnych zadań, np. nie ma takich, które uczą zastosowania efektów. Są tylko takie, które dają receptę na COŚ. Ale i tak można się dużo nauczyć. ;-)

Choper, jeśli chcesz, looknij na to. Proste do wykonania, spróbuj sam! ;-)

20071231132517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 12:21, DJ Szlafrok napisał:

> Niektóych ludzi nie stać na programy za półtora tysiąca złotych i nie wiedzą nawet od
czego
> zacząć, jak sie nazywają dane programy. Poza tym forum jest po to żeby ludziom pomagać
w takich
> sprawach. Musisz tez wiedzieć, że niektórzy nie mieli nigdy do czynienia z programami
graficznymi
> innymi niż "Paint"...

Ja mam program za paredziesiąt złotych - opłata za połączenie z internetem. ;-) Przecież nie
jest problemem ściągnąć jakiegoś Gimpa (tak nawiasem mówiąc - polecam), który może na początku
wydaje się skomplikowany, ale po ''obcykaniu'' - bajka. Poza tym, istnieje naprawdę świetna
stronka poświęcona właśnie Gimpowi ( http://www.gimpuj.info/), więc jeśli ktoś ma odrobinę chęci
i troszkę czasu, poczyta i zrobi WŁASNY banner.
Ale fakt - forum jest po to, aby pomagać, ale dlaczego pomocą nie może być nakierowanie na
odpowiednią ścieżkę? ;-) Przecież w bannerach najfajniejsze jest właśnie ich tworzenie... Naprawdę,
kto nie próbował, zachęcam do zrobienia tego! ;-)
> to jest odpowiedź na posta dodanego przez GungravePL

> Hmm..chciałbym ponowić pytanie : Czy ktoś może mi powiedzieć, w jaki sposób można w Photoshopie

> CS2 tworzyć płynne przejścia między klatkami animacji (napisy) ?

Wiesz... nie pracowałem na PS, ale Twoje pytanie jest też troszkę nieprecyzyjne. Płynne przejścia,
czyli jakiś efekt pomiędzy dwiema klatkami (trzeba pamiętać, że KAŻDY efekt to dodatkowe klatki
animacji)?

Mam jeszcze małą sugestię dla kolegi Ostrego. Troszkę lepiej dobieraj czcionkę, jej kolory
i położenie, a Twoje prace będą znacznie lepsze. ;-)
BTW, Choper - skoro zmieniasz banner, mam rozumieć, że i ja mam zmienić Twój obecny na moim
gramsajcie na nowy?

EDIT: Heh, mówiłem o stronce, a adresu nie podałem. ;-)

Zmienić, ale jeszcze nie wiem na jaki. Bo wszystkie wasze zaproponowane bannery wyglądają świetnie więc zrobię na moim gs ankietę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 11:23, Cesarro napisał:

Czy z takim bannerem załapię się na coś? :P


Twoj banner juz widnieje na moim GS-ie. Licze zobaczyc moj banner na twoim.

20080101131838

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jezusie, weź sie człowieku zdecyduj :P
Widziałem już z pięć bannerów z Twoim nickiem i nie wiem, który obowiązuje. Ja się zdecydujesz to weź mi napisz na GS to zmienię na aktualny :D

PS: I nie cytuj tak długich postów bo to nieładnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 13:32, choper napisał:

Dobra obejdzie się bez ankiety. Na moim gs już jest obecny banner :D


Gratuluję. Dobry wybór :P
Już zmieniam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować