Zaloguj się, aby obserwować  
Gartak

F.E.A.R. - Temat ogólny

3701 postów w tym temacie


mam taki problem z gierą- próbuję sobie w singlu wczytać sejwa, a tu nagle "odłączony od serwera", klikam ok i wywala z powrotem do menu... wie ktoś co z tym zrobić? Odpalam w trybie single player oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 22:43, Budo napisał:


mam taki problem z gierą- próbuję sobie w singlu wczytać sejwa, a tu nagle "odłączony
od serwera", klikam ok i wywala z powrotem do menu... wie ktoś co z tym zrobić? Odpalam
w trybie single player oczywiście.


W singlu player wyskakuje ci "odłączony od serwera"O_o We wszystkich slotach tak masz, czy tylko w jednym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie wiem, jednego sprawdzałem, ale reszta dawno, bo ja raczej bez sejwów specjalnie gram xD
Już mi się nie chce dzisiaj bawić, jutro sprawdzę inne sejwy, chyba mam ze 2 jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś grałem w multiplayer po raz pierwszy, mimo ze jestem wielkim fanem pierwszej części, drugą już mam za sobą (tak samo multi, czekam na jakieś patche bez nich nie za bardzo), dużo się nasłuchałem jaki to nowy multi w fear jest do dupy a jaki super jest w pierwszej części, no więc postanowiłem zagrać. Widziałem, że Sebat gra więc dołączyłem za nim, jak wrażenia ? naprawdę super, pomimo pingu 160 grało mi się na tdm naprawdę świetnie, ciągła akcja i naprawdę niezła jadka :D i pomimo że dostawałem ostro po dupie :P to naprawdę grałem z wielką przyjemnością i gra wciąż mnie trzymała.
Podsumowując pierwsze wrażenia z multi, naprawdę super mam zamiar pograc trochę więcej więc jak coś do zobaczenia w grze ! :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 00:02, Kizibono napisał:

Dziś grałem w multiplayer po raz pierwszy, mimo ze jestem wielkim fanem pierwszej części,
drugą już mam za sobą (tak samo multi, czekam na jakieś patche bez nich nie za bardzo),
dużo się nasłuchałem jaki to nowy multi w fear jest do dupy a jaki super jest w pierwszej
części, no więc postanowiłem zagrać. Widziałem, że Sebat gra więc dołączyłem za
nim, jak wrażenia ? naprawdę super, pomimo pingu 160 grało mi się na tdm naprawdę świetnie,
ciągła akcja i naprawdę niezła jadka :D i pomimo że dostawałem ostro po dupie :P to naprawdę
grałem z wielką przyjemnością i gra wciąż mnie trzymała.
Podsumowując pierwsze wrażenia z multi, naprawdę super mam zamiar pograc trochę więcej
więc jak coś do zobaczenia w grze ! :D.

Ping ie ma nic do znaczenia jak masz ponizej 300 :p przynajmniej u mnie tak jest. no musimy kiedy zagrac razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 08:30, yerko napisał:

Ping ie ma nic do znaczenia jak masz ponizej 300 :p przynajmniej u mnie tak jest. no
musimy kiedy zagrac razem.

O właśnie możemy popykać razem na przykład w CTF (kocham ten tryb gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 08:33, Patryk Mogilno napisał:

> Ping ie ma nic do znaczenia jak masz ponizej 300 :p przynajmniej u mnie tak jest.
no
> musimy kiedy zagrac razem.
O właśnie możemy popykać razem na przykład w CTF (kocham ten tryb gry).

Ja teraz jakoś nie bede mógł pograć ale wole TDM lub DM ale kiedy zagramy jak bede miał troszki więcej czasu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 08:33, Patryk Mogilno napisał:

O właśnie możemy popykać razem na przykład w CTF (kocham ten tryb gry).

Dla mnie nie ma problemu, mam ferie więc i pełno czasu a Fear combat mi się spodobał więc :D, jak coś kontakt xf: Kizibono19.
PS. Ostrzegam lamie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Na szczeście tylko jeden sejw był spieprzony. Ja może dołączę do multi po przejściu singla i dodatku.
Btw wszystkie częsci są potrzebne, żeby sobie spoko w sieci pograć? Nie kupowałem perseus mandate, słyszałem, że słabe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Perseus Mandate słabe? Dobre sobie ;-) Ja ukończyłem 2 razy i tak efektownego F.E.A.R-a nie widziałem. Fabuła też stoi na wysokim poziomie.
PS: Pod względem strachu jest słabszy niż podstawka ale bardziej efektowny (nie ma czasu na nudę).
PS2: Ja też słyszałem że PM to shit ale wypowiedzi recenzentów olałem i kupiłem premierową edycje...nigdy nie żałowałem decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Na szczeście tylko jeden sejw był spieprzony. Ja może dołączę do multi po przejściu singla

Dnia 20.02.2009 o 11:17, Budo napisał:

i dodatku.
Btw wszystkie częsci są potrzebne, żeby sobie spoko w sieci pograć? Nie kupowałem perseus
mandate, słyszałem, że słabe...


Nie wystarczy, że masz zwykłego FEAR z patchowanego do wersji 1.8, albo FEAR Combat. PM jako samodzielna gra, ma własny tryb multiplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ok dzięks, a gra jeszcze ktoś w feara w ogóle? Czy już wszyscy w perseus mandate? ;]

btw. fear mnie nie straszy, ziewam przy tym. Po Condemned nie wiem czy coś mnie jeszcze wystraszy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 13:53, Budo napisał:


Ok dzięks, a gra jeszcze ktoś w feara w ogóle? Czy już wszyscy w perseus mandate? ;]

btw. fear mnie nie straszy, ziewam przy tym. Po Condemned nie wiem czy coś mnie jeszcze
wystraszy xD


W Perseus Mandtae prawie nikt nie gra. Zazwyczaj jest jeden serwer, gdzie siedzi więcej ludzi oraz jeden, dwa, gdzie jest 2- 4...w Combata gra sporo ludzi, ale to dlatego, że multi FEARa jest darmowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2009 o 00:02, Kizibono napisał:

Dziś gra3em w multiplayer po raz pierwszy, mimo ze jestem wielkim fanem pierwszej cześci,
drugą ju? mam za sobą (tak samo multi, czekam na jakieś patche bez nich nie za bardzo),

Właśnie dziwie się, że wziąłeś się za multi części drugiej bez znajomości jedynki, wiec pytam się z ciekawości, czemu ?

Dnia 20.02.2009 o 00:02, Kizibono napisał:

du?o sie nas3ucha3em jaki to nowy multi w fear jest do dupy a jaki super jest w pierwszej
cześci,

Na dzień dzisiejszy niestety tak właśnie jest.

Dnia 20.02.2009 o 00:02, Kizibono napisał:

no wiec postanowi3em zagraa.

I bardzo dobrze zrobiłeś. :)

Dnia 20.02.2009 o 00:02, Kizibono napisał:

Widzia3em, ?e Sebat gra wiec do3ączy3em za nim, jak wra?enia ?

No widziałem jak do mnie dołączyłeś, ale nie powiem, żebym czuł się tym zaskoczony. ;]

Dnia 20.02.2009 o 00:02, Kizibono napisał:

naprawde super, pomimo pingu 160 gra3o mi sie na tdm naprawde świetnie, ciąg3a akcja i naprawde niez3a
jadka :D

Ping w okolicach 160-200 to normalka w tej grze, ale łatwo się do tego przyzwyczaić.

Dnia 20.02.2009 o 00:02, Kizibono napisał:

i pomimo ?e dostawa3em ostro po dupie :P to naprawde gra3em z wielką przyjemnością i gra wcią? mnie
trzyma3a.

Nie chce nic mówić, ale na tym serwie co wczoraj graliśmy nie było ani jednego gracza pr0, wiec wiesz. ;) Ja praktycznie NIC nie robiłem, a i tak miałem najwięcej punktów. xD

Dnia 20.02.2009 o 00:02, Kizibono napisał:

Podsumowując pierwsze wra?enia z multi, naprawde super mam zamiar pograc troche wiecej
wiec jak coś do zobaczenia w grze ! :D.

Ja gram prawie codziennie, to śmiało możesz do mnie wbijać. ;]

A tu mały bonus ode mnie: ^_^

20090220145942

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> W Perseus Mandtae prawie nikt nie gra. Zazwyczaj jest jeden serwer, gdzie siedzi więcej

Dnia 20.02.2009 o 14:21, Ecko09 napisał:

ludzi oraz jeden, dwa, gdzie jest 2- 4...w Combata gra sporo ludzi, ale to dlatego, że
multi FEARa jest darmowe...



Gdzie sporo osób gra w FEAR CombatO_o średnio po 700 osób, z czego na cały czas tych samych serwerach, i ci sami gracze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 15:03, Sebat1 napisał:

Ja gram prawie codziennie, to śmiało możesz do mnie wbijać. ;]

Chętnie pogram i to częściej bo wrażenia póki co o wiele lepsze jak z multi drugiej części.

Dnia 20.02.2009 o 15:03, Sebat1 napisał:

A tu mały bonus ode mnie: ^_^

O nie tam są moje pr0 staty xD, ale tak na poważnie to gratki naprawdę ostro dałeś czadu ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 15:41, Kizibono napisał:

> A tu mały bonus ode mnie: ^_^
O nie tam są moje pr0 staty xD, ale tak na poważnie to gratki naprawdę ostro dałeś czadu
^^.


Nie martw sie, każdy tak zaczynał:) FEAR Combat to jedyna w takim rodzaju, cieżko jest sie przerzucić z CoD albo CS na FEAR. Zupełnie inny styl gry;] Tu nie ma skradania sie, ty jak to mówi kapitan bomba "NAPIERDA****"


Budo----> Nie. Co wkurzający grubasek zostawił po sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Na sprzączce od paska ma napisane RTFM :P

btw chcę dołączyć gdzieś do gry w sieci, ale gdy gra się załącza do jestem w trybie obserwatora, jak można sobie normalnie pograć? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 16:07, Budo napisał:

/.../

Na sprzączce od paska ma napisane RTFM :P

btw chcę dołączyć gdzieś do gry w sieci, ale gdy gra się załącza do jestem w trybie obserwatora,
jak można sobie normalnie pograć? ;]


Wybrać broń, drużyne i kliknąć LPM?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować