Zaloguj się, aby obserwować  
Gartak

F.E.A.R. - Temat ogólny

3701 postów w tym temacie

>> btw chcę dołączyć gdzieś do gry w sieci, ale gdy gra się załącza do jestem w trybie obserwatora,

Dnia 20.02.2009 o 16:07, Budo napisał:

jak można sobie normalnie pograć? ;]


Może akurat trafiłeś na serwer z trybem Elimination. Normalnie pierwsze okno powinneś mieć wybór zespołu,potem broni i można grać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grając ostatnio w multi ciągle dokucza mi pytanie i może bardziej doświedczeni gracze FC będą mogli udzielić odpowiedzi. Jak myślicie czy scena FC będzie większa ? czy już prawdopodobnie nie i gra po prostu upadnie ? jakie są wasze przypuszczenia na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 16:13, Kizibono napisał:

Grając ostatnio w multi ciągle dokucza mi pytanie i może bardziej doświedczeni gracze
FC będą mogli udzielić odpowiedzi. Jak myślicie czy scena FC będzie większa ? czy już
prawdopodobnie nie i gra po prostu upadnie ? jakie są wasze przypuszczenia na ten temat
?


Gram w tą gre od mniej więcej roku(z przerwami, ostatnio prawie tylko od święta gram^^), i jakoś nie zauważyłem żeby liczba graczy rosła. Gram cały czas na tych samych serwerach, bo po prostu nowych, dobrych nie ma:P Osób tak jak mówiłem gra niewiele, i nie sądze, żeby jakiś nagła fala nowych graczy, niczym tsunami zaczeła w to grać:P Tylko starzy wyjadacze zostali^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No i dołączam do gry w trybie obserwatora ;]
Aż takim debilem nie jestem. Co najwyżej mogłem przeoczyć jakąs opcję gry/serwera/albo swojego profilu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2009 o 15:40, marcinshinoda napisał:

Gdzie sporo osób gra w FEAR CombatO_o średnio po 700 osób,

No 700 graczy to już jest całkiem sporo, a w weekendy ta liczba przekracza 900. ;] W każdym bądź razie, źle nie jest. :)

Dnia 20.02.2009 o 15:40, marcinshinoda napisał:

z czego na cały czas tych samych serwerach, i ci sami gracze:P

I bardzo dobrze, nic złego w tym nie ma. Gram praktycznie tylko na dwóch serwerach i bardzo często widzę, że gram z tymi samymi graczami (niektórym to już nawet styl walki obcykałem ^^), a nowi gracze też się przecież pojawiają. ;P

@Kizibono

Dnia 20.02.2009 o 15:40, marcinshinoda napisał:

O nie tam są moje pr0 staty xD

Jak na pierwszy raz jest nie najgorzej. :)

Dnia 20.02.2009 o 15:40, marcinshinoda napisał:

ale tak na poważnie to gratki naprawdę ostro dałeś czadu ^^.

Szkoda że i ja nie mam takiego poczucia, że ''''dałem czadu'''', ale niektóre rundy wczoraj to była piękna masakra. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem wrócić do Combata po 6 miesiącach a tu pusto, o wiele mniej ludzi niż przedtem. Jak dla mnie to nie jest dobry znak ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem to samo w wątku o Combat, ale tu większe zainteresowanie widzę. Otóż postanowiłem spróbować Combat''a :) Ściągnąłem już i odbywam proces rejestracji. Totalne bzdury mam tam wpisać oprócz e-mail''a rozumiem? I czy po ściągnięciu Combat''a coś jeszcze muszę instalować dodatkowo? I czy mógłby mi ktoś jakieś wskazówki, rady dać dla początkującego :]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 12:38, fearlord napisał:

Postanowiłem wrócić do Combata po 6 miesiącach a tu pusto, o wiele mniej ludzi niż przedtem.
Jak dla mnie to nie jest dobry znak ;/


Zapewne spora część przerzuciła się na FEARa2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 12:40, mateuszencja napisał:

Napisałem to samo w wątku o Combat, ale tu większe zainteresowanie widzę. Otóż postanowiłem
spróbować Combat''a :) Ściągnąłem już i odbywam proces rejestracji. Totalne bzdury mam
tam wpisać oprócz e-mail''a rozumiem? I czy po ściągnięciu Combat''a coś jeszcze muszę
instalować dodatkowo? I czy mógłby mi ktoś jakieś wskazówki, rady dać dla początkującego
:]?


Musisz ściągnąć patcha 1.08 bo 90% serwerów jest w takiej wersji więc byś sobie nie pograł ;]

Jak jesteś początkującym to możesz się trochę przerazić, bo w grze nie ma już za bardzo nowych graczy, większość ludzi którzy w to grają to raczej wieloletni wyjadacze, ale oczywiście są serwery gdzie poziom jest niski (przeważnie te z większym pingiem i zrobione przez kogoś a nie klanowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 13:10, fearlord napisał:

ja też zamierzam kupić ale powiedz mi, czy tam jest lepsze multi?


Nie wiem, na razie przechodzę singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 14:25, mateuszencja napisał:

A czy ktoś chciałby dzisiaj pograć w Combat? Chciałbym z Wami pograć, bo jesteście obeznani
i w ogóle :)


Jak chcesz to pisz na xfire do mnie (jest z podpisie albo na GS-ie), bo grałem kiedyś ale teraz znowu powróciłem po pół rocznej przerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Jak jesteś początkującym to możesz się trochę przerazić, bo w grze nie ma już za bardzo

Dnia 21.02.2009 o 13:51, Mixon1988 napisał:

nowych graczy, większość ludzi którzy w to grają to raczej wieloletni wyjadacze, ale
oczywiście są serwery gdzie poziom jest niski (przeważnie te z większym pingiem i zrobione
przez kogoś a nie klanowe)


Ja lubie grać na serwerach "Only new player" xD Dowartościowuje sie wtedy^^

Co do gry, to zapraszam na xfire, tez sobie chętnie zagram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2009 o 13:10, fearlord napisał:

ja też zamierzam kupić ale powiedz mi, czy tam jest lepsze multi?

Multi w drugiej części jest o wiele gorsze niż w jedynce, ale warto kupić dwójkę dla singla, a i multi po paru łatkach może będzie nadawało się do grania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 16:52, Sebat1 napisał:


> ja też zamierzam kupić ale powiedz mi, czy tam jest lepsze multi?
Multi w drugiej części jest o wiele gorsze niż w jedynce, ale warto kupić dwójkę dla
singla, a i multi po paru łatkach może będzie nadawało się do grania. :)


A co, bugi na multi są czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2009 o 16:52, Ecko09 napisał:

A co, bugi na multi są czy jak?

Po prostu twórcy grywalność gdzieś zgubili. ;] A bugi też są, ale jest ich chyba nawet mniej niż w jedynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem, ale trochę mnie ten fear zawiódł/zawodzi, bo ciągle gram jeszcze... ani to thriller, ani shooter- jestem fanem wyraźniejszego rozgraniczenia gatunków :O
imo gdyby wywalić wszystkie pseudo straszne wstawki i zrobić zwykłą młócę to gra byłaby lepsza :>
Fabuła jest swoja droga o kant tyłka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2009 o 17:07, Budo napisał:

/.../ Fabuła jest swoja droga o kant tyłka ;]


Fabuła sama w sobie jest bardzo dobra, tylko niestety została przeprowadzona w głupi i niezbyt ciekawy sposób. No bo co takiego ciekawego może być w niekończącym się odsłuchiwaniu wiadomości na automatycznych sekretarkach. Uważam, że historia Alma Wade jest... no właśnie aż brak mi słów, żeby to określić. Z jednaj strony historia Almy jest wyśmienita i wciągająca (zwłaszcza po zapoznaniu się z częścią drugą, coraz bardziej cała ta historia mi się podoba, co zresztą widać po moim avatarze ;D), a z drugiej strony jest niedopracowana, niepełna i przeprowadzona w zły sposób, ale każdy prawdziwy fan powinien tej grze te niedociągnięcia wybaczyć. ;]

@fearlord
Na dzień dzisiejszy jest to bardzo prawdopodobne. Oby Monolith w porę coś sensownego z tym multi zrobił, bo nie wróże im świetlanej przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować