Zaloguj się, aby obserwować  
Gartak

F.E.A.R. - Temat ogólny

3701 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2009 o 18:00, fearlord napisał:

Zakończenie definitywnie kończy serię i wszystko zostało wyjaśnione, czy mam się sequela
spodziewać?


Powstaną nie tylko dodatki do Project Origin, ale też będzie F.E.A.R.3 i dodatki do niego. Seria F.E.A.R. dopiero zaczyna się rozkręcać. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 18:18, Sebat1 napisał:

Seria F.E.A.R. dopiero zaczyna się rozkręcać. ;P


Oby w pozytywnym tego słowa znaczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>Powstaną nie tylko dodatki do Project Origin, ale też będzie F.E.A.R.3 i dodatki do niego.

Dnia 21.02.2009 o 18:18, Sebat1 napisał:

Seria F.E.A.R. dopiero zaczyna się rozkręcać. ;P


Tak jak pisałem, w temacie o FEAR 2, takie przeciągania FEAR, ulegania cały czas tym samym schematom, może źle sie skończyć dla serii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ale mi zapojlerowałeś z tym nazwiskiem Almy ;]
btw gry jeszcze nie skończyłem, póki co tułam się od misji do misji bez składu i ładu i próbuję złapać jakiegoś kolesia, który zjada mózgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 19:21, marcinshinoda napisał:

Tak jak pisałem, w temacie o FEAR 2, takie przeciągania FEAR, ulegania cały czas tym
samym schematom, może źle sie skończyć dla serii:P

No lepiej żeby FEAR nie przeistoczył się w brazylijską telenowelę ;). Koniec dwójki napawa nadzieją na dodatek lub częśc następną. CIekawe jak to rezegrają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 20:51, Maykowiec napisał:

> Tak jak pisałem, w temacie o FEAR 2, takie przeciągania FEAR, ulegania cały czas
tym
> samym schematom, może źle sie skończyć dla serii:P
No lepiej żeby FEAR nie przeistoczył się w brazylijską telenowelę ;). Koniec dwójki napawa
nadzieją na dodatek lub częśc następną. CIekawe jak to rezegrają.

Zapewne tego nie spartolą przykład Condemned

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 20:27, Budo napisał:

/.../

Ale mi zapojlerowałeś z tym nazwiskiem Almy ;]
btw gry jeszcze nie skończyłem, póki co tułam się od misji do misji bez składu i ładu
i próbuję złapać jakiegoś kolesia, który zjada mózgi.



Jak zjada mózgi to chyba gdzieś za daleko przeszedłeś na dysku... Fettel pożywia się większością tkanek miękkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w grze jakos tak w polowie jest mowione ze

Spoiler

dr wade przeprowadzal swoje eksperymenty na swojej corce :)


no chyba ze ty jakos na poczatku jestes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem sie co kupić F.E.A.R''a czy F.E.A.R''a 2, popytałem sie troche ludzi na forum od czego zacząć 1 czy 2 dostałem jednoznaczne odpowiedzi żebym kupił 1, tak też zrobiłem (kupiłem "Złotą Edycję" gra przednia, ale wiecie moze czy są jakieś ustawienia grafiki, bo ja znalazłem tylko możliwość zmiany roździelczości, a jeśli tak to gdzie bo nie zabardzo mogę je znaleść, - krawędzie są takie poszarpane =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 16:06, dominik11kot napisał:

Zastanawiałem sie co kupić F.E.A.R''a czy F.E.A.R''a 2, popytałem sie troche ludzi na
forum od czego zacząć 1 czy 2 dostałem jednoznaczne odpowiedzi żebym kupił 1, tak też
zrobiłem (kupiłem "Złotą Edycję" gra przednia, ale wiecie moze czy są jakieś ustawienia
grafiki, bo ja znalazłem tylko możliwość zmiany roździelczości, a jeśli tak to gdzie
bo nie zabardzo mogę je znaleść, - krawędzie są takie poszarpane =/


Poszukaj w "Opcje wydajności" czy jakoś tak to się nazywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dobra, właśnie skończyłem podstawkę i za cholerę nie wiem o co chodzi.

Spoiler

- co to były projekty Prormeteusz i Ikar?
- dlaczego Wade nie chciał zniszczyć krypty?
- co się działo z Fettelem od czasu jego urodzin i dlaczego dopiero teraz zwariował?
- czy gracz również wciela się w syna Almy? Jeśli tak, to jak trafił do F.E.A.R.?
- po co w ogóle było niszczyć Kryptę, skoro była zamknięta, a Alma i tak nie żyła od dawna... no co, zabić ducha?


Jak ktos odpowie to jeszcze będę potrzebował pomocy z poukładaniem tego wszystkiego.
Ogólnie gra mnie zawiodła... ani horror, ani shooter- z jednej strony się nie bałem ani trochę, ale "horrorowa" fabuła nie pozwoliła mi się skupć na grze, bo ciągle analizowałem o co chodzi. Niestety fabuła kuleje i to bardzo. No i nie wiadomo czemu co jakiś czas tracimy całą broń Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 17:05, Budo napisał:


Dobra, właśnie skończyłem podstawkę i za cholerę nie wiem o co chodzi.

Spoiler

- co to były projekty Prormeteusz i Ikar?
- dlaczego Wade nie chciał zniszczyć krypty?
- co się działo z Fettelem od czasu jego urodzin i dlaczego dopiero teraz zwariował?
- czy gracz również wciela się w syna Almy? Jeśli tak, to jak trafił do F.E.A.R.?
- po co w ogóle było niszczyć Kryptę, skoro była zamknięta, a Alma i tak nie żyła od
dawna... no co, zabić ducha?


Jak ktos odpowie to jeszcze będę potrzebował pomocy z poukładaniem tego wszystkiego.
Ogólnie gra mnie zawiodła... ani horror, ani shooter- z jednej strony się nie bałem ani
trochę, ale "horrorowa" fabuła nie pozwoliła mi się skupć na grze, bo ciągle analizowałem
o co chodzi. Niestety fabuła kuleje i to bardzo.


Poczytaj sobie. http://fear.org.pl/forum/viewtopic.php?t=1724&start=0

No i nie wiadomo czemu co jakiś czas

Dnia 25.02.2009 o 17:05, Budo napisał:

tracimy całą broń Oo


Takie coś zdarza się tylko raz, pod koniec gry, w krypcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Przynajmniej dwa razy, z pistoletem zostałem. Za linka dzięki, poczytam ;]
/stek głupot w tamtym linku- my jesteśmy drugim prototypem, Fettel pierwszym. Alma nie może być prototypem, bo mówiono, że jest wzorcem genetycznym dla prototypów/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 17:34, Budo napisał:

/.../

Przynajmniej dwa razy, z pistoletem zostałem. Za linka dzięki, poczytam ;]
/stek głupot w tamtym linku- my jesteśmy drugim prototypem, Fettel pierwszym. Alma nie
może być prototypem, bo mówiono, że jest wzorcem genetycznym dla prototypów/


Spoiler

Alma prototypem nie jest, ale my jesteśmy pierwszym prototypem, Fettel jest drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 17:34, Budo napisał:

/.../

Przynajmniej dwa razy, z pistoletem zostałem. Za linka dzięki, poczytam ;]
/stek głupot w tamtym linku- my jesteśmy drugim prototypem, Fettel pierwszym. Alma nie
może być prototypem, bo mówiono, że jest wzorcem genetycznym dla prototypów/


W grze nie zostało wytłumaczone kto, jest czym. W Project Origin tez twórcy tego nie wyjaśnili. Zostają mam tylko domysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 19:56, marcinshinoda napisał:

> /.../
>
> Przynajmniej dwa razy, z pistoletem zostałem. Za linka dzięki, poczytam ;]
> /stek głupot w tamtym linku- my jesteśmy drugim prototypem, Fettel pierwszym. Alma
nie
> może być prototypem, bo mówiono, że jest wzorcem genetycznym dla prototypów/

W grze nie zostało wytłumaczone kto, jest czym. W Project Origin tez twórcy tego nie
wyjaśnili. Zostają mam tylko domysły.



Nie. W książeczce dodanej do FEAR2 wszystko jest wytłumaczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 17:05, Budo napisał:


Dobra, właśnie skończyłem podstawkę i za cholerę nie wiem o co chodzi.

Spoiler

- co to były projekty Prormeteusz i Ikar?
- dlaczego Wade nie chciał zniszczyć krypty?
- co się działo z Fettelem od czasu jego urodzin i dlaczego dopiero teraz zwariował?
- czy gracz również wciela się w syna Almy? Jeśli tak, to jak trafił do F.E.A.R.?
- po co w ogóle było niszczyć Kryptę, skoro była zamknięta, a Alma i tak nie żyła od
dawna... no co, zabić ducha?


Nie wiem nic o projekcie prometeusz, ale Ikar to ci "zabójcy" co są niewidzialni, a ich obecnosć można poznac że sie tak elektryzują. Mam nadzieje że wiesz o kogo chodzi. "Ikar" był dla NASA. Celem było częściowe pokonanie grawitacji to w skrócie :D.
Wade nie chciał zniszyczyć krypty bo wraz z nią musiałby teoretycznie po raz drugi zabić córkę...
Fettel został mianowany na dowódce Replik, można je kontrolować dzięki sile umysły (nawet cały oddział czy większą jednostke). Alma dzięki swojej ogromnej sile nawiązała z nim "łączność" telepatczyną, dlatego stał się zły.
Nie wiem czy jesteśmy synem Almy, ale chyba raczej nie. Raz postawilem sobie nawet tezę iż można być jej bratem.
Właśnie tak, zabić ducha. Pamiętasz gdy byłeś w Krypcie, i Wade uwolnił Alme a zaraz po tym szyba od drzwi była czerwona? Alma była (no i jest) bardzo niebezpieczna.


Mam nadzieje że w jakiś dziwny zakręcony sposób coś rozjaśniłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2009 o 20:08, peryfraz napisał:

Nie wiem nic o projekcie prometeusz


Nic dziwnego, w końcu takiego projektu nawet nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ecko podał linka do wyjaśnień jakie dręczą użytkownika Budo, więc po co piszesz ? do tego opowiadasz głupoty, nie pisz jak nie znasz fabuły (oto kolejny przykład nie zrozumienia gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować