Zaloguj się, aby obserwować  
Gartak

F.E.A.R. - Temat ogólny

3701 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2007 o 17:49, SHARP1990 napisał:

EDIT: jakbyś włączył latarkę było by miło :)


Prąd kosztuje :P To jest to pomieszczenie do którego dochodzę i dalej się nie da. Naprzeciwko są zablokowane drzwi.

20071101175432

20071101175439

20071101175446

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 17:55, Kerigun napisał:

> EDIT: jakbyś włączył latarkę było by miło :)

Prąd kosztuje :P To jest to pomieszczenie do którego dochodzę i dalej się nie da. Naprzeciwko
są zablokowane drzwi.



To jest na pewno podstawowa wersja FEAR''a ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 18:00, SHARP1990 napisał:

To jest na pewno podstawowa wersja FEAR''a ?


Tak. Kupiłem tez dodatek ale jeszcze nie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 18:01, Kerigun napisał:

> To jest na pewno podstawowa wersja FEAR''a ?

Tak. Kupiłem tez dodatek ale jeszcze nie gram.



Byłeś tam za szybą co jest na drugim obrazku?


EDIT: i mam pytanie byłby problem z tym żebyś przestał mi save'y ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 18:03, SHARP1990 napisał:

> > To jest na pewno podstawowa wersja FEAR''a ?
>
> Tak. Kupiłem tez dodatek ale jeszcze nie gram.


Byłeś tam za szybą co jest na drugim obrazku?


EDIT: i mam pytanie byłby problem z tym żebyś przestał mi save''y ?


Tak za szyby jest 1 obrazek. Prześle zaraz jak wrócę podaj maila. I gdzie są save.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 18:05, Kerigun napisał:

> > > To jest na pewno podstawowa wersja FEAR''a ?
> >
> > Tak. Kupiłem tez dodatek ale jeszcze nie gram.
>
>
> Byłeś tam za szybą co jest na drugim obrazku?
>
>
> EDIT: i mam pytanie byłby problem z tym żebyś przestał mi save''y ?

Tak za szyby jest 1 obrazek. Prześle zaraz jak wrócę podaj maila. I gdzie są save.


W folderze z grą w katalogu użytkownika :)


email===> full1990@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 18:07, SHARP1990 napisał:

W folderze z grą w katalogu użytkownika :)


email===> full1990@gmail.com


Poszedł cały mój profil :P Są tam 3 save. Raczej dowolny z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 19:16, Kerigun napisał:

> W folderze z grą w katalogu użytkownika :)
>
>
> email===> full1990@gmail.com
>

Poszedł cały mój profil :P Są tam 3 save. Raczej dowolny z nich.



Mam ci powiedzieć co zrobić czy chcesz nowego save ?


Dobra widzę, że cię nie ma więc napisze po pierwsze stamtąd musisz zeskoczyć na dół, potem musisz iść tam gdzie strzelałeś, znajdź tam taki niby basen (woda po kostki ) wchodzisz po drabinie wyłączasz zasilanie i wchodzisz w drzwi i dalej już se powinieneś poradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy o ten prad Ci chodzi ?...wlasnie wszedlem po drabince i widze takie cos: 1 fotka. Potem po lewej jest kratka - to jest 2 fotka. Teraz rozwalam miny - to jest 3 fotka i walcza sie prad dlatego ide do kratki. Kratke trzeba rozwalic i przejsc nia az wyjdziesz po drugiej stronie tego pradu - to jest 4 fotka. To co widac na 5 fotce to jest ten wylacznik produ.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 20:20, Misquamaqus napisał:

Czy o ten prad Ci chodzi ?...wlasnie wszedlem po drabince i widze takie cos: 1 fotka. Potem
po lewej jest kratka - to jest 2 fotka. Teraz rozwalam miny - to jest 3 fotka i walcza sie
prad dlatego ide do kratki. Kratke trzeba rozwalic i przejsc nia az wyjdziesz po drugiej
stronie tego pradu - to jest 4 fotka. To co widac na 5 fotce to jest ten wylacznik produ.

Dokładnie tak. Teraz już wiem. Po prosty nie trzeba iść do pokoju kontrolnego. W jednym pomieszczeniu z wodą za grubą rurą byłą schowana drabinka. Ja jej nie zauważyłem. Teraz już przeszedłem. Swoją drogą opłaca się chodzić wszędzie bo się zdobywa ulepszenie życia i koncentracji. Teraz jestem w 05 Interwał i powiem wam żę gra ma klimacik. Czasem aż strach iść dalej. Tu mamy tylko koncentracje jako przewagę. W takim Bioshocku to może i straszniejszy ale się nie boimy bo jesteśmy jak bóg. Mamy tyle mocy, możemy być niewidzialni jak tylko w miejscu staniemy. Tam czuło się że jest kimś a tutaj zwykłym żołnierzykiem. MOCNA gra.

SHARP1990, Misquamaqus - dzięki za pomoc. Jak by co znowu napisze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno była premiera F.E.A.R. Perseus Mandate chciałem sobie kupić ten dodatek bo bardzo podobała mi się podstawka ale bardzo zdziwiła mnie ocena na IGN.com - 5,9/10 w demo nie grałem ale jak gra rzeczywiście jest taka słaba to chyba nie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytam recenzje w CDA, Playu i na Gry-Online jeżeli recenzanci będa dużo narzekać a oceny będą niezbyt wysokie to nie kupie. Demka jeszcze nie ściągnełem z braku czasu, już się zabieram za ściąganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Problem zaczyna sie odrazu przy instalacji a mianowicie przy wyborze katalogu gdzie zapisać pik (Wybierz katalog instalacji FEAR) jest ustawione domyślnie na dysk C: , klikam przycisk dalej i wyskakuje okienko "wybrany folder nie jest prawidłowym miejscem instalacji. C:\ " gdy wybieram inny jest to samo :( co mogę zrobić ? proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. sciągniołem sobie darmowego FEAR combat wersja 1.07. Większość serwerów jest na 1.08, próbuje zaktualizować grę z gry, to wyskakuje że niema pliku. W necie szukam patcha ale każdy pisze że niejest kompitybalny z moja wersją(UK,US niedziała) prosze o pomoc skad moge wziośc patch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, dzisiaj sobie kupiłem Fear''a z TS''a, i przed chwilą już go ukończyłem :P Ale muszę przyznać, gra krótka, ale przecudna xD Każde jedno stracie z wrogami niszczy, rykoszety latają wszędzie, ściany pękają, tynk odpada, komputery wybuchają iskrami :D Walki to cudeńko :D Myślałem że gra będzie mi cięła nawet na minimum, ale niektóre opcje ustawiłem na średnie i gra śmigała z z prędkością ok. 40 fps, a czasami nawet więcej ^^
I do tego ta pojawiająca sie zewsząd Alma, brr... :) Polecam tą grę każdemu kto jeszcze w nią nie grał, a lubi gry z dreszczykiem ;)
PS: Końcowa scenka na pokładzie helikoptera mnie rozwaliła, i wiem że muszę sobie kupić Extraction Point, a potem Perseus Mandate ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować