Zaloguj się, aby obserwować  
Gartak

F.E.A.R. - Temat ogólny

3701 postów w tym temacie

Gra Crysis jest najlepszą szczelanką z dodaniem nadzwyczajnych zdolności bohatera. Początkowo grając w tą gre wydawało mi się że jestem jak "Predator" że nie ma dla mnie żadnych przeszkód lecz po zniszczeniu zło wrego " Generała" Crysis mnie zaszokował bo pojawiła się rasa do tej pory nie znana mi z innych gier. Choć musze wam powiedzieć że początkowo się cieszyłem ale po dłuższym pograniu znudziło mnie to co robie. Wolał bym i inni też być może pograć zamiast z rasą Obcych to przeciwko jakiemuś innemu narodowi ale najwarzniejsze to przeciwko ludziom o ogromnej Sztucznej inteligencj żołnierzy któży maja w zanadrzu jakieś niespodzianki dla grającego. Jak i również pojawienie sie przeciwników w tym samym kombinezonie co Grający! Taka Moja sugestia< mam nadzieje że producenci Crysis zdołają stworzyć gre jeszcze na najwyższym poziomie sztucznej inteligenci, oraz w różnnych zakątkach naszej planety Ziemi. A na dzień dzisiejszy "gratuluje ludziom którzy stworzyli wspaniałego Crysisa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 12:21, skorpion277 napisał:

Gra Crysis jest najlepszą szczelanką z dodaniem nadzwyczajnych zdolności bohatera. Początkowo
grając w tą gre wydawało mi się że jestem jak "Predator" że nie ma dla mnie żadnych przeszkód
lecz po zniszczeniu zło wrego " Generała" Crysis mnie zaszokował bo pojawiła się rasa do tej
pory nie znana mi z innych gier. Choć musze wam powiedzieć że początkowo się cieszyłem ale
po dłuższym pograniu znudziło mnie to co robie. Wolał bym i inni też być może pograć zamiast
z rasą Obcych to przeciwko jakiemuś innemu narodowi ale najwarzniejsze to przeciwko ludziom
o ogromnej Sztucznej inteligencj żołnierzy któży maja w zanadrzu jakieś niespodzianki dla grającego.
Jak i również pojawienie sie przeciwników w tym samym kombinezonie co Grający! Taka Moja sugestia<
mam nadzieje że producenci Crysis zdołają stworzyć gre jeszcze na najwyższym poziomie sztucznej
inteligenci, oraz w różnnych zakątkach naszej planety Ziemi. A na dzień dzisiejszy "gratuluje
ludziom którzy stworzyli wspaniałego Crysisa"


nie ten tematxP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 11:35, Tomaszek92 napisał:

Ile zajmuje przejście gry FEAR z dodatkiem EP?


Napisze tak, że sama podstawka jest długa, a dodatek wiadomo, kolejne godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 11:35, Tomaszek92 napisał:

Ile zajmuje przejście gry FEAR z dodatkiem EP?


Podstawka to z 9 h, a dodatek b.krótki z 2,5-3h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 23:37, Kamil 13 napisał:

Gra ktoś przez neta w FEAR ?
Bo niema co robić jakoś :)


A gram na różnych serwerach (głównie na Neostradzie TDM , albo Hessen Frager CTF), musze przyznać że idzie mi to średnio i jak trafią się jacyś pro to nie mam za wiele do powiedzenia, ale przynajmniej gram uczciwie (no czasami tylko kampuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc!!!!
Jestem w trzecim etapie gry pt;MOCNY OPÓR; i nie mogę przejść delej.Co zrobić?
Zostałem już sam na polu walki i nie ma wyjścia.Krąże tam z powrotem i nic.Na górnej platfornie przekręcilem kołem ale nic to nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 11:45, cargol napisał:

Proszę o pomoc!!!!
Jestem w trzecim etapie gry pt;MOCNY OPÓR; i nie mogę przejść delej.Co zrobić?
Zostałem już sam na polu walki i nie ma wyjścia.Krąże tam z powrotem i nic.Na górnej platfornie
przekręcilem kołem ale nic to nie dało.


Jeśli mógłbyś dać screena z tego miejsca gdzie utkwiłeś (ewentualnie opisać szerzej) , to pewnie by pomogło rozwiązać problem, bo z twego opisu niewiele się dowiedziałem. A grę przechodziłem dosyć dawno więc już takich szczegółów nie pamiętam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 16:37, Ecko09 napisał:

Czemu od jakiegoś czasu ciągle mnie wywala z serwerów punkbuster?


Kumpel ma ten sam problem i jeszcze go nie rozwiązał ;/
Jedyne co Ci mogę poradzić to żebyś ściągnął nową/inną wersję Punk Bustera, bo na niektórych serwerach w informacjach piszę "Punk Buster problem? Download i coś tam", ale nie wiem czy to pomoże. W każdym bądź razie, spróbować trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 11:45, cargol napisał:

Proszę o pomoc!!!!
Jestem w trzecim etapie gry pt;MOCNY OPÓR; i nie mogę przejść delej.Co zrobić?
Zostałem już sam na polu walki i nie ma wyjścia.Krąże tam z powrotem i nic.Na górnej platfornie
przekręcilem kołem ale nic to nie dało.


możesz podać dokładnie gdzie utkonołeś. Misje w FEAr są dosyć długie i każda plansza wygraląda taksamoxp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 12:21, marcinshinoda napisał:

> Proszę o pomoc!!!!
> Jestem w trzecim etapie gry pt;MOCNY OPÓR; i nie mogę przejść delej.Co zrobić?
> Zostałem już sam na polu walki i nie ma wyjścia.Krąże tam z powrotem i nic.Na górnej platfornie

> przekręcilem kołem ale nic to nie dało.

możesz podać dokładnie gdzie utkonołeś. Misje w FEAr są dosyć długie i każda plansza wygraląda
taksamoxp


Co masz na myśli mówiąc że każda plansza wygląda tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 17:00, Jacob XX napisał:

> > Proszę o pomoc!!!!
> > Jestem w trzecim etapie gry pt;MOCNY OPÓR; i nie mogę przejść delej.Co zrobić?
> > Zostałem już sam na polu walki i nie ma wyjścia.Krąże tam z powrotem i nic.Na górnej
platfornie
>
> > przekręcilem kołem ale nic to nie dało.
>
> możesz podać dokładnie gdzie utkonołeś. Misje w FEAr są dosyć długie i każda plansza wygraląda

> taksamoxp

Co masz na myśli mówiąc że każda plansza wygląda tak samo?


eh chodzi mi oto że kilka etapów rozgrywa sie w jednym budynku lub wk anałach, a pomieszczenia mniej więcej wyglądają tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.01.2008 o 17:34, marcinshinoda napisał:

eh chodzi mi oto że kilka etapów rozgrywa sie w jednym budynku lub wk anałach, a pomieszczenia
mniej więcej wyglądają tak samo.

Nom, niestety małe zróżnicowanie lokacji to największy minus FEARa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 17:44, el machete napisał:

mniej więcej wyglądają tak samo.
Nom, niestety małe zróżnicowanie lokacji to największy minus FEARa.


Nie rozumiem was, bo przecież o to w tej grze chodzi, żeby akcja toczyła się cały czas w budynkach lub na małej przestrzeni, żeby dominowały mroczne lokacje, co buduje klimat grozy. Przecież walczymy w luksusowych apartamentach, na dachach, w fabryce, niby wszystko podobne, ale jednak inne ;)
Co chcecie jakieś misje w lesie, w samolocie, czy gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować