Zaloguj się, aby obserwować  
Gartak

F.E.A.R. - Temat ogólny

3701 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2007 o 21:40, NuGGet napisał:

Kurcze, dzisiaj sobie kupiłem Fear''a z TS''a, i przed chwilą już go ukończyłem :P Ale muszę
przyznać, gra krótka, ale przecudna xD Każde jedno stracie z wrogami niszczy, rykoszety latają
wszędzie, ściany pękają, tynk odpada, komputery wybuchają iskrami :D Walki to cudeńko :D Myślałem
że gra będzie mi cięła nawet na minimum, ale niektóre opcje ustawiłem na średnie i gra śmigała
z z prędkością ok. 40 fps, a czasami nawet więcej ^^
I do tego ta pojawiająca sie zewsząd Alma, brr... :) Polecam tą grę każdemu kto jeszcze w nią
nie grał, a lubi gry z dreszczykiem ;)
PS: Końcowa scenka na pokładzie helikoptera mnie rozwaliła, i wiem że muszę sobie kupić Extraction
Point, a potem Perseus Mandate ^^


Moim zdaniem tylko na tym straciłeś dorzuciłbyś dwie dyszki i miałbyś Fear-a z dodatkiem w Platynowej Kolekcji, ja kupiłem wersje z Złotej Kolekcji za 5 dych i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2007 o 15:55, Sebat1 napisał:

Moim zdaniem tylko na tym straciłeś dorzuciłbyś dwie dyszki i miałbyś Fear-a z dodatkiem w
Platynowej Kolekcji, ja kupiłem wersje z Złotej Kolekcji za 5 dych i jestem zadowolony.

No właśnie o tym nie pomyślałem :/ Ale dodatek i tak kupie, najpierw Extraction Point, a potem Perseus Mandate ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą wykonałem test wydajności gry i wyszło mi coś takiego jak na zrzucie
czy sprzęt spełnia wymagania czy nie ?

20071124202053

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 20:20, tosz napisał:

przed chwilą wykonałem test wydajności gry i wyszło mi coś takiego jak na zrzucie
czy sprzęt spełnia wymagania czy nie ?


U mnie wychodziły podobne cuda a dziwy, a gra i tak ostro chrupała, do tego często się coś doczytywało... Nie dawałbym temu wiary ani trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2007 o 20:22, Sth`Devilish napisał:

U mnie wychodziły podobne cuda a dziwy, a gra i tak ostro chrupała, do tego często się coś
doczytywało... Nie dawałbym temu wiary ani trochę :)

tak ale wynik tego testu nic mi nie mówi , jak mam go odczytywać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2007 o 20:25, tosz napisał:

tak ale wynik tego testu nic mi nie mówi , jak mam go odczytywać ?

Też nie wiem jak to odczytywać, ale powiem Ci tylko że sprzęt raczej spełnia wymagania. Ja miałem mniejsze wyniki w tym teście, a gra na minimalno-średnich opcjach śmigała płynnie. Miąłem wszystko na minimum, tylko fizykę, oświetlenie i detale na średnich.

A to wszystko na tym kompie:
AMD Athlon 2000+
ATI Radeon 9200 128mb
512 ram


Niby gra ma spore wymagania, ale jest dobrze zoptymalizowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wiekszośc miałęm na high i max, tylko rozdzielczosć tekstur na medium, i kilka bardziej wymagających opcji, i rozdzielka 800/600 i gra chodziła płynie, ok. 30 FPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 20:29, NuGGet napisał:

Niby gra ma spore wymagania, ale jest dobrze zoptymalizowana ;)


Tja, jasne. Do prawdy genialnie zoptymalizowana... Ja mam AMD 3500+, 1 GB RAM i Radeona x1600 XT 256 MB i pomimo - wydawałoby się - dobrych wyników w teście wydajności, sama gra ciągle mi przycina i doczytuje coś na wyższych detalach (high, bez AA, 1024x768). Na moim sprzęcie F.E.A.R. chodzi należycie tylko na średnich ustawieniach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 07:44, argetlam napisał:

zastanawiam sie nad kupnem feara jaki ona ma multi mozecie cos wiecej o nim powiedziec bo w
necie sa strzatkowe informacje

Powiem Ci tylko tyle, że multi wymiata :D Serwerów jest multum po prostu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 07:47, NuGGet napisał:

> zastanawiam sie nad kupnem feara jaki ona ma multi mozecie cos wiecej o nim powiedziec
bo w
> necie sa strzatkowe informacje
Powiem Ci tylko tyle, że multi wymiata :D Serwerów jest multum po prostu :D


Całkowicie sie zgadzam, jest to jedyna gra, w której do multi ciągle wraca, bo ja zazwyczaj preferuje single''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram akurat w FEARa po raz pierwszy i musze powiedzieć, że gierka przednia. Jestem w rozdziale ''Alice Wade'' i tak się zastanawiam, czy i kiedy będzie możliwość skopania tego grubego tyłka Mapes''owi. Strasznie mnie koleś wkurza i nie moge się doczekać kiedy go dopadnę. Wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 20:44, el machete napisał:

Gram akurat w FEARa po raz pierwszy i musze powiedzieć, że gierka przednia. Jestem w rozdziale
''Alice Wade'' i tak się zastanawiam, czy i kiedy będzie możliwość skopania tego grubego tyłka
Mapes''owi. Strasznie mnie koleś wkurza i nie moge się doczekać kiedy go dopadnę. Wie ktoś?


jeszcze kilka razy będzie ci denerwował;] w ostatniej misji ci pomorze;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 20:48, marcinshinoda napisał:

> Gram akurat w FEARa po raz pierwszy i musze powiedzieć, że gierka przednia. Jestem w rozdziale

> ''Alice Wade'' i tak się zastanawiam, czy i kiedy będzie możliwość skopania tego grubego
tyłka
> Mapes''owi. Strasznie mnie koleś wkurza i nie moge się doczekać kiedy go dopadnę. Wie
ktoś?

jeszcze kilka razy będzie ci denerwował;] w ostatniej misji ci pomorze;]


Ale nie będzie możliwości skopania mu tyłka. A to nie w przedostatniej misji czasem pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 21:49, Ecko09 napisał:

> > Gram akurat w FEARa po raz pierwszy i musze powiedzieć, że gierka przednia. Jestem
w rozdziale
>
> > ''Alice Wade'' i tak się zastanawiam, czy i kiedy będzie możliwość skopania tego
grubego
> tyłka
> > Mapes''owi. Strasznie mnie koleś wkurza i nie moge się doczekać kiedy go dopadnę.
Wie
> ktoś?
>
> jeszcze kilka razy będzie ci denerwował;] w ostatniej misji ci pomorze;]

Ale nie będzie możliwości skopania mu tyłka. A to nie w przedostatniej misji czasem pomaga?


niepamietam dokładnie;/ ale on powie ci ze musisz powstarzymac wade(chyba jego niepamietam dokładnie) i wyłaczyc reaktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2007 o 21:49, Ecko09 napisał:

> > Ale nie będzie możliwości skopania mu tyłka.


Widziałem filmy na YouTubie i można mu nakopać. Trzeba tylko znaleźć ukryty pokoik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 13:55, el machete napisał:


> > > Ale nie będzie możliwości skopania mu tyłka.

Widziałem filmy na YouTubie i można mu nakopać. Trzeba tylko znaleźć ukryty pokoik :D


Serio? Pokaż ten filmik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 15:42, el machete napisał:

> Serio? Pokaż ten filmik.
Cholera, to chyba dodatek jest. Tak czy inaczej jest to możliwe. Oto linki:
http://www.youtube.com/watch?v=1E3QTHBmrc8
http://www.youtube.com/watch?v=U5UnVWNM300&feature=related


Lol, przecież widać, że to jakieś przeróbki, takich elementów nie ma nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A już jest w sklepach ten dodatek co działa bez podstawki??? Jeśli już jest to niech ktoś powie ile on mniej więcej kosztuje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować