Zaloguj się, aby obserwować  
Gartak

F.E.A.R. - Temat ogólny

3701 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2008 o 13:56, marcinshinoda napisał:

czy w dodatku perseus mandate jest tryb multi i jak długo zajmule przejśćie singla??


Jest tryb multi, ale jak długo się przechodzi singla to ci nie powiem bo to zależy od poziomu trudności jaki sobie ustawisz i od Twoich własnych umiejętności w graniu na komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 14:01, Jacob XX napisał:

> czy w dodatku perseus mandate jest tryb multi i jak długo zajmule przejśćie singla??

Jest tryb multi, ale jak długo się przechodzi singla to ci nie powiem bo to zależy od poziomu
trudności jaki sobie ustawisz i od Twoich własnych umiejętności w graniu na komputerze.


a wty ile godzin mniej więcej przeszedłeś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to przejście singla w FEAR Persus Mandate powinieneś przejść przez ok. 6 - 7 godz ( nie grałem w PM,lecz wyczytałem to w CD-Action :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 14:01, Jacob XX napisał:

> czy w dodatku perseus mandate jest tryb multi i jak długo zajmule przejśćie singla??

Jest tryb multi, ale jak długo się przechodzi singla to ci nie powiem bo to zależy od poziomu
trudności jaki sobie ustawisz i od Twoich własnych umiejętności w graniu na komputerze.


A sa jakies zmiany w trybie multi w PM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 18:16, Kamil 13 napisał:

Z tego co wiem to przejście singla w FEAR Persus Mandate powinieneś przejść przez ok. 6 - 7
godz ( nie grałem w PM,lecz wyczytałem to w CD-Action :D )


hmmm to tak sporo w porównaniu z EXP którego przejście zajeło mi 3 h:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 19:54, marcinshinoda napisał:

> Z tego co wiem to przejście singla w FEAR Persus Mandate powinieneś przejść przez ok.
6 - 7
> godz ( nie grałem w PM,lecz wyczytałem to w CD-Action :D )

hmmm to tak sporo w porównaniu z EXP którego przejście zajeło mi 3 h:/


Po przeczytaniu tego ciesze sie, że nie kupiłem EP :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 14:10, marcinshinoda napisał:

> > czy w dodatku perseus mandate jest tryb multi i jak długo zajmule przejśćie singla??

>
> Jest tryb multi, ale jak długo się przechodzi singla to ci nie powiem bo to zależy od
poziomu
> trudności jaki sobie ustawisz i od Twoich własnych umiejętności w graniu na komputerze.


a wty ile godzin mniej więcej przeszedłeś???


Na poziomie easy to rzeczywiście jakieś 6-7 godzin, ale na poziomie hard będzie gdzieś 10-12 godzin. Mimo wszystko, gra starczy najwyżej na dzień. Zamiast straszyć miejscami mnie bawiła. Ale widać że tym razem autorzy bardziej postawili na walke niż na budującą atmosfere grozę. Każdy kto grał powie że to już nie ten FEAR, ale coś jednak z FEAR''a ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 19:52, Ecko09 napisał:

> > czy w dodatku perseus mandate jest tryb multi i jak długo zajmule przejśćie singla??

>
> Jest tryb multi, ale jak długo się przechodzi singla to ci nie powiem bo to zależy od
poziomu
> trudności jaki sobie ustawisz i od Twoich własnych umiejętności w graniu na komputerze.


A sa jakies zmiany w trybie multi w PM?


Wiesz, niedawno go dorwałem i nie miałem zbytnio czasu sprawdzić. Koniec półrocza, to trzeba się popoprawiać z niektórych przedmiotów i nie ma zbytnio czasu na gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 19:54, marcinshinoda napisał:

> Z tego co wiem to przejście singla w FEAR Persus Mandate powinieneś przejść przez ok.
6 - 7
> godz ( nie grałem w PM,lecz wyczytałem to w CD-Action :D )

hmmm to tak sporo w porównaniu z EXP którego przejście zajeło mi 3 h:/


A na jakim poziomie trudności grałeś? Pozatym EP to tylko dodatek więc ma prawo być krótszy. PM to też dodatek, ale on nie wymaga podstawki w przeciwieństwie do EP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie liczy się długość PM. Ważne, że po otrzymaniu jutro przesyłki ze sklepu gram.pl będą mógł dorwać się do kolejnej części ukochanej gry :P Po przejściu EP czułem niedosyt, mam nadzieję, że tą "lukę" wypełni właśnie Perseus Mandate :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2008 o 22:29, Jacob XX napisał:


A na jakim poziomie trudności grałeś? Pozatym EP to tylko dodatek więc ma prawo być krótszy.
PM to też dodatek, ale on nie wymaga podstawki w przeciwieństwie do EP.



na średnim.Zginołem z 2-3 razy ale głównie z swojej winyxP apteczek jest za dużo w tej grze przez całą gre miałem co najmniej 3 apteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 12:49, marcinshinoda napisał:


>
> A na jakim poziomie trudności grałeś? Pozatym EP to tylko dodatek więc ma prawo być krótszy.

> PM to też dodatek, ale on nie wymaga podstawki w przeciwieństwie do EP.


na średnim.Zginołem z 2-3 razy ale głównie z swojej winyxP apteczek jest za dużo w tej grze
przez całą gre miałem co najmniej 3 apteczki


Tja, 3 apteczki na 10, to jakoś nie za dużo jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2008 o 15:47, Ecko09 napisał:

grze
> przez całą gre miałem co najmniej 3 apteczki

Tja, 3 apteczki na 10, to jakoś nie za dużo jest.


conajmniej. były takie momenty kiedy zostawiałem już apteczki bo niemałem już miejsca:/ a trwałych utwardzeń zdrowia było jak na lekarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 15:53, marcinshinoda napisał:


> grze
> > przez całą gre miałem co najmniej 3 apteczki
>
> Tja, 3 apteczki na 10, to jakoś nie za dużo jest.

conajmniej. były takie momenty kiedy zostawiałem już apteczki bo niemałem już miejsca:/ a
trwałych utwardzeń zdrowia było jak na lekarstwo.


To ja grałem na najtrudniejszym i przez większą cześć gry miałem 10/10 apteczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie czy Fear combat to to samo co multi w zwykłym Fear''u ? bo już jutro lub w poniedziałek przyjdzie Fear, a mi się przypomniało że ja mam jeszcze Fear Combat z CDA ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 07:40, BzyQacz napisał:

O ile się nie mylę to FEAR nie miał MP, tylko chyba ten Combat go wprowadzał, ale mogę się
mylić.

FEAr jak najbardziej ma, a combat to jest poprostu darmowy, ja osobiście w combata nie grałem ale podstawkę FEARa mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 07:40, BzyQacz napisał:

O ile się nie mylę to FEAR nie miał MP, tylko chyba ten Combat go wprowadzał, ale mogę się
mylić.

Heh, to właśnie FEAR opierał się IMO na multi ;P Combat wyszedł dopiero później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować