Zaloguj się, aby obserwować  
Gartak

F.E.A.R. - Temat ogólny

3701 postów w tym temacie

Dodatek chyba będzie chodził bez podstawowej wersji w readme dema nic ne wspominają że do uruchomienia dodatku będzie potrzebna podstawka a tak a propos demo Extraction Point całkiem fajne szczególnie ten mini gun polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dodatek to stand-alone czy radzący sobie bez wersji podstawowej, co będzie wnosił? Wyłącznie dodatkowe misje SP, jak dla mnie nic ciekawego, szczególnie że demo w mgnieniu oka się przechodziło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dajcie znac gdzie mozna was spotkac i umowic sie na jakąś potyczkne w multi! cos zagubił mi się wątek :)

podajcie !dobre! serwery jak i wasze ulubione - szkoda mi czasu szukając (znajduję ich setki) - polećcie coś

thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z przejściem F.E.A.R. jestem w miejscu gdzie należy zniszczyc reaktory, zjechałem windą na sam dół i nie wiem co mam zrobić. Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem - gdy już znajde server gram.pl i go wybiorę aby pograć w multi - wszystko się ładuje - ale wyskakuje komunikat "nieprawidłowe zasoby" i pod koniec przerywa procedurę podłączania do gry/ o co chodzi - mam orginał, najnowszego patcha i włączonego punkbustera?

ktos gra na multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje to kiedy wyjdzie dodatek(czy przed świętami, bo wszystko możliwe że premiera moze zostać przesunięta i ostatecznie wyjdzie na pocatku 2007 ) ,a co do dema to jest bardzo zachęcające, i daje nadzieje że to niejedyny dodatek jaki wyjdzie (oby):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam dość dziwny problem mianowicie polega on na:
-Instaluje F.E.A.R-a instalacja przebiega pomyślnie
-Uruchamiam grę
I tu zaczyna się problem, gra wogle nie startuje próbowałem zreinstalować i nic, miałem na dysku fear wersje demo, efekt taki sam nie startuje. 2 miesiące temu gra działała dobrze, ostatnio chciałem jeszcze raz uszłyszec glos Almy ale nie działa, kompletnie nie wiem co się dzieje… i co zrobić =’(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 17:01, mrlukas11 napisał:

Ja kupiłem orginał i nawet niechciał się zainstalować jakiś błąd ale dobże że jest gwarancja.

Wersja na 5 CD ma to do siebie , że przy niektórych konfiguracjach nie daje się zainstalować , ale na stronie pomocy technicznej jest opisane jak ominąć ten problem.Zresztą nawet po poprawnej instalacji trzeba płytę 5 traktować jako 1, bo dalej nie chce się odpalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 17:40, KrzychW napisał:

> Ja kupiłem orginał i nawet niechciał się zainstalować jakiś błąd ale dobże że jest gwarancja.

>
Wersja na 5 CD ma to do siebie , że przy niektórych konfiguracjach nie daje się zainstalować
, ale na stronie pomocy technicznej jest opisane jak ominąć ten problem.Zresztą nawet po poprawnej
instalacji trzeba płytę 5 traktować jako 1, bo dalej nie chce się odpalać.


zgadza się - dokładnie tak mam - czasem prosi o orginalna płyte - a mam orginał !!

ale spokojnkie działa - jak tylko zignorowac monit i kontynuowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

doszedł do mnie własnie kurier (do pracy) z FEAR Extraction Point! juz sie nie moge doczekac jak zasiadem wieczorem spokojnie przy kompie ... i opisze wrazenia po wszystkim :D

apropo- nie moge znalezc watku stricte o dodatku - a nie tylko zapowiedzi jego nadejscia; moze ktos pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące gry F.E.A.R. Ponieważ na internecie widziałem filmiki w których bohater którym sterujemy likwiduje przeciwników ciosami karate (nogami głównie). Moje pytanie to czy jest ta funkcja w grze dostępna i jak ją uaktywnić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować