Zaloguj się, aby obserwować  
Gartak

F.E.A.R. - Temat ogólny

3701 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2008 o 12:31, Gothic 12 napisał:

Jako że mama stawia zdecydowałem się na F.E.A.R. Złotą Edycje. Dzięki za wszelaką pomoc
z Waszej strony ;-)

No, twój wybór ;p Ale jak mama stawia, to jasne że bieżesz złotą edycję ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z błędem wyskakującym przy próbie wyszukania serwerów już nieaktualny , teraz mam już inny problem. Mam zainstalowanego F.E.A.R.-a Combat z CDA w wersji 1,07 , więc nie mogę grać na większości serwerów. Chce zainstalować sobie łatkę 1,08 i w trakcie instalacji wyskakuje mi taki błąd (zdjęcie). Wie ktoś o co chodzi ?

20081215160143

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 16:02, Sebat1 napisał:

Problem z błędem wyskakującym przy próbie wyszukania serwerów już nieaktualny , teraz
mam już inny problem. Mam zainstalowanego F.E.A.R.-a Combat z CDA w wersji 1,07 , więc
nie mogę grać na większości serwerów. Chce zainstalować sobie łatkę 1,08 i w trakcie
instalacji wyskakuje mi taki błąd (zdjęcie). Wie ktoś o co chodzi ?


Prawdopodobnie w rejestrze został wpis, że masz wersje 1.08. Wejdz uruchom--->regedit---->HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\
Uninstall, znajdz wpisy o FEAR1.08 i wykasuj. Potem przejdź do katalogu: C:\Program Files\InstallShield Installation Information
i usuń folder o takim oznaczeniu:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2008 o 16:31, marcinshinoda napisał:

Prawdopodobnie w rejestrze został wpis, że masz wersje 1.08. Wejdz uruchom--->regedit---->HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\
Uninstall, znajdz wpisy o FEAR1.08 i wykasuj.

Wszedłem tam gdzie napisałeś i w tym folderze ''''Uninstall'''' nie widzę żadnego folderu , który miałby ''''FEAR'''' , albo ''''1.08'''' w nazwie.

Dnia 15.12.2008 o 16:31, marcinshinoda napisał:

Potem przejdź do katalogu: C:\Program Files\InstallShield Installation Information
i usuń folder o takim oznaczeniu:

Folder ''''InstallShield Installation Information'''' z początku nie mogłem znaleźć , bo mam go ukryty. A w środku są same foldery składające się z ciągu liczb i liter np. {909BBDB7-BABE-434C-9124-863A9F8D1CF8}.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 20:45, rafekx 12 napisał:

Witam mam pytanie:Czy Extraction Point jest straszniejszy od podstawki?:) Pytam sie bo
jedynka sporo mi wrażeń dostarczyła...:)

Wg. mnie "jedynka" była straszniejsza. W EP za dużo jest tych dźwięków "pochodzenie nieznane". Tym niemniej jest kilka momentów, w których przestraszyć się można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2008 o 20:45, rafekx 12 napisał:

Witam mam pytanie:Czy Extraction Point jest straszniejszy od podstawki?:) Pytam sie bo
jedynka sporo mi wrażeń dostarczyła...:)


Trudno jednoznacznie to stwierdzić , zależy kto czego się boi. ;) Moim zdaniem poziom strachu jest mniej więcej na podobnym poziomie , tylko dodatek ma to do siebie , że niestety jest bardzo krótki.
Jedno mogę napisać , jak podobała ci się podstawka , ten dodatek również powinien przypaść ci do gustu. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 20:45, rafekx 12 napisał:

Witam mam pytanie:Czy Extraction Point jest straszniejszy od podstawki?:) Pytam sie bo
jedynka sporo mi wrażeń dostarczyła...:)


Dużo, dużo, dużo.... mniej straszny. Tak jak napisał Robak 007 EP może nie całkowicie, ale znacząco na swoim klimacie, przez te nie potrzebne komunikaty. Była też troche przewidująca, o "ciemny korytarz, pewnie mi coś przed nosem wyskoczy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 16:25, rafekx 12 napisał:

Witam mam pytanie odnośnie Almy,CZemu ona mimo iż jest matka głównego bohatera stara
sie go zabić??Moze mi ktoś na te pytanie odpowiedzieć?:)


tego chyba nie wiadomo, może dowiemy się w project origin.

Ale ona chyba wogóle chce wszystkich pozabijać. Nie jest sobą, tylko potworem..?
Albo możliwe poprostu że nie ma przyczyny, twórcy zrobili tak zakręconą fabułę w F.E.A.R. że np. o tym już zwyczajnie zapomnieli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszła gra F.E.A.R. Złota Edycja :D Instaluje podstawkę i mam nadzieje że się nie zawiodę. A już straciłem nadzieje...bo przyszedł jeden kurier z książką dla siostry :( Ale za chwile przyszedł drugi z grą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 14:17, Gothic 12 napisał:

Właśnie przyszła gra F.E.A.R. Złota Edycja :D Instaluje podstawkę i mam nadzieje że się
nie zawiodę. A już straciłem nadzieje...bo przyszedł jeden kurier z książką dla siostry
:( Ale za chwile przyszedł drugi z grą ;)


Szczęściarz, do mnie już raczej nie dojdzie dziś paczka z Perseus Mandate :/ Fajnie by było, gdyby doszła we wtorek albo poniedziałek. ale nie zależy mi tak bardzo, bo mam GTA IV :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łoo....
Naprawdę niezłe przeżycia. Gra trzyma w napięciu cały czas. To tak jak oglądasz horror i gdy pojawia się coś strasznego to serce zaczyna szybciej bić i adrenalina(czy coś) wali do głowy. Tu jest tak samo, tylko że lżej...za to cały czas. Nie wiem o co z tym chodzi, ale strzelaniny są tak efektowne...naprawdę niezła gra.
Polecam każdemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra na pewno jest niezła, ale niestety staje się dość monotonna już po kilku praktycznie takich samych levelach. Jest jednak na pewno znacznie straszniejsza od Dooma 3. Jeśli chodzi o fragment, kory mi najbardziej utknął w pamięci to bez wątpienia był to level "Zła woda" i moment w którym schodziło się z drabiny, a tuż przed mną pojawiła się Alma. Później już tak strasznie nie było, a w dodatki już nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dzisiaj na XFire wiedo z jednej z fanowskich map z serwera klanu do którego należę (BR - amerykański klan) ^^ Są na nim przedstawione wszystkie sekrety na tej mapie, których jest naprawdę sporo (są jeszcze dwa glitche, ale ich nie pokazałem). Link: http://www.xfire.com/video/54acb/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dodatkach jest niestety mało scen grozy, mało tego w Perseus Mandate dopiero w połowie gry robi się chaotycznie... Ale za to jest kilka świetnych scen, jak np ta w samej końcówce Extraction Point (fantastycznie zaprojektowany level w szpitalu), wyjątkowo zaskakujące wydarzenie. A co do monotonności, to podzielam tą opinię, to głównie przez te ciągłe przedzieranie się przez podobne do siebie levele i wydłużanie misji (jak i całej gry) na siłę. Co do straszenia, mnie tam Doom 3 bardziej przerażał :) Wystarczy się wsłuchać w dźwięki otoczenia, w pracę maszyn, w jakieś zakamarki... brrr... w F.E.A.R. tego nie ma, on bazuje głównie na motywie zaskoczenia, a nie budowaniu jakiejś strasznej atmosfery rodem z Silent Hill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 19:19, Ecko09 napisał:

>

Dla mnie FEAR w ani jednym miejscu nie był monotonny.

Dla mnie tylko pierwsza część była trochę monotonna. Druga część jest lepsza i poziomy nie są do siebie już podobne, bardzo mi się podoba, tylko ten dodatek jest bardzo krótki, muszę jeszcze w ten dodatek zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FEAR wiał mi czasem monotonią, ale chęć poznania dalszej części gry sprawiła, że poznałem się na monotonii dopiero, gdy ukończyłem grę :) Czekam, aż się Antologia pojawi w XK Gold to przetestuję dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować