Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poza firewallem: komiksy

19 postów w tym temacie

Kid Paddle już się kiedyś w Polsce ukazywał (nakładem Egmontu) i jest to naprawdę świetny kawał komiksowego czytadła. Szczególnie dobrze ubawią się przy nim... gracze komputerowi, właśnie ze względu na tematykę. :)
Dialog z jednego z poprzednich zeszytów:
- W co tam znowu grasz?
- Symulacja miasta, jestem burmistrzem. Oho, nowy sondaż... Największe problemy miasta: bezrobocie 40%, przestępczość 50%, burmistrz 90%... Co?!

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucas the Great

Dziś w kąciku komiksowym dwa świetne zeszyty humorystyczne. Mimo, że bohaterem jednego jest dziewczyna, drugiego zaś chłopak, łączy je bardzo wiele. Celne obserwacje życia, przezabawne sytuacje i... konsole. Kid Paddle jest maniakiem gier, podobnie jak... mama Lou.

Przeczytaj cały tekst "Poza firewallem: komiksy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kid Paddle. Pamiętam to. W tamtym czasach było to super, wtedy było to dołączane do CyberMychy, czytałem jak miałem 7 lat :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kid Paddle... Pamiętam, czytałem :P Tomów miałem duużo, może nawet gdzieś dałoby się je wykopać ^^
A sam komiks jest ekstra, można się nieźle uśmiać ;D

Ps. Dużo osób pamięta Kida, a nie ma fanów Lou ? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2007 o 15:47, Lucas the Great napisał:

To pierwszy zeszyt w naszym kraju - a Kid miał już siedem...


W zasadzie to racja :)
Lou z chęcią bym kupił (ta wzmianka o Nintendo :P ), ale z powodu świąt nie mam za bardzo płynności finansowych :>

Pytanie: Czy np. w Empiku Lou bym dostał czy pozostają sklepy netowe ?

Pozdrowienia i wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś gdzieś usłyszałem o Kid''zie, ale do tej pory nie kupiłem żadnego zeszytu, najwyższy czas (szczególnie po lekturze recki) to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 17:26, EmperorKaligula napisał:

obie pozycje slabe strasznie :/ sa setki ciekawszych pozycji, i zarowno pod wzgledem kreski
jak i fabuly...


Każdy lubi to co lubi. Ale te komiksy jakoś wszyscy chwalą i tylko ty się czepiasz.
Pamiętam, że Kidy wypożyczałem sobie kiedyś z biblioteki pod domem. Całkiem fajne, ale szybko się przerobiło te parę zeszytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 17:26, EmperorKaligula napisał:

obie pozycje slabe strasznie :/ sa setki ciekawszych pozycji, i zarowno pod wzgledem kreski
jak i fabuly...

Akurat takiego Kida raczej się nie czyta żeby podziwiać artyzm rysownika ani zawiłe meandry fabuły. To jest komiks stricte rozrywkowy i jako taki sprawdza się doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować