Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

wiecie, ja słyszałem że CoD już ma nie wracać do I czy II wojny światowej. Gry o tym, są produkowane dłużej niż same te wojny trwały, a już napewo II wś. Ciekawie call of duty by wyglądał w 2012 roku. Na przykład na Euro, terroryści opanowali stadiony, a piłkazy trzymają jako zakładników. :), chciałbymm to zobaczyć. Ale duże prawdopodobieństwo jest takie że I wś będzie w CoD 5 ;/ i bardzo mnie to smuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją drogą słyszałem, że CoD 5 będzie się dziać podczas drugiej wojny światowej, ale nie w Europie jak to przeważnie bywa, tylko na Pacyfiku... do tego będzie tylko na konsole. Mogę się mylić, bo jak narazie to nikt nie wie o co będzie chodziło w CoD 5, mam jednak nadzieję że nie będzie to gra tylko na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 20:36, ryczypisk napisał:

wiecie, ja słyszałem że CoD już ma nie wracać do I czy II wojny światowej. Gry o tym, są produkowane
dłużej niż same te wojny trwały, a już napewo II wś. Ciekawie call of duty by wyglądał w 2012
roku. Na przykład na Euro, terroryści opanowali stadiony, a piłkazy trzymają jako zakładników.
:), chciałbymm to zobaczyć. Ale duże prawdopodobieństwo jest takie że I wś będzie w CoD 5 ;/
i bardzo mnie to smuci

Już jest jakiś pomysł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 20:46, ShaDoW Energy napisał:

> wiecie, ja słyszałem że CoD już ma nie wracać do I czy II wojny światowej. Gry o tym,
są produkowane
> dłużej niż same te wojny trwały, a już napewo II wś. Ciekawie call of duty by wyglądał
w 2012
> roku. Na przykład na Euro, terroryści opanowali stadiony, a piłkazy trzymają jako zakładników.

> :), chciałbymm to zobaczyć. Ale duże prawdopodobieństwo jest takie że I wś będzie w CoD
5 ;/
> i bardzo mnie to smuci
Już jest jakiś pomysł ;)


Taa... teraz wystarczy znaleść jakiś adres do twórcy poziomów w Activiosn i kłopot z głowy xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2008 o 20:47, ryczypisk napisał:

Taa... teraz wystarczy znaleść jakiś adres do twórcy poziomów w Activiosn i kłopot z głowy
xDD

Co za problem, znajdzie się ;) CoD 5 Zobaczymy Ronaldhinia i Smolarka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 20:48, ShaDoW Energy napisał:


> Taa... teraz wystarczy znaleść jakiś adres do twórcy poziomów w Activiosn i kłopot z głowy

> xDD
Co za problem, znajdzie się ;) CoD 5 Zobaczymy Ronaldhinia i Smolarka :D


I polskie dorgi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 20:54, ShaDoW Energy napisał:


> I polskie dorgi :D
No to mamy... Włamują się do naszych mieszkań xDtu nagle Bomba Atomowa i Polski nie ma O_O

Hej, miło, może na serio warto napisać do Activiosn :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 21:09, ShaDoW Energy napisał:


> Hej, miło, może na serio warto napisać do Activiosn :D...
Chcesz śmierci Polski? Zabraniam xD Fajnie by było... Żeby CoD 5 był w Polsce.


nie chodzi o to że chce śmierci Polski, ale już w CoD 4 zrozumieli że happyend jest nudny ;/... aha... wie ktoś może czy dodatek wyjdzie, bo historia sgt jacksona jest nie do końca zrozumiała, tak samo jak i mydła (Soap''a)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osobiście to uważam że powinien wyjść dodatek do cod 4, nowe pakiety misji i bronie.(do tego dodali by jeszcze pojazdy- czołgi, czy helikoptery[trochę jak w bf 2])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 08:56, Major W napisał:

osobiście to uważam że powinien wyjść dodatek do cod 4, nowe pakiety misji i bronie.(do tego
dodali by jeszcze pojazdy- czołgi, czy helikoptery[trochę jak w bf 2])


Pomysł w sumie nie jest zły ale jednak wolę samodzielną grę niż dodatek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 09:05, YahooPL napisał:

> osobiście to uważam że powinien wyjść dodatek do cod 4, nowe pakiety misji i bronie.(do
tego
> dodali by jeszcze pojazdy- czołgi, czy helikoptery[trochę jak w bf 2])

Pomysł w sumie nie jest zły ale jednak wolę samodzielną grę niż dodatek ...

pomysł wpadł mi do głowy na myśl o call of duty (1 części), i jego dodatku który dla mnie jest 2 pod call of duty 4(może ze względu na to że był moją 1 fpp''sem z pojazdami[czołgi, jeppy]) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty 5 I wś. Jak Wy sobie to wyobrażacie? I co wojny okopowe? Fps musi byc dynamiczny. A I wś taka raczej nie była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 20:39, adi54 napisał:

Call of Duty 5 I wś. Jak Wy sobie to wyobrażacie? I co wojny okopowe? Fps musi byc dynamiczny.
A I wś taka raczej nie była.

No ale gdy wychodzą z tych okopów i nacierają na drugi w 400ludu to raczej będzie to dynamiczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 20:39, adi54 napisał:

Call of Duty 5 I wś. Jak Wy sobie to wyobrażacie? I co wojny okopowe? Fps musi byc dynamiczny.
A I wś taka raczej nie była.



A co nie można z okopu strzelać? Strzału z armaty puszczać? Przeprowadzać zwiady, rozpoznania, dywersje, kamuflaż...może wyjść z tego fajny skradankowy FPS...zresztą z okopu można wyjść, to, że wojna była ogólnie statyczna, nie znaczy, że nie było walk na otwartej przestrzeni, zdarzały się walki na bagnety i na gołe pięści;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować