Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

Dzięki YahooPL , a co do wizji Ecko09 mówi trochę prawdę jeśli wyjdzie na PC to będzie za dużo skryptów i denne, a jak wyjdzie na konsole no cóż poczkamy na CoD-6, a była tak jeszcze umowa że jedną część robi Treyarch a następna Infinity ward.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaa... Przy kończeniu projektu Coda 4 twórcy mówili, że zrezygnowali już z 2WŚ, że już zrobili tyle gier o tym, że aż tyle to ona nie trwała, a tu nagle CoD5 znowu 2WŚ. Niech idą z tą drugą wojną, niech zrobią w przyszłości, ciekawe co by im wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź prosta Batllefield 2142 lub ET:QW :D A tak po za tym niech po wałkują tą przyszłość lub czasy zimnej wojny (ahhhh).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja też się nieco interesuje 2WŚ, ale ile można grać w takie gry, nie mówię, że mi się nie podobało CoD2 i 1 ale ta zmiana na czas rzeczywisty to była dobra zmiana. I powiem tyle że nawet Cod1 był lepszy od MOHA.
No ale mogli by sobie już darować 5 w czasach 2WŚ, już lepiej by było może w 1WŚ bo to to rzadko się widuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może tym razem Activision zafunduje nam widok konfliktu z oczu niemieckiego szeregowca. No zobaczymy, ale ja bym wolał coś tak koło 2050 roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odrazu z oczu żołnierza Specnazu, raczej będą się trzymać jasnej strony widelca. No ale takie coś w w przyszłości mogło by być fajne, ale jaka by do tego była fabuła. A jeśli będzie tylko na Konsole i będzie w czasach 2WŚ, to się będę nawet cieszył, bo konsoli nie zamierzam kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widzisz ja konse mam i oczekuję czegoś przyzwoitego, a z tym konfliktem w przyszłości to by mogli dać jakiś taki między galaktyczny, parę ras i do każdej inna kampania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No mogło by być ciekawie i jeszcze aby te misje różnymi rasami się przeplatały tak jak w 4, a nie tak jak w 1 i 2. Bo w tedy by było jeszcze ciekawiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 09:44, trutututu napisał:

/.../

Ja też się nieco interesuje 2WŚ, ale ile można grać w takie gry, nie mówię, że mi się nie podobało
CoD2 i 1 ale ta zmiana na czas rzeczywisty to była dobra zmiana. I powiem tyle że nawet Cod1
był lepszy od MOHA.
No ale mogli by sobie już darować 5 w czasach 2WŚ, już lepiej by było może w 1WŚ bo to to rzadko
się widuje.

Racja, gier o 1WŚ widuje się mało a szczególnie FPS-ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wolałbym już nie wracać do drugiej wojny światowej ... Już mi się to trochę przejadło. Wolałbym kontynuację fabuły z CoD 4. Tym bardziej że końcówkę można różnie interpretować ... Ja myślę że teraz powinni zrobić jeszcze 2 części w czasach dzisiejszych, a później kolejne 3 w przyszłośći :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 13:56, Łeber napisał:

Ja bym wolał futurystycznie. Nawet mogłoby być to ciekawe. Pistolety plazmowe, laserowe itp.


Oj nie.Ten pomysł by się raczej nie przyjął wśród fanów.
Ja bym akcję umiejscowił gdzieś w okolicach 1991 roku, w Iraku ( Operacja " Pustynna Burza " ) Fajne realia. A ta wojna była pokazana tylko w Conflict Desert Storm

Ps. Tak poza tematem ;p Co byście radzili kupic ? Wiedźmina czy Orange Box ? ;p Bo mam dylemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie? Każdy na początku narzekał, że COD4 będzie dnem, bo nie o WW2, a tu gra genialna. Jakby dobrze zrobić to by także świetnie wyszło.

PS: Zależy co chcesz, czy po necie jeszcze trochę pośmigać czy w fajnie się bawić samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować